Akumuliatorių atgaivinimas? Ar tai realu?

Konsultacijos taisant, perkant autobusiukus, techniniai duomenys, priežiūra, remontas...
Atsakyti
Vartotojo avataras
Sauliusmr
Pranešimai: 595
Užsiregistravo: 2009 Bal 23 Ket, 11:32
Vietovė: Vilnius

Akumuliatorių atgaivinimas? Ar tai realu?

Standartinė Sauliusmr »

PaveikslėlisVW T2B 1979m
RCM.LT Radijo bangomis valdomi modeliai
Vartotojo avataras
Vytas
Pranešimai: 589
Užsiregistravo: 2007 Kov 19 Pir, 20:01
Vietovė: Vilnius
Kontaktinė informacija:

Standartinė Vytas »

Del spec. "colos" :D pilimo tai nezinau,bet tam tikros akumuliatoriaus gaivinimo proceduros su spec. ikrovikliu egzistuoja. Tik neilgam tai....
Vartotojo avataras
Sauliusmr
Pranešimai: 595
Užsiregistravo: 2009 Bal 23 Ket, 11:32
Vietovė: Vilnius

Standartinė Sauliusmr »

Bet čia duoda metų garantija
PaveikslėlisVW T2B 1979m
RCM.LT Radijo bangomis valdomi modeliai
Vartotojo avataras
Sigis
Pranešimai: 5429
Užsiregistravo: 2007 Kov 23 Pen, 2:45
Vietovė: Sos tinė

Standartinė Sigis »

Tiesiog tai dar viena kažkieno sukurta verslo atšaka. Manau rizikuoti neverta, arba akumuliatorius laikys tik metus, arba atsitikus blogesniam atvejui, žmonės dažnai dėl ne itin didelės sumos, tiesiog į juos jau nebesikreips, o "verslininkams" tik to ir tereikia.
Vargu, ar egzistuoja efektyvi akumuliatorių atgaivinimo priemonė, cheminė reakcija juos būna gerokai pribaigusi ir gaivinimas beprasmis :(.
Jūris
Pranešimai: 554
Užsiregistravo: 2010 Spa 29 Pen, 23:21
Vietovė: Pan.LT

Standartinė Jūris »

1980-90 metais autodetalių parduotuvėse buvo galima nusipirkti komplektą 6 vienetus ampulių po 10-20 gramų kiekvienoje žalios spalvos skysčio kuris vadinosi,,BaterVit,, /akumuliatorių baterijų vitaminai/, buvo instrukcijoje rašoma,kad tai naujausių cheminių technologijų produktas ir supylus į akumuliatorių jis yra atgaivinamas ir tai tikrai padėdavo besibaigiančio akumuliatorio amžių pratęsti nuo pusmečio iki metų. O pats procesas nebuvo slepiamas ir buvo paaiškinimas, kad šis skystis kartu su akumuliatoriaus rūgštimi ištirpdo švino plokštelių nuosėdas susidarančias ant baterijos dugno ir užtrumpinančias tas pačias švino plokšteles tarpusavyje. Aišku įpylus pagal instrukciją reikėdavo akumuliatorių pilnai pakrauti, lemputės pagalba pilnai iškrauti ir vėl pilnai pakrauti t.y. patreniruoti. Šių ampulių kaina buvo apie 5% akumuliatoriaus vertės.Naudodavo neardomiems jugoslavų gamybos akumuliatoriams.O karbolitinių korpusų akumuliatoriams pakeisdavo švino plokšteles trumpinančioje celėje. Dar vienas iš būdų atnaujinti akumuliatorių tai neardomame korpuse apačioje gręždavo skylutes ir perpildavo destiliuotu vandeniu, kas išplaudavo švino plokštelių nuosėdas, po to akumuliatorius ilgiau metų nelaikydavo. :D Netgi panašus pavadinimas paimtas ,,baterijų daktaras,, turbūt ir technologija panaši. :shock: Už tokią kainą neverta atnaujinti geriau pirkti naują :wink:
Viskas ką sakau yra tik mano asmeninė nuomonė ... ir ji gali nesutapti su kitom nuomonėm .
Atsakyti