Dujiniai varikliai

Konsultacijos taisant, perkant vabalus, techniniai duomenys, priežiūra, remontas...
Post Reply
User avatar
dzo_marija
Posts: 1695
Joined: 2007 Oct 22 Mon, 8:38
Location: Vilnius

Dujiniai varikliai

Post by dzo_marija »

Norėjau paklausti Sigitas turėjo busiką su dujomis? (gal ir dabar turi...)
Kaip su trauka? Skirtumais tarp sąnaudų? Kaip su dujų pašildymu?
Įdomu darosi, kai į kuro kainas Premjeras numoja ranka... :roll:
User avatar
dzo_marija
Posts: 1695
Joined: 2007 Oct 22 Mon, 8:38
Location: Vilnius

Post by dzo_marija »

Kas lenkiškai moka? Karolis.
Reiktų pašnipinėti dėl dujų :)...
Įdomu kaip sprendžia pašildymo klausimą.

Galvoju kad būtų galima sukurti kokią cirkuliaciją apie duslintuvą. Sistema neaišku kada atsipirktų, bet vieną kartą sumokėtum, o po to kurą daug maloniau piltumeisi degalinėje už kitą kainą...
Galima būtų važiuoti ir važiuoti :)
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Kažkas tokio
User avatar
dzo_marija
Posts: 1695
Joined: 2007 Oct 22 Mon, 8:38
Location: Vilnius

Post by dzo_marija »

Sigitas

Re: Dujiniai varikliai (perkelta)

Post by Sigitas »

dzo_marija wrote:Norėjau paklausti Sigitas turėjo busiką su dujomis? (gal ir dabar turi...)
Kaip su trauka? Skirtumais tarp sąnaudų? Kaip su dujų pašildymu?
Įdomu darosi, kai į kuro kainas Premjeras numoja ranka... :roll:
Sveiki,buvau i busika isimetes dujas, sanaudos nereguliuojant sieke apie 10-12l/100km.Buvau sukonstraves vandens cirkuliacine sistema pasildoma nuo duslintuvo. Viskas veike,tik sildavo ilgokai....Buvo minciu daryti sildyma tepalu,buvau jau viska ir pasidares,bet nutariau i busa deti vandeniu ausinama varikli...tuo viskas kol kas ir baigesi.Trauka ant duju geresne nei benzu,bet gali trukti galvos nuo perkaitimo,reikia deti temp. davikli .....
User avatar
dzo_marija
Posts: 1695
Joined: 2007 Oct 22 Mon, 8:38
Location: Vilnius

Post by dzo_marija »

Tos sistemos gal foto kokia yra? Gal plačiau apie ją, brėžinuką galima kokį...
O kur statyti temperatūrinį daviklį? Prie kokios temperatūros jis turėtų atjungti dujas?

Plačiau Sigitai :).
Aš asmeniškai neturėjęs reikalų apskritai su dujomis...
Sigitas

Post by Sigitas »

Deja foto nera.
Viskas ten darosi nesunkiai,dvieju dienu darbas.Tam reikia pilnos duju irangos +papildomo elektrinio vandens siurblio ir truputi fantazijos .As viska nusipirkau auto lauzyne apytikriai uz 150-200lt. Aisku savo darbo neskaicaivau.Jei rimtai sugalvosi deti dujas padesiu (nors patarimais), nes praktikos tikrai yra.
User avatar
dzo_marija
Posts: 1695
Joined: 2007 Oct 22 Mon, 8:38
Location: Vilnius

Post by dzo_marija »

Rimtai mastau apie dujinę sistemą.
Jei nedujinė, tai bent jau išeis vandeniu šildomas salonas :)...

Įvertinkit sistemą, du ratai yra mažasis ir didysis, salono pečiukas butų priekyje ir šildytų langą.
Sigitas

Post by Sigitas »

Pirma,duslintuvas neisildys tikiai sistemai (jau isbandyta) skyscio,antra vieno cirkuliacinio siurblio tokiai sistemai su peciukais neuzteks.Ir dar geriau visa duju reduktoriaus pasildyma daryti tepaliniu.Paprasciausiai ismetamas tepalinis radiatorius nuo variklio ir nuo ten jungiami slangai i duju reduktoriu ir t.t,tik tepalo reikia zymiai daugiau,bet sildo labai efektyviai ir nereikia cirkuliaciniu siurbliu,issipletimo bakeliu,kadangi tepalo sistemoje yra spaudimas.Pats esu isbandes,viskas veikia puikiai
User avatar
dzo_marija
Posts: 1695
Joined: 2007 Oct 22 Mon, 8:38
Location: Vilnius

Post by dzo_marija »

O, va čia tai idėja :!: Šaunuolis Sigitai...
Kažkaip net minties neturėjau tokios... :idea: :roll:
Genialu ir paprasta.

O kaip dėl spaudimo tepalo, jis didesnis nei antifrizo, ar reduktorius laikys?
Pečiuką norėčiau palikti, tik prieš jį ateinantį tepalą nukreiptį į reduktorių arba iš po radiatoriaus į reduktorių...
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Jei imti tepalą iš po radiatoriuko ar nebus per šaltas?
Ir ar nebus per šaltas tepalas iš po reduktoriaus į variklį (kokia turi būti darbinė temperatūra kažin)...
Pagalvojau jog dar ir variklis geriau bus aušinamas su reduktoriumi...
Sigitas

Post by Sigitas »

Tepalinio radiatoriaus pernesimas naudojamas dauk kur kaip tiuningas(jei pastebejai ant vabalu radiatorius priekyje).Be to nuemus radiatoriu nuo variklio pagereja vienos puses variklio ausinimas.Dar duju reduktorius veiks kaip ausinimo radiatorius.Jei neuzmirsiu vakare nufotkinsiu kaip as buvau padares isejimus is tepalinio radiatoriaus,nes busiko gimtasis variklis guli garaze beveik surintas.
Post Reply