Servisai ir meistrai mūsų apylinkėse - Kaune

Konsultacijos taisant, perkant vabalus, techniniai duomenys, priežiūra, remontas...
User avatar
Egidijus535
Posts: 15
Joined: 2008 Jun 23 Mon, 20:47
Location: Kaunas

Servisai ir meistrai mūsų apylinkėse - Kaune

Post by Egidijus535 »

"Taip jau nutiko, kad teko pora ratu patiesint.. Noriu pagirti zmogu dirbanti dirbtuvese Islandijos plente.
Visiskai nesubraize ratu. Atliko darba per prizadeta laika. Paeme tikrai nedaug pinigu.
Pas ji nera valcavimo stakles. Tinklapyje prirasyta daug visokio gerio apie ta tiesinimo iranga.. Kaip as supratau, tiesina preso pagalba.. Pats vyrukas toks entuziastingas pasirode. Parode kaip sukasi pries tiesinima ir po, papasakojo apie savo darba.. Neturiu nei menkiausios pretenzijos. Sekanti karta jau zinau kur vaziuociau. Daugiau apie tai http://www.padangiukas.lt "

Asteriksas - Audi KLUBAS
User avatar
Egidijus535
Posts: 15
Joined: 2008 Jun 23 Mon, 20:47
Location: Kaunas

Servisai ir meistrai mūsų apylinkėse - Kaune

Post by Egidijus535 »

Patarkit jei susidūrėte su prastais meistrais, kad kiti nagų nenusviltų. Pasiūlykit gerus meistrus, kad žmogui problemų kreivarankiai nepridarytu. Visi už/prieš - rašomi čia.
ignacas
Posts: 13
Joined: 2008 Oct 16 Thu, 21:34
Location: Vilnius

Post by ignacas »

Sveiki, kol kas tik domiuosi vabalais ir busais, savo dar neturiu, bet parekomenduoti viena zmogu galiu Kaune. Visas imones masinas varom jam is Vilniaus tvarkyt - tai si bei ta pasako. Dirba jis Aremestos servise, vardas Arturas. Jaunas, nagingas, praktiskas zmogus - visad padarys geriausia kaip imanoma su maziausiom sanaudom ;). Servisas esti geltonam pastate, nuo Vilniaus ivaziavus i savanorius, reik pirmoj sankryzoj sukti i desine ir pavaziuot apie 1km. Tikekimes pades jei reikes:).
Banginis
Posts: 112
Joined: 2007 Nov 13 Tue, 20:37
Location: Kaunas

Post by Banginis »

Zinau gera serviziuka, ir darbas, ir padangos naujos vietoje, o jeigu nera tai per valanda pristato ka tik nori, Kaune Technikos g 27. www.automecha.lt
Vabalistas iki kaulų čiulpų
User avatar
Arunas
Posts: 325
Joined: 2007 Mar 19 Mon, 19:04
Location: Vilnius
Contact:

Post by Arunas »

Vaidai,
o kada duris atvers Tavo "Projektas" ?
Laukiame :)
User avatar
Saulius
Posts: 504
Joined: 2007 Sep 02 Sun, 16:25
Location: Kaunietis

Post by Saulius »

Man regis Vaidas savo servisiuka ir reklamuoja :)
Banginis
Posts: 112
Joined: 2007 Nov 13 Tue, 20:37
Location: Kaunas

Post by Banginis »

Labas vakaras, nedrysau visiems prisipazinti, bet vabalistus labai kvieciu i svecius, keistis padangu i savo atsiveztas ar i naujas ka galiu pasiulyti, taip pat vaziuokles remontas, kuris beje iki ketvirtadienio yra uzimtas bet su malonumu Tikru Vabalistu lauksiu, taip- cia mano reikalai pajudejo :) isankstine registracija www.automecha.lt
Vabalistas iki kaulų čiulpų
User avatar
Arunas
Posts: 325
Joined: 2007 Mar 19 Mon, 19:04
Location: Vilnius
Contact:

Post by Arunas »

O aš jau buvau pas Vaidą servise !!!!
Padangas žiemines suradau pigiau negu man siūlė kitoje vietoje "su nuolaida" :).
Manau, tai bus gera vieta ne tik keisti padangas, bet ir pavasarinei vabalų profilaktikai atlikti...
Banginis
Posts: 112
Joined: 2007 Nov 13 Tue, 20:37
Location: Kaunas

Post by Banginis »

Dekui Arunai uz gera zodi, man palaikymas labai svarbu, manau taip pat svarbu ir kiekvienam vabalistui. Dabar keliu tokia minti apie dvieju weberiu sistema 1.6 wabalo variklyje, kai gausiu dalis ir pradesiu si projektuka, atsidarys Monstru garazas siame vabalu pasaulyje, visi galesit paziureti kaip tai daroma, ir kas gaunasi.

P.S. dalys jau laukiamos
Vabalistas iki kaulų čiulpų
po
Posts: 185
Joined: 2008 Apr 25 Fri, 14:51
Location: Vilnius

Post by po »

nenorejau kurti naujos temos, bet gal galite parekomenduoti kokia gera vieta Vilniuje koleges vabalo nedideliam kosmetiniam padazymui?
Post Reply