Po variklio remonto nesikuria

Konsultacijos taisant, perkant vabalus, techniniai duomenys, priežiūra, remontas...
Post Reply
Tadas AGDautomoviles
Posts: 39
Joined: 2014 Mar 19 Wed, 11:41
Location: VALENCIA

Po variklio remonto nesikuria

Post by Tadas AGDautomoviles »

Sveiki, rasau nes nebeturiu ideju, gal jus kokiu ka patarsit. Pries remonta vabaliukas vaziavo, kuresi gerai, tik buvo blogai parinkti indeklai, ko pasekmei teko keisti alkunini. Dabar variklis surinktas, ikeltas i vabaliuka, reguliuojant voztuvus susiduriau su keistenybe, paskirstymo velenelis stovi ties 3 cilindru, nors turetu stoveti ties 1, kur yra ikirtimas, patikrinta 1 cilindras auksciausioj padeti voztuvai uzdaryti (atsiprasau kad nezinau lietuviskos terminologijos), klausimas, ar galejo buti kazkas ne taip surinkta? Toliau sujungiau laidus kaip priklauso 1-4-3-2, bandau kurti nesikuria, jokios gyvybes, beieskant kame reples, nutariau kad silpna kibirkstis (skestancio siaudas), nuperku visa degima, paskirstytojas, babina, laidai, zvakes - tas pats. Nors jausmas, kad kibirkstis per silpna, napalieka, pastebejimas: matuojant juoda laida ateinanti i babina rodo 12V, bet prijungus laidus ir matuojant babina 11.04V, nzn gal taip ir turi buti.
Gal kas esat susidure su panasia situacija, vis tiek turit daugiau patirties, is anksto dekoju
User avatar
Dima
Posts: 1493
Joined: 2012 Aug 15 Wed, 21:34
Location: Vilnius

Post by Dima »

Pas mane buvo tokia situacija. Surinkinejant kiek supratau yra galimybe pastatyti paskirstimo velena ne taip (nors metkes sutampa), reikalas tame, kad paskirstimo krumpliaratis daro viena apsukima, kai alkuninio du. Zodziu pabandik sukeist vietom 1 ir 3 laida ant babinos. Tik vat neatsimenu kaip reiketu regulioti voztuvus. Man atrodo kad pirmas dabar trecias.
Tadas AGDautomoviles
Posts: 39
Joined: 2014 Mar 19 Wed, 11:41
Location: VALENCIA

Post by Tadas AGDautomoviles »

Aciu Dima kad atsiliepei i pagalba, laidus esu sukeites 3 i 1 ir 4 i 2 ir nieko, tik nelabai suprantu, kaip galima sudet netaip? Nes dabar ziurinejau senas nuotraukas, ten taip pat buvo atvirksciai. Sakau gal ka darau ne taip statant degimo kampa? Bet keisciausia kad jokio griebimo, suprantu kad statiskai taip tiksliai nenustatysi degimo bet bent jau griebtu kazkiek.
User avatar
Dima
Posts: 1493
Joined: 2012 Aug 15 Wed, 21:34
Location: Vilnius

Post by Dima »

Atkreipk demesi kaip stovi paskirstytojas pirmoi nuotraukoi ir kaip stovi vakumas. Ir paziurek kaip pas mane. Gaunasi taip, kad pas mane pirmas cilindras ten kur istikruju turi buti trecias, o toliau viskas eina tokia eiles tvarka, kaip ir turi eiti. Tik paliginus su pirma fotke, gaunasi kad visi laidai eina ne is savo vietu.
Tadas AGDautomoviles
Posts: 39
Joined: 2014 Mar 19 Wed, 11:41
Location: VALENCIA

Post by Tadas AGDautomoviles »

Vakumas pas mane stovi taip pat kaip ir pirmoj foto, bet ten laidai kaip turi buti, o va apatinese foto laidai jau kaip pas mane 1 kur 3, o 4 kur 2, bet cia nera skirtumo kaip supratau. Dabar tik issiaiskint ko jis nenori kurtis.
Post Reply