Elvio Apelsinas T3

Turimas ir prižiūrimas autobusiukas - trumpi aprašymai ir nuotraukos
Elvis
Posts: 58
Joined: 2014 Feb 14 Fri, 16:29
Location: Vilnius

Elvio Apelsinas T3

Post by Elvis »

Sveiki,jau antrus metus is dvieju busiuku gaminu viena.viena paliko senelis o kita lygei toki pati nusipirkau per skelbima.nuotrauku neturiu labai daug is darbo eigos kazkodel nelabai fotkinau,ko dabar gailiuosi.per du metus pakeiciau varikli is vieno i kita buvau pilnai isrinkes iki smulkmenu nusveiciau ir uzdejau antikorozine ant dugno sudejau visiskai nauja pakaba,viska nudaziau ir sutepiau.neperseniausiai nudaziau kebula (daziau ne pats) ir dabar surinkinesiu.variklis 1.6d. Kadangi esu Dimos (Vabalo savininko) giminaitis tai rankos auga is tinkamos vietos kaip ir pas ji :D daugiau nuotrauku imesiu veliau.dabar planuose pakeist sankaba,paverzt viska,sudet ko truksta ir i trasa :)
Elvis
Posts: 58
Joined: 2014 Feb 14 Fri, 16:29
Location: Vilnius

Post by Elvis »

Netoli mano namu dirba toks geras zmogus Arvydas su juo susipazinau kai virinau mopeda (jis uzsiima automobiliu lyginimu po avariju) jis man ir pervirino busiuko galines arkas,dugna ir seip visokias skilutes :)
Elvis
Posts: 58
Joined: 2014 Feb 14 Fri, 16:29
Location: Vilnius

Post by Elvis »

nuotrauka is variklio keitimo.kadangi vienas neistraukiau teko kviestis draugus :D
donciuz
Posts: 1064
Joined: 2012 Jan 17 Tue, 21:42
Location: Kaunas

Post by donciuz »

Autobusėlis kaip matau yra(buvo?) krovininis. Kokie planai su juo? Ta prasme paskirtis.
VW T3 Westfalia California
---->> FORUME RAŠOME LIETUVIŠKAI! <<----
Elvis
Posts: 58
Joined: 2014 Feb 14 Fri, 16:29
Location: Vilnius

Post by Elvis »

Kazkada buvo krovininis bet senelis nupirko baldus ir ispjove stikla tai dabar kazkas panasaus i kemperi.registruotas kaip keleivinis 5 vietu.tai planuoju sudet tuos baldus :)
Elvis
Posts: 58
Joined: 2014 Feb 14 Fri, 16:29
Location: Vilnius

Post by Elvis »

Vakar padirbejau su fortkem :)
User avatar
PauliusT3
Posts: 428
Joined: 2009 Dec 30 Wed, 19:21

Post by PauliusT3 »

as manau virinciau ta langa ir palikciau krovinini. yra neblogai padarytu autobuseliu
VW T3 westfalia
Elvis
Posts: 58
Joined: 2014 Feb 14 Fri, 16:29
Location: Vilnius

Post by Elvis »

As noriu pats padaryt :)
Elvis
Posts: 58
Joined: 2014 Feb 14 Fri, 16:29
Location: Vilnius

Post by Elvis »

Reikalai juda i prieki :)

1. Jau sudejau langus ir duru apmusalus :)
2. Gal kas zinot kas cia per daiktas. prie jo prijunkti 2 laidai jis pats kaip man atrodo yra keramikinis. kokia jo funkcija?
User avatar
ShpokaZ
Posts: 551
Joined: 2012 Sep 12 Wed, 19:12
Location: Kaunas
Contact:

Post by ShpokaZ »

Post Reply