Dzo_marija 1996 metų Vabaliukas...

Turimas ir mylimas Vabalas - trumpi aprašymai ir nuotraukos
Post Reply
Paulius

Post by Paulius »

dzo_marija wrote:taip pamasciau.
kadangi vabalas mano bus be sparnu, tad geriau traukti antgali is duslintuvo bakelio, negu perdazineti (atkalineti) visa gala :D.
Be to jis tarnaus kaip atstumu daviklis :D.
isiterpsiu siek tiek is pasales. cia dar neaisku kas geriau. jei stipriau kazkas barkstels ir bakelis nepades. kad neprisidarytum bedu po to. esu girdejes kaip zmoniu dziaugsmas turint priekabos kabli baigiasi tuo, kad po nedideles avarijos nebeatsidaro galines dureles.. aisku i uzpakali kiekviena diena nekala niekas. visa kita skonio reikalas sakyciau
volkswagen
Posts: 90
Joined: 2007 Apr 03 Tue, 21:09
Location: Šiauliai-Ryga

Post by volkswagen »

:) Visai toks, kaip mano... Tik maniskis 97-uju. Ir kaimynysteje, pasirodo. ;)
User avatar
dzo_marija
Posts: 1695
Joined: 2007 Oct 22 Mon, 8:38
Location: Vilnius

Post by dzo_marija »

volkswagen wrote::) Visai toks, kaip mano... Tik maniskis 97-uju. Ir kaimynysteje, pasirodo. ;)
Kai uzbaigsiu tai atrodysim skirtingi :)....
Visokiu 'tiuningu' prigalvojau, tik nezinau kaip pavyks juos igyvendinti neturint geru salygu...
Kaimynysteje tik ziemoja, pavasari jau kraustysis i Vilniu :).
User avatar
dzo_marija
Posts: 1695
Joined: 2007 Oct 22 Mon, 8:38
Location: Vilnius

Post by dzo_marija »

Atvaziavo naujas pirkinys...tiesa nzn ar ji naudosiu, bet man jo tiesiog reikejo :D.

1-2. Na bus uzdetas tiesiog kaip duslintuvo antgalis. Turetu atrodyti tikrai atgrasiai vabalas su siuo duslintuvu :).
3. Chromuotas, ant galo matosi padelnas EMPI logo...:)
User avatar
dzo_marija
Posts: 1695
Joined: 2007 Oct 22 Mon, 8:38
Location: Vilnius

Post by dzo_marija »

Dar klausimas.
Kaip pasiekiamas toks masinos zemumas?

Mano svajoniu vabalas apacioje, su duslintuvu situo. :)
User avatar
Sigis
Posts: 5429
Joined: 2007 Mar 23 Fri, 2:45
Location: Sos tinė

Post by Sigis »

Jeigu kataloge siūlomi gaminiai iš nerūdijančio plieno, visada reikia pirkti tik nerūdijančio plieno. Chromuoti gaminiai dažniausiai būna visiškai nevykę ir vasarą per vieną mėnesį surūdija, nes visi viską chromuoja tiesiai ant geležies. Taisyklingas chromavimas reikalauja metalą pradžioje variuoti, po to nikeliuoti ir tik po to chromuoti, bendra technologija sudėtinga. Dėl to visi gamina ir prekiauja prastos kokybės dekoratyviniais žaislais, kurie nerūdija gulėdami tik namie spintoje. Duslintuvo antgalis aprūdyti gali itin greitai, nes jis kaista ir pritraukia drėgmę.
Pasitaiko, kad kataloge rašo, kad gaminys anoduoto aliuminio arba nerūdijančio plieno ir visiškai atsparus korozijai, tačiau apgauna ir prekė atkeliauja pagaminta iš paprastos geležies ir prastai chromuota.

Pakabos žeminimas.
Galinei Vabalo pakabai pažeminti nereikia jokių papildomų pirkinių, nebent nusipirkti trumpesnius amortizatorius. Galinis torsionas turi reguliuojamus dantis ir pakabą galima nemenkai pareguliuoti. Tačiau žeminant Vabalo galą, žiūrint iš galo ratai įgauna A raidės formą, tai yra išsiverčia.
O priekinės pakabos torsionų vamzdžiuose reikia privirinti specialius laikiklius. Juos reguliuojant galima pažeminti Vabalo priekį:
http://www.hoffmann-speedster.com/us/prod/FAHRWERK.asp
Nuotraukos flickr.com ir thesamba.com.
User avatar
dzo_marija
Posts: 1695
Joined: 2007 Oct 22 Mon, 8:38
Location: Vilnius

Post by dzo_marija »

O fantastika! Aciu uz issamu paaiskinima. Reikes taip ir padaryti...

Deja nerudijancio plieno duslintuvo antgaliu nebuvo pasirinkime...

Visa laika buvo idomu, kas cia nuotraukoje ant keleivio dureliu?
Cia tiuninguota detale, bet esme ta pati...Nesugalvoju ir nemaciau perskaityti, kam reikalingas tas cilindras?
Justinas
Posts: 574
Joined: 2007 Mar 19 Mon, 18:54
Location: Vilnius
Contact:

Post by Justinas »

Savotiskas kondicionierius :). Esme tame, kad per ji einantis oras nesukelia didziulio garso, kaip atviri langai ar pns.
User avatar
dzo_marija
Posts: 1695
Joined: 2007 Oct 22 Mon, 8:38
Location: Vilnius

Post by dzo_marija »

Justinas wrote:Savotiskas kondicionierius :) Esme tame, kad per ji einantis oras nesukelia didziulio garso, kaip atviri langai ar pns.
O, pasiteisino mano spejimas, taip ir galvojau :), bet tai kaip jaustis tam keleiviui, kuris pro langa nieko nemato...:)
User avatar
Sigis
Posts: 5429
Joined: 2007 Mar 23 Fri, 2:45
Location: Sos tinė

Post by Sigis »

Amerikiečiams keistenybių netrūksta, jie turi ir daugiau keistų atributų, tokių kaip juodas ''antsnukis'', skirtas apsaugai nuo akmenukų.
Dėl skleidžiamo šio ''kondicionieriaus'' garso turiu didelių abejonių, jis turėtų švilpti kaip reaktyvinis lėktuvas :D. Manau tai daugiau tik vienas iš aksesuarų, kuriais norima labiau nustebinti aplinkinius.
Nežinau, ar jis taip paprastai ir veikia, bet jei man reikėtų sukurti ką nors panašaus, aš jame patalpinčiau mažą indą su vandeniu, kuris tolygiai ir lėtai skirstytų vandenį, kad orą dar labiau atvėsintų, žinoma jei ruošiatės vykti į šlapių marškinėlių konkursą :D.
Nuotr. iš flickr.com
Post Reply