Mano svajonė, mano vargai... T3 Syncro

Turimas ir prižiūrimas autobusiukas - trumpi aprašymai ir nuotraukos
Post Reply
kubilas
Posts: 584
Joined: 2011 Jul 29 Fri, 18:05
Location: Alytus

Post by kubilas »

Pas mane filtras nuo Megane, su brezentine slanga oro paemimui. Bet staciau kaireje, tilpo i nišą. Vamzdžius iki turbo teko kombinuoti.
allann
Posts: 144
Joined: 2013 Mar 14 Thu, 20:16
Location: Panevėžys

Post by allann »

Nu tai kairej pas mane megane interkuleris :lol: . Filtras nuo td transporterinis apvalus. sutrumpinau 8cm backa. Gavau toki pat elementa kaip t3 tik trumpesni. Kol planavau det akuma i desine nisa, joks kampuotas nepatiko :lol: . Dabar gal koks ir ilystu.
allann
Posts: 144
Joined: 2013 Mar 14 Thu, 20:16
Location: Panevėžys

Post by allann »

Kugi veikt tokią svarbią Lietuvai dieną? Pabert fotkių a tai miegat dar visi žiemos miegu. A jau pavasaris...
Šiaip seniau padariau kai ką, gaila nefotkinau. Nu variklio skyriuj viskas sugalvot ir pritaikyta. Liko išimt variklį paskutinį kartą ir kai skyrių išdažysiu, tada atgal rinkdamas bandysiu viską fotkint. Dabar šiaip krūva šiukšlių...
Kažkada sugalvotas tepalo rinktuvas iš alsuoklio garų pradžiai.
allann
Posts: 144
Joined: 2013 Mar 14 Thu, 20:16
Location: Panevėžys

Post by allann »

toliau iš tos pačios serijos
allann
Posts: 144
Joined: 2013 Mar 14 Thu, 20:16
Location: Panevėžys

Post by allann »

dar
allann
Posts: 144
Joined: 2013 Mar 14 Thu, 20:16
Location: Panevėžys

Post by allann »

ir daugiau dabar nera fotkių. iš to juodulio apačios išeina šlanga i bloką, kur originaliai ėjo išbėgimas iš turbos. tiesa viduje bakiuko susuktas nerudijkės tinkliukas tepalo kondensatui gaudyt. Karoče jei nepasiteisins, išmesiu...
allann
Posts: 144
Joined: 2013 Mar 14 Thu, 20:16
Location: Panevėžys

Post by allann »

toliau kažką radau susijusi su vakumu. be komentarų...
allann
Posts: 144
Joined: 2013 Mar 14 Thu, 20:16
Location: Panevėžys

Post by allann »

toliau
allann
Posts: 144
Joined: 2013 Mar 14 Thu, 20:16
Location: Panevėžys

Post by allann »

Toliau gal apie tą tepalo aušinimą, kurio neplanavau daryti :lol: kažkaip užmiršau fotkint, bet kai surinkinėsiu, tai pafotkinsiu. viskas sumontuota dešinėj nišoje. šone mašiotkės bus išpjauta skylė ir uždėtas oro gaudytuvas tepalo radiatoriukui. Papildomai įdėtas ventiliatorius nuo keturračio. Ventiliatorius jungsis prie 90 išsijungs prie 85. realiai greiciausiai nebeišsijungs pagal kitų vairuotojų praktiką. ventiliatorių valdys termo jungiklis nuo vw aušinimo sistemos dviejų kontaktų, vienos pozicijos. Jam buvo sukurptas korpusiukas. Sistema paprasta... prie tepalo šilumokaičio dadėtas intarpas su termostatu. kol tepalas nesušyla iki 80 tai teka kaip pas normalius žmones. pasiekus 80 intarpe suveikia termostatas ir tepalas nukreipiamas i tepalo radiatorių nišoje. Toliau kylant temperatūrai iki 90 isijungia to radiatoriaus ventiliatorius. Oras radiatoriui ausinti patenka per išpjautą skylę mašiotkės šone. praėjęs radiatorių oras nukreipiamas per sumeistrautą ortakį į lauk iš mašiotkės. Nu kaž kas iš fotkių matysis...
allann
Posts: 144
Joined: 2013 Mar 14 Thu, 20:16
Location: Panevėžys

Post by allann »

toliau
Post Reply