TDI montavimas į T3

Konsultacijos taisant, perkant autobusiukus, techniniai duomenys, priežiūra, remontas...
Post Reply
TomasBT
Posts: 154
Joined: 2014 Nov 03 Mon, 9:06

Post by TomasBT »

Tai gi, pasileidau TDI, kol kas meta klaida kazkokia, reikia jungt prie kompo ir viska iki galo susitvarkyti. Bet šiaip, kaip Doncius sake, jog noresis lekt, tai taip ir yra;D Su TDI varikliu, greičiu dėže tarsi dar lėtesnė pasidarė, nebespėju jungineti bėgiu nuo šviesoforo. Kol kas su juo tik po 10 km pravažiuoju ir temperatūra nei kiek nepakyla ant skydelio, dar pajungta gauge, tai jos skale nuo 60 prasideda ir rodykle ant 60 ir stovi, tai ar man skydelis neberodo ar reikia daugiau važiuoti? nes kol nematau temperatūros baisu kažkur toliau važiuoti. :roll: ir dar kaip pas jus su tais pigiais tiurlinginiais oro filtrais? pas mane su juo viduje girdisi kaip siurbia orą, o ir kieme ant laisvu stovint per ta snerve tiesiog ūžia kaip siurblys, kaip traukia orą. Tai ar ieškoti man kito brangesnio filtro ar CIA viskas gerai daug maž? :)
donciuz
Posts: 1063
Joined: 2012 Jan 17 Tue, 21:42
Location: Kaunas

Post by donciuz »

Na su temperatūra aš ir vargstu. Labai sunku pasiekti darbinę. O variklis faktiškai užšyla? Gal būt termostatas kaltas?
Dėl oro filtro tai geriau jokio nei tas pigus atviras. Taip ir bus su tuo garsu už tai geriausia jei įmanoma palikti originalią oro ftro dėžę arba pritaikyti nuo kokio kito automobilio.
Pas mane uždaro tipo K&N filtras pajungtas į originalų oro paėmimą galiniame statramstyje. Gerokai tylesnis nei prieš tai buvęs pigiakas bet ir tai kiek per garsus.
VW T3 Westfalia California
---->> FORUME RAŠOME LIETUVIŠKAI! <<----
TomasBT
Posts: 154
Joined: 2014 Nov 03 Mon, 9:06

Post by TomasBT »

Aš su juo tik pora kartu iš darbo namo gryzau, tai CIA tik 10 km gaunasi vienu kartu važiuojant. Slangos sušyla, jaučiasi jog karštos, termostatas ir geras įdėtas, per peciukus pučia karšta orą, bet ant skydelio temperatūra nepakyla. Tai galvoju ar kažkas negerai ar neuztenta važiuoti tik 10 km, jog ant skylelio pradėtu rodykle judėti? Kada pas Tave matosi, kad ji jau kyla? :D Na dėl filtro, tai reiks dailytis kažko gal, nors nėra labai blogai.
TomasBT
Posts: 154
Joined: 2014 Nov 03 Mon, 9:06

Post by TomasBT »

Na mano bėdos nesibaigia... pravažiavus 15 km mieste ir 5 km užmiestyje važiuojant 90, tai temperatūros rodyklė tik vos vos pajudėjusi būna. Tai normalu ar kažkas ne to gali būt? Ir turiu beda su tepalo alsuokliu. Nuvedziau ji i oro įsiurbimo slanga, kaip ir priklauso, bet per ji pučia tepalą i turbina. Iš po apačios laša tepalas prie turbinos ir po 40 km pradėjo jaustis, jog ant laisvu dirba jau nebe laisvai, o tarsi tepalas sukelia apsukas. Jus turit tokiu bėdų ar kažkaip kitaip su alsuokliu sprendet beda? Mąstau, gal gali būt kalta karteryje palikta skarda tepalui, kad neputotu nuo 1,9 TDI, nes senasis 1,6 TD jo neturėjo.
User avatar
DVD
Posts: 168
Joined: 2015 Mar 24 Tue, 19:51
Location: Vilnius/Panevezys

Post by DVD »

Sveiki, atsitiktinai radau sita foruma kuriame pakankamai aktyviai diskutuojama apie T3 autobusiukus. Visai neseniai isigyjau ilgai ieskota savo T3 autobusiuka. Pirkimo metu pardavejas pasake kelis minusus ko nebuvo paminejes pardavimo skelbime, bet tai nesukele dideliu problemu paasikindamas, kad tai paprastai pataisoma. Viena is ju buvo greiciu deze kurioje nebuvo 4 begio (deze 4 begiu). Variklis 1.6L diesel'is uzkurtas grojo visai tvarkingai. Po visu sutvarkytu dokumentu prasidejo kelione namo, deja ji nebuvo tokia jau dziugi. Pakeliui namo kazkas tikrai buvo blogai su greiciu deze nes turejau viena begi i prieki (+atbulinis) tik nezinojau kas tiksliai ar sugadinta greiciu deze ar ismala kulisa. Nors ir greiciu deze kele daug fustracijos, bet nukeliavus apie ~30 kilometru uzkale variklis. Likusius ~130 kilometru teko temptis..
Dabar turint tokia situacija klausimas apie nauja autobusiuko sirdi..
Siuo metu finansai riboti ir butu idomu suzioti koki tdi motora butu galima italpinti vietoje seno 1.6 diesel labai paprastai ir neskausmingai. Skaiciau, kad tinka nuo vw golf 3, tik ar tinka ta pati greiciu deze ar reikia kazka perdaryti? jei taip kiek reikia perdaryti? ar turi skirtumo variklio galia (variklio dydis, tvirtinimo skyles, etc.)? ar reikia darytis savo papildomus variklio tvirtinimus, ar tinka nuo seno variklio? ar tinka karteris nuo seno variklio ar reikia modifikuoti?

Buciau dekingas uz bet kokia informacija.
p.s. nezinau ar i teisinga foruma vieta pataikiau, bet gal adminai nesupyks jei ne cia.
kubilas
Posts: 584
Joined: 2011 Jul 29 Fri, 18:05
Location: Alytus

Post by kubilas »

Neskausminga bus bet kuris VW grupes D, TD. 1,6 arba 1,9. TDI - skaudes del siurblio ir sankabos.
Aurimka
Posts: 120
Joined: 2013 Aug 05 Mon, 20:55
Location: Lentvaris

Post by Aurimka »

Pries uzduodant klausimus pavakarokite, ir perskaitykite pries tai esancias temas.
Deze tinka tik T3, o visas kitas reikia modifikuoti.
allann
Posts: 144
Joined: 2013 Mar 14 Thu, 20:16
Location: Panevėžys

Post by allann »

Tinka jei seno tipo (1z, afn), karteris. Jei variklis stovejes isilgai, kaip audi tarkim, tada netinka keleivio lapke. Priklausomai, kaip spresi turbinos tvirtinimą tik arba netiks ir vairuotojo lapke. Jei paliksi 1,6d smagratį su sankaba, kaitaliosi kas 10k. Kokios komplektacijos gausi tdi tiek ir vargsi. Kompas, laidai, el. gazas, interkuleris oro filtras, oro padavimas, ismetimas... Viska sprest reikes. Su esama deze greiciau nevaziuosi, nebent nebebijosi isukt motoro iki 4000 :) . I kalna lipsi geriau. Deze vistiek remontuot... Reik tada dezes max greitos. Ir t.t. Ir t.p.... Reiks moket i kisene tech apziuru darbuotojui kas du metai.... prisiminiau :)
User avatar
DVD
Posts: 168
Joined: 2015 Mar 24 Tue, 19:51
Location: Vilnius/Panevezys

Post by DVD »

kubilas wrote:Neskausminga bus bet kuris VW grupes D, TD. 1,6 arba 1,9. TDI - skaudes del siurblio ir sankabos.
Gal galima konkreciau kas su sankaba ir siurbliu?
TomasBT
Posts: 154
Joined: 2014 Nov 03 Mon, 9:06

Post by TomasBT »

Pas mane 1,9 TDI 66 kW ir sankaba kartais buksuoja, ne visada, bet kai prabuksuoja, gaza atleidziu ir per nauja paspaudus viskas gerai. Reikia det TDI sankaba ir smagrati, bet reikia ir greičiu dėžes velena keisti, kad tiktu . O sankabos diskas pas mane nuo 1,6 TD tikrai geras, 8,5 mm. naujas būna 9 mm.
Post Reply