Dainiaus T3 kemperiukas

Turimas ir prižiūrimas autobusiukas - trumpi aprašymai ir nuotraukos
Post Reply
User avatar
dainiukas
Posts: 119
Joined: 2015 Jan 24 Sat, 20:16
Location: Kaunas
Contact:

Post by dainiukas »

donciuz wrote:Nenaudok tepalo, jis nepasaugos nuo drėgmės. Yra šiuolaikiškų priemonių - specialus vaškas ertmėms.
Jo ir man teko girdet, reiks labiau pasidometi. Kazkoks purskiamas vaskas yra.
User avatar
dainiukas
Posts: 119
Joined: 2015 Jan 24 Sat, 20:16
Location: Kaunas
Contact:

Post by dainiukas »

kubilas wrote:Ant galines asies uzsides 225, duris gali kabinti , labai neskaudziai. bet perdaryti nereiks. o priekyje , manau 195 pakaks, bus lengviau sukioti vaira.
As panasiai galvoju. Prieki reik siauresnius nei gale. Vaira lengviau sukiosiu. Nors isnesimas visu ratu vienodas. O aukstis koks turetu buti? 65 ar aukstesni?
TomasBT
Posts: 154
Joined: 2014 Nov 03 Mon, 9:06

Post by TomasBT »

Kaune sunku su tuo purškiami vašku, niekas jo neprisiveza, nes mažai kam reikia, tad iš anksčiau pradek ieškotis ir klausinek ar uzsakyt galima. Darbe reikėjo, ilgai ieskojom, o po to ilgai laukem kol atvežė;) Aš ir desiu tokiu išmatavimų ratus, bet kadangi mano bus žemas busikas, tai dėl vaizdo mąstau Det 195/50 ar iš bėdos 185/60
donciuz
Posts: 1063
Joined: 2012 Jan 17 Tue, 21:42
Location: Kaunas

Post by donciuz »

Tomai, nejuokauk su tokiais išmatavimais! Čia kokiam vw polo/golf nebent. Prapulsi. Arba ratlankis nebent r18 bus.

O Dainiui siūlau pasigooglinti vizualią padangų skaičiuoklę internete. Pasiimti kaip atskaitą originalų išmatavimą kad ir pvz carat ratų 205/70/14 ir pasižaisti su išmatavimais. Bent jau aš taip dariau. Ir aišku taikyti šiek tiek didesnius ratus, tiek prieky tiek gale, dėl minkšto važiavimo, na ir spidometras nemeluos.

Kitas svarbus momentas renkantis padangas yra krovos indeksas. Lengvųjų automobilių padangų naudoti griežtai nerekomenduoju. Patyriau savo kailiu per nežinojimą.
VW T3 Westfalia California
---->> FORUME RAŠOME LIETUVIŠKAI! <<----
Aurimka
Posts: 120
Joined: 2013 Aug 05 Mon, 20:55
Location: Lentvaris

Post by Aurimka »

Atkreipkit i ratu ET pas ji ET21.O tai dar 0.5 cm i lauka :)
donciuz
Posts: 1063
Joined: 2012 Jan 17 Tue, 21:42
Location: Kaunas

Post by donciuz »

Jei ką mano temoje kažkur yra foto kaip padarytas durų laikiklio išilginimas, kad nekliūtų durys už rato.
VW T3 Westfalia California
---->> FORUME RAŠOME LIETUVIŠKAI! <<----
User avatar
dainiukas
Posts: 119
Joined: 2015 Jan 24 Sat, 20:16
Location: Kaunas
Contact:

Post by dainiukas »

Su durim baigta, reiks tik susveist su smulkiu ir dazyt (truputi ''bardakas'' dirbtuvese :oops: ) Niekaip negaliu prie buso prieiti, kaip tik laisva diena - taip lyja :( Dar nzn ar det spoileriuka ar ne? Kaip jus manot?
donciuz
Posts: 1063
Joined: 2012 Jan 17 Tue, 21:42
Location: Kaunas

Post by donciuz »

Nedėk.
VW T3 Westfalia California
---->> FORUME RAŠOME LIETUVIŠKAI! <<----
Nepartinis
Posts: 143
Joined: 2012 Mar 23 Fri, 14:20
Location: Kaunas

Post by Nepartinis »

Perleisk Zaparozec, prie jo busiko tobulinimo vizijos visai tiktų :)
User avatar
dainiukas
Posts: 119
Joined: 2015 Jan 24 Sat, 20:16
Location: Kaunas
Contact:

Post by dainiukas »

Dovanoju spoileriuka :lol:
Post Reply