Dimos vabaliukas

Turimas ir mylimas Vabalas - trumpi aprašymai ir nuotraukos
Post Reply
User avatar
Dima
Posts: 1493
Joined: 2012 Aug 15 Wed, 21:34
Location: Vilnius

Post by Dima »

Siokia tokia betvarke darbo vietoi :lol: Na ir pagaliau paaiskejo is kur bego. Alkuninio veleno salnikas parejo :idea:
User avatar
dzo_marija
Posts: 1695
Joined: 2007 Oct 22 Mon, 8:38
Location: Vilnius

Post by dzo_marija »

Džiugu girdėti kad bėda nerimta, tik aišku darbo daug jai išspręsti...
Sau esu keitęs, tai pirmą kartą kažkaip ne taip sukaliau, leido tepalą, teko antrą kartą imti variklį, tada jau gerai įsikalė salnikas :)
User avatar
Dima
Posts: 1493
Joined: 2012 Aug 15 Wed, 21:34
Location: Vilnius

Post by Dima »

Tu manes negazdink :shock: Man turi gautis is pirmo karto. Istraukt tai istraukiau, pakraciau ir iskrito. Kaip atgal desiu nezinau :lol:
Siek tiek pasidomejau del galios kelimo. Bet kai suzinojau kad super karo is sio varikliuko nepadarisi nuspredziau kiek iseis minimalaiai pagerint variklo darba. Skaiciau kad Donciuz tekino smagrati, tai gal gales pakomentuot kam tai aplamai daroma? Dar manau butu galima paslifuot galva.
donciuz
Posts: 1063
Joined: 2012 Jan 17 Tue, 21:42
Location: Kaunas

Post by donciuz »

Nu logiskai mastant smagracio nutekinimas pasalina dali svorio ir uztai varikliui lengviau ir greiciau isisukti, taciau minusas prarandama dalis energijos uztai pajudant is vietos arba vaziuojant letai gali pasijausti (netiketu variklio uzgesimu)
Mano atveju tekinau smagrati ne sportiniais interesais, o del to kad TDI smagratis yra daug storesnis ir dengia technologines skyles skirtas karteriui nuimti, del ko reikedavo imti lauk deze, sankaba, smagrati. Dabar nebereikia.
VW T3 Westfalia California
---->> FORUME RAŠOME LIETUVIŠKAI! <<----
User avatar
Dima
Posts: 1493
Joined: 2012 Aug 15 Wed, 21:34
Location: Vilnius

Post by Dima »

Paskaiciau internete tai praktiskai taip ir rasoma. Gal nen neverta prasidet su visais tais slifavimais. Vistiek nieko ispudingo neisgausi. O jei nebus akivaizdaus skirtumo tai nematau prasmes kaska keist :?
User avatar
Dima
Posts: 1493
Joined: 2012 Aug 15 Wed, 21:34
Location: Vilnius

Post by Dima »

Siai dienai situacija tokia: Atsukant skardas nuluzo varztai, teks isgrezt :?
User avatar
Dima
Posts: 1493
Joined: 2012 Aug 15 Wed, 21:34
Location: Vilnius

Post by Dima »

vidui viskas aplipe tirstais tepalais. Ant voztuvu reguliavimo varzteliu matosi susidevejimas. Gal reiketu juos pakeist?
User avatar
Dima
Posts: 1493
Joined: 2012 Aug 15 Wed, 21:34
Location: Vilnius

Post by Dima »

Voztuvai ir stumuokliai irgi apsinese...
User avatar
Dima
Posts: 1493
Joined: 2012 Aug 15 Wed, 21:34
Location: Vilnius

Post by Dima »

Mane neramina tepalas ant voztuvu ir gilziu viduje :? Ar tai normalu? Ar tai ziedams galas? Seip lig ir nedumijo varikliukas.
Labai pagelbetu laiku pateikta informacija :roll:
User avatar
Dima
Posts: 1493
Joined: 2012 Aug 15 Wed, 21:34
Location: Vilnius

Post by Dima »

Ar po galva turi buti tarpines? pas mane ant germetiko buvo. Ar reiketu pakeist tarpines po gilzemis?
Post Reply