Dzo_marija 1996 metų Vabaliukas...

Turimas ir mylimas Vabalas - trumpi aprašymai ir nuotraukos
Post Reply
User avatar
Vytas
Posts: 587
Joined: 2007 Mar 19 Mon, 20:01
Location: Vilnius
Contact:

Post by Vytas »

Manau kad tai visiska nesamone. Eiline priemone papildyti biurokratu kisene :evil:
Kai kuriu Vabalu technine bukle yra zymiai geresne nei aplinkui vazinejanciu "nauju" automobiliu :D
User avatar
Arturas
Posts: 147
Joined: 2007 Mar 26 Mon, 7:58

Post by Arturas »

Dzo_marija rašė: Arturai koki tepalo filtra naudoji? Nes kaip ir nemaciau pirkti meksikieciam... Gal nuo kazkokios masinos pritaikei?

Nusivesk pavyzdi i kokia rimtesne parduotuve. Vargo su radimu tikrai nebuvo. Rodos chempion firmos atitiko.
Justinas
Posts: 574
Joined: 2007 Mar 19 Mon, 18:54
Location: Vilnius
Contact:

Post by Justinas »

Vytas rašė: Manau kad tai visiska nesamone. Eiline priemone papildyti biurokratu kisene...

Na manau visi tikrai ziuri negatyviai :) Kaip gi dar :)

Man, kaip studentui, tai tai isties siektiek siurpinantis dalykas... Bet ka jau dabar padarysi, juk vabaliuko neatisakysi :) Na bet nieko, vabalai juk irgi technine gali praeit :!: (turiu omeny legaliai).
User avatar
dzo_marija
Posts: 1695
Joined: 2007 Oct 22 Mon, 8:38
Location: Vilnius

Post by dzo_marija »

As praejau "legaliai" technikine. Nematau tikslo jiems duoti pinigus, be to nera ir uz ka.
Daug protingiau siuos pinigus investuoti i vabala. Taciau zinoma tokie dalykai kaip ruko zibintas tai jau nepatinka man, kad jo reikalauja (nes gadina vaizda :)).

Taciau kitas dalykas kas skaudziausia, tai 45Lt technine apziura kainuoja, be to moraliskai sunku ten susiruosti ir plius eiles...
Tai zinoma yra absurdas, manau kiekvienas zmogus turi rupintis savo masinos bukle pats, o ne atseit tai kazkas kontroliuos... :?: :!:
Justinas
Posts: 574
Joined: 2007 Mar 19 Mon, 18:54
Location: Vilnius
Contact:

Post by Justinas »

Tai vat gerai, kai nera uz ka duot pinigus... :) Man ir su benzinu problemos, tai ka jau kalbet apie didesnius remontus... Ech... Na bet dar metai liko, gal kaipnors susitvarkysiu...

O su eilem, tai isties galetu kanors daryti, nes jau dabar be prisirasymo kai vaziuoji, tai minimum valanda lauki... Kas dabar bus tai isvis neaisku :? Kazkaip keistai jie cia ta plana sudare... Technikine dazniau, o stociu tiek pat...
User avatar
dzo_marija
Posts: 1695
Joined: 2007 Oct 22 Mon, 8:38
Location: Vilnius

Post by dzo_marija »

Justinas wrote:Tai vat gerai, kai nera uz ka duot pinigus... :) Man ir su benzinu problemos, tai ka jau kalbet apie didesnius remontus... Ech... Na bet dar metai liko, gal kaipnors susitvarkysiu...

O su eilem, tai isties galetu kanors daryti, nes jau dabar be prisirasymo kai vaziuoji, tai minimum valanda lauki... Kas dabar bus tai isvis neaisku :? Kazkaip keistai jie cia ta plana sudare... Technikine dazniau, o stociu tiek pat...
O kas su benzinu negerai? Per daug CO? Gali pabandyti pareguliuoti karbiuratoriu...arba esu tokia gudrybe girdejes, bet nezinau ar tiesa, kad nuvaziuoji su beveik tusciu benzino baku, tada CO rodo mazesni...

Del eiliu, tai siaip geriausia vaziuoti ryte darbo diena, jie dirba nuo 7:00 tai dar anksciau atvaziuoji ir lauki, as taip pravariau, tai tik viena masina pries mane buvo...:)
User avatar
dzo_marija
Posts: 1695
Joined: 2007 Oct 22 Mon, 8:38
Location: Vilnius

Post by dzo_marija »

Gal kas zino kur rasti stabdziu disku ir stabdziu bugnu brezinius? Man juos reikia pateikti tekintojui, kad istekintu "rastavkes".
Taip pat praverstu ir normaliu stabdziu 4x100mm breziniai...
User avatar
Sigis'
Admin
Posts: 304
Joined: 2007 Mar 19 Mon, 13:47
Location: Vilnius

Post by Sigis' »

Dzo_marija rašė: Gali pabandyti pareguliuoti karbiuratoriu... arba esu tokia gudrybe girdejes...

Viešai nekalbėsiu, bet visiems slapta prasitarsiu :oops:. Norint pagerinti dujų išmetimo charakteristikas, reikia į baką įpilti spirito, bet nežinau santykio, gal būt užtektų ir 1:10.
Tačiau įpylus spirito, gerokai pasikeis išmetamųjų dujų kvapas, kils įtarimasÖ :D
Justinas
Posts: 574
Joined: 2007 Mar 19 Mon, 18:54
Location: Vilnius
Contact:

Post by Justinas »

dzo_marija wrote:
Justinas wrote:Tai vat gerai, kai nera uz ka duot pinigus... :) Man ir su benzinu problemos, tai ka jau kalbet apie didesnius remontus... Ech... Na bet dar metai liko, gal kaipnors susitvarkysiu...

O su eilem, tai isties galetu kanors daryti, nes jau dabar be prisirasymo kai vaziuoji, tai minimum valanda lauki... Kas dabar bus tai isvis neaisku :? Kazkaip keistai jie cia ta plana sudare... Technikine dazniau, o stociu tiek pat...
O kas su benzinu negerai? Per daug CO? Gali pabandyti pareguliuoti karbiuratoriu...arba esu tokia gudrybe girdejes, bet nezinau ar tiesa, kad nuvaziuoji su beveik tusciu benzino baku, tada CO rodo mazesni...

Del eiliu, tai siaip geriausia vaziuoti ryte darbo diena, jie dirba nuo 7:00 tai dar anksciau atvaziuoji ir lauki, as taip pravariau, tai tik viena masina pries mane buvo...:)
Su benzinu negerai, kad jis daug kainuoja :) Sureguliuota viskas pas man, bet vistiek valgo kaip mulas, tas mano vabaliukas :)
User avatar
dzo_marija
Posts: 1695
Joined: 2007 Oct 22 Mon, 8:38
Location: Vilnius

Post by dzo_marija »

aaa, tai nebaisi problema :)...as galvojau kai kas baisiau! :D

Na mano taip pat ryja gerai, mieste tai ant akiu rodykle krenta, kokius 9-10 ryja, desiu lietus ratus tai dar sanaudos padides :).
Trasoj stabiliai 7 ima, nuvaziuoji 100km ir per padala rodykle nukrito...
Post Reply