Dimos vabaliukas

Turimas ir mylimas Vabalas - trumpi aprašymai ir nuotraukos
Post Reply
User avatar
Paulius
Admin
Posts: 918
Joined: 2009 Jan 24 Sat, 21:33
Location: Kaunas

Post by Paulius »

Taip, bet jei pagalvei bus lengviau kilnot, tai pralaimėsi ant aukščių skirtumo. Tavo pateiktuose paveiksliukuose su berniukais matosi, kad pirmu atveju berniukas supsis didesne amplitude, o antru - mažesne :)
User avatar
Dima
Posts: 1493
Joined: 2012 Aug 15 Wed, 21:34
Location: Vilnius

Post by Dima »

Geras pastebejimas. Tik griztant nuo berniuku prie pagalviu, ju eigos pakaktu kur ju nedeciau. As pastumsiu kelis cm, kas praktiskai bus nepastebimai eigos atzvilgiu ir gali buti kad ir atmosferu atzvilgiu :? Bet toks tvirtinimas manau saugesnis. Kazkaip nepatiko man tas mano istekintas varztas. Nors Airkewld variantas irgi visai nepatikimai atrodo.
User avatar
Dima
Posts: 1493
Joined: 2012 Aug 15 Wed, 21:34
Location: Vilnius

Post by Dima »

Vietoi varzto istekinta ivore, paruostos tvirtinimo ploksteles. Sias dariau pats su bulgarke, ne lazeriu. Taigi cia rankinis darbas, kas prideda daugiau vertes mano air sistemai :lol:
User avatar
Dima
Posts: 1493
Joined: 2012 Aug 15 Wed, 21:34
Location: Vilnius

Post by Dima »

Sudejau naujai iskepta tvirtinima ir kaip visada iskilo kita problema. Kadangi viska matavau su senu tvirtinimu, dabar ji nuleidus jau nebeuztenka pagalves eigos. Truksta 3 cm. Problemos sprendimo variantai: kelt apatini tvirtinima ar perdarinet virsutini. Nesinoretu vel viska pjaustit bet ir apaciuoi bijau kad pakelus nuo centro, atsiranda tikimybe pagalves persekreipimo. :? Ka mano publika?
milashius
Posts: 109
Joined: 2012 Nov 04 Sun, 21:51

Post by milashius »

Publika reikalauja tęsti darbus, skyreliai apmirę, tiesiog nėra ką sekti.
User avatar
Dima
Posts: 1493
Joined: 2012 Aug 15 Wed, 21:34
Location: Vilnius

Post by Dima »

:lol: Test tai tesiu tik nezinau ka daryti :lol: Pabandysiu sumastyt kazka apacioi. Rytoi gi kovo 8, tai neiseis prieit prie vabaliuko. Visa diena skalbsiu, plausiu indus ir t.t. :lol: bet sekmadienis mano! :lol:
Visas moteris sveikinu su kovo 8!!!
User avatar
toma3a3
Posts: 113
Joined: 2011 Jul 09 Sat, 16:14
Location: kaunas

Post by toma3a3 »

visada stebiu sia tema ir galvoju kad butu baisu vaziuot paskui toki franklingsteina tad nutariau jei papuls vilniui sis vabalas gatveje tai ji aplenksiu ir jei dima matys nusiimsiu kepure zemai zemai,iskelsiu nyksti aukstai aukstai ir palinkesiu dideliausios kantrybes-pagarba
vw t3
User avatar
Dima
Posts: 1493
Joined: 2012 Aug 15 Wed, 21:34
Location: Vilnius

Post by Dima »

toma3a3 wrote:visada stebiu sia tema ir galvoju kad butu baisu vaziuot paskui toki franklingsteina tad nutariau jei papuls vilniui sis vabalas gatveje tai ji aplenksiu ir jei dima matys nusiimsiu kepure zemai zemai,iskelsiu nyksti aukstai aukstai ir palinkesiu dideliausios kantrybes-pagarba
Pagavau tavo minti. Welcome to Vilnius :wink:
User avatar
Dima
Posts: 1493
Joined: 2012 Aug 15 Wed, 21:34
Location: Vilnius

Post by Dima »

Po siandienos pasikrapstimo gavosi stai toks apatinis tvirtinimas. Kaip ir gerai viskas. Ir kadangi man atsibodo pjaustit ir virint, paemiau ir viska nudaziau.
Sia savaite surinksiu visas trukstamas dalis kitai pusei. Jei iviks stebuklas, kita savaitgali darisiu abeju pusiu testa 8)
User avatar
Dima
Posts: 1493
Joined: 2012 Aug 15 Wed, 21:34
Location: Vilnius

Post by Dima »

Gerai kad kadaise sia diena tapom nepriklausomi, siandien man tai labai padejo :wink:
Is mano puses viskas padarita. Viena puse pilnai surinkta. Kitai truksta daliu kurias tikiuosiu sia savaite gausiu is tekintojo.
Lieka pajungimo darbai. Diena X jau ne uz kalnu :wink:
Tikiuosiu tai nebus didziausias mano gyvenime provalas :lol:
Post Reply