Dimos vabaliukas

Turimas ir mylimas Vabalas - trumpi aprašymai ir nuotraukos
Post Reply
User avatar
Dima
Posts: 1493
Joined: 2012 Aug 15 Wed, 21:34
Location: Vilnius

Post by Dima »

Sarniras kuris tvirtinasi prie amortizatoriaus varzto, turi tam tikra pasvirimo kampa. Buvo istekintas specialus varztas. Mano manimu tai silpniausia konstrukcijos vieta. Airkewld siulo tvirtinti prie toki pat diametra turincio varzto. Informacijos, kad varztas neatlaiko neradau, manau jei butu nusiskundimu jie irgi kaska pakeistu. Svoris pasidalina tarp dvieju varztu ir automatiskai sumazeja.
User avatar
Dima
Posts: 1493
Joined: 2012 Aug 15 Wed, 21:34
Location: Vilnius

Post by Dima »

Viskas sumontuota. Belieka padaryti virsutini kronsteina ir atlikti pirmus bandimus. Rytoi tuo uzsiimsiu. Jei viskas funkcionuos, reikes padaryti kitos puses kopija. Kadangi atkrenta visi matavimai, viskas turi gautis gan paprastai :wink:
User avatar
Dima
Posts: 1493
Joined: 2012 Aug 15 Wed, 21:34
Location: Vilnius

Post by Dima »

Big mak :lol:
User avatar
Dima
Posts: 1493
Joined: 2012 Aug 15 Wed, 21:34
Location: Vilnius

Post by Dima »

Tesiant mano solo, naujos nuotraukeles.
User avatar
Dima
Posts: 1493
Joined: 2012 Aug 15 Wed, 21:34
Location: Vilnius

Post by Dima »

Norejau padaryti virsutini vamzdi (tvirtinima) nuimama bet susiduriau su problemele. Keliant, kadangi jis eina ne per centra pagalve persikreipia. matau tik viena iseiti, privirint ji :idea:
User avatar
Dima
Posts: 1493
Joined: 2012 Aug 15 Wed, 21:34
Location: Vilnius

Post by Dima »

Kadangi pagalve persikreipia, pilnai nekila. Antram bandimui nepakako oro. Pagal pirminius pastebejimus reikia 7-8 atmosferu :shock:
http://www.youtube.com/watch?v=oXl4NpMedj4
Air ride vw bug
User avatar
dzo_marija
Posts: 1695
Joined: 2007 Oct 22 Mon, 8:38
Location: Vilnius

Post by dzo_marija »

Šaunuolis, vaizdelis džiugina akį, tik kai stovės ant asfalto bus geriau matyti, dabar sunku įsivaizduoti ar užteks aukščio važinėtis pakankamai komfortiškai :)
User avatar
Dima
Posts: 1493
Joined: 2012 Aug 15 Wed, 21:34
Location: Vilnius

Post by Dima »

Komfortiskai? Vabalas ir komfortas du atskiri dalykai :lol:
User avatar
Dima
Posts: 1493
Joined: 2012 Aug 15 Wed, 21:34
Location: Vilnius

Post by Dima »

Panagrinejes kas kaip i kodel padangai uztenka dveju atmosferu tam, kad pakelt masina o pagalvei reikia net astuoniu, supratau kad kuo arciau pagalve bus prie amortizatoriaus tvirtinimo, tuo lengviau jai bus kelt. Pastebejau kad pagalve tvirtinama per viduri apatinio tvirtinimo. Mano variante ji stovi ne tai kad ne per centra, bet pastumta i presinga puse nuo centro.
User avatar
Dima
Posts: 1493
Joined: 2012 Aug 15 Wed, 21:34
Location: Vilnius

Post by Dima »

Pastumt ja arciau centro negaliu nes ji jau remsis i kebula. Pakrapstes galva, sumasciau siek tiek pakeist tvirtinima. Kaip visada pagal mano itin tikslius pamatavimus, tai leistu patraukt ja i centra. Toliau centro patraukt neiseis nes maisis rankinio trosas. Manau tai kazkiek aplengvintu pagalves darba. Bet kokiu atveju turiu pamegint. :wink:
Post Reply