Dimos vabaliukas

Turimas ir mylimas Vabalas - trumpi aprašymai ir nuotraukos
Post Reply
User avatar
Sigis
Posts: 5429
Joined: 2007 Mar 23 Fri, 2:45
Location: Sos tinė

Post by Sigis »

Vabaluose būna 30 arba 50 amperų generatoriai, vieniems ir kitiems taikomas 36 Ah akumuliatoriai. Šiais laikais tokius akumuliatorius sunku ir surasti, nes labai silpni, bet reikia laikytis nurodymų, tokie akumuliatoriai nors ir silpni, bet greičiau ir įsikrauna.
Dabar visi dažniausiai naudoja ne mažesnius kaip 50 Ah akumuliatorius. Tavo atveju reikėtų galingesnio, bet kiekvieną kartą grįžus namo, akumuliatorių reikės krauti krovikliu papildomai. Akumuliatorius, kuris laikomas visą laiką pilnai įkrautas, tarnauja ilgiau.
milashius
Posts: 109
Joined: 2012 Nov 04 Sun, 21:51

Post by milashius »

Plastmasinis manometras vabale nesižiūri, galima būtų dėti metalinį užpildytą glicerinu. Šiaip jau geriausia kreiptis į Linterą, Jonava, manau nebus problemų su pristatymu, manometrų vedėjas Alius.
Kainos ~30 LTL be PVM. Yra montuojami panelėje su spec laikikliu. Mes dažniausiai naudojame 63mm diametro. Klasti dėl mažesnių gal bus 40mm.
Gi pas mus sandėly gulinėja tik plastmasiniais korpusais kainos 15-20 LTL.
User avatar
Dima
Posts: 1493
Joined: 2012 Aug 15 Wed, 21:34
Location: Vilnius

Post by Dima »

Mano vabale kuo baisiau tuo geriau :twisted:
Pres perkant manometra, noreciau ji paciupinet. tad siustis nelabai noriu.
Gal kokia diena uzsuksiu pas jus.
Del akumo: maciau kad vienas buvo apie 45 bet bijau kad nebutu persilpnas. Visgi bus naudojamas kompresorius ir muzika :roll:
milashius
Posts: 109
Joined: 2012 Nov 04 Sun, 21:51

Post by milashius »

O jaja, galime parodyti ir gyvai. Užeik ir kviesk Milashių, pašnekėsim.
User avatar
dzo_marija
Posts: 1695
Joined: 2007 Oct 22 Mon, 8:38
Location: Vilnius

Post by dzo_marija »

Aš siūlyčiau naudoti specialų, jis geras tuom, jog iškart du manometrai jame (priekiui ir galui), tai nereikės dviejų dačikų montuoti, nedidelis ir su pašvietimo lempute įrengta.

http://www.airkewld.com/Manual-Air-Ride ... p/1511.htm

Čia jis brangus, bet per ebay galima nupirkti juos pigiau...
User avatar
dzo_marija
Posts: 1695
Joined: 2007 Oct 22 Mon, 8:38
Location: Vilnius

Post by dzo_marija »

Iš oro meistrų tau reiktų tokių greitų jungčių, jos įsisuka į dujų vožtuvus, o amortizatoriams teks tekinti perėjimą kad pritaikyti šias jungtis.

Ir dar labai reiktų oro filtro, nes drėgmė kaupsis šlangose, amortizatoriuose ir pan. Į filtrą irgi tos jungtis įsisuka greitosios, labai patogu su jomis dirbti.

Ir aišku šlangučių reikia nusipirkti, susikarpysi kaip norėsi ilgius. Diametro neatsimenu, standartinis kažkoks.
User avatar
Dima
Posts: 1493
Joined: 2012 Aug 15 Wed, 21:34
Location: Vilnius

Post by Dima »

dzo_marija wrote:Aš siūlyčiau naudoti specialų, jis geras tuom, jog iškart du manometrai jame (priekiui ir galui), tai nereikės dviejų dačikų montuoti, nedidelis ir su pašvietimo lempute įrengta.

http://www.airkewld.com/Manual-Air-Ride ... p/1511.htm

Čia jis brangus, bet per ebay galima nupirkti juos pigiau...

Image
Jeskojau butent tokiu bet Lietuvoi nieko isskirus tuos kaip ant kompresoriu stovi neradau. Toks blokas aisku geriau, jau ir migtukai sumontuoti. Nereikes sukti galvos. Bet tu supranti kad siulidamas pirkti is ebai pats sau kasi duobe :wink: (paskutini sakini supras tik Dzo) :lol:
User avatar
Markas
Posts: 432
Joined: 2008 May 19 Mon, 19:54
Location: Radviliškis

Post by Markas »

Aš kaip Elektrikas tau siūlyčiau pirkti apie 60ah nes jei žadi dėti orine važuokle tau bus per mažai jegos akumuliatoriaus. Tai iš mano puses tiek 8)
User avatar
Dima
Posts: 1493
Joined: 2012 Aug 15 Wed, 21:34
Location: Vilnius

Post by Dima »

dzo_marija wrote:Iš oro meistrų tau reiktų tokių greitų jungčių, jos įsisuka į dujų vožtuvus, o amortizatoriams teks tekinti perėjimą kad pritaikyti šias jungtis.

Ir dar labai reiktų oro filtro, nes drėgmė kaupsis šlangose, amortizatoriuose ir pan. Į filtrą irgi tos jungtis įsisuka greitosios, labai patogu su jomis dirbti.

Ir aišku šlangučių reikia nusipirkti, susikarpysi kaip norėsi ilgius. Diametro neatsimenu, standartinis kažkoks.
Zinau tas jungtis, sumontuoti darbe ant stakliu. As naudosiu panasias, tik jos skirtos specialiai orinei pakabai. Jie turi tik viena minusa. Turesiu is pirmo karto sumontuoti viska gerai, antro karto nebus. Ikises viena karta atgal jau nebegalesiu istraukt. Dar man kelia nerima zarnos diametras. Nors per sekunde pakelt vabalo nenoriu, tikslas visai ne tame. Taciau ir pusdienio laukt nesinori. Konsultantas patare naudot 6mm zarna nes dujinio voztuvo pralaidumas mazas. Tai yra nors 12mm zarna dek, vistiek greiciau nepripus. Belieka tik patiket..... be to letai kilanti automobili lengviau pastatyti i norima padeti.
Griztant prie daciku, tai is pradziu norejau daryti 4 konturu sistema. Tam prireiktu 4 manometru ir 8 voztuvu. Pabendraves su konsultantu nusprendziau daryti 2 konturu. Furos prekaboi maciau, kad irgi pagalves sujungtos tarpusavi. Forumuose raso, kad einant i posuki gali oras pereit is vienos pagalves i kita ir masina pakripsta. Bet tai budinga aukstom ir sunkiom masinom, pav visureigiam. Maniske vaziuoja prilipusi prie zemes, tad tikekimes kad viskas bus gerai. Taigi sistema supaprasteja, o sansai trenktis i zeme padideja :twisted:
User avatar
Dima
Posts: 1493
Joined: 2012 Aug 15 Wed, 21:34
Location: Vilnius

Post by Dima »

Markas wrote:Aš kaip Elektrikas tau siūlyčiau pirkti apie 60ah nes jei žadi dėti orine važuokle tau bus per mažai jegos akumuliatoriaus. Tai iš mano puses tiek 8)
Maciau kaip tik 64h. Kas kokius naudoja savo vabaluose, pasidalinkite.
Post Reply