Dimos vabaliukas

Turimas ir mylimas Vabalas - trumpi aprašymai ir nuotraukos
Post Reply
User avatar
Dima
Posts: 1493
Joined: 2012 Aug 15 Wed, 21:34
Location: Vilnius

Post by Dima »

Kaskaip nesaugiai man atrodo tos plastikines zarneles. Zinau kad jos laiko daug atmosferu bet gali prasitrint arba peles gali pragrauzt ir t.t. pagalvojau kodel ju nepakeitus dujinei irangoi naudojamu zalvariniu vamzdeliu? :roll: Tada tikrai sandariai ir saugiai turetu gautis.
milashius
Posts: 109
Joined: 2012 Nov 04 Sun, 21:51

Post by milashius »

dzo_marija wrote:Na tai pas mane tokie ir stovi. Iš oro meistrų nusipirkau jungčių, vamzdukų ir oro filtrą. (Jungtys tinka ir įsisuka į dujų vožtuvą).

http://www.oromeistrai.lt/lt/pneumatika
Brač tai kažkada buvome susitikę...
User avatar
Dima
Posts: 1493
Joined: 2012 Aug 15 Wed, 21:34
Location: Vilnius

Post by Dima »

Ateis tas laikas kada mano vabaliukas padaris kaska panasaus http://www.youtube.com/watch?v=wMLK8Xxze8I Aisku tai tik svajones, bet kartais svajones pildosi, reikia tik labai tiket :wink:


Image
User avatar
Dima
Posts: 1493
Joined: 2012 Aug 15 Wed, 21:34
Location: Vilnius

Post by Dima »

Stai jums mano kaledinis atvirukas. Geru svenciu!!!
m&m
Posts: 411
Joined: 2010 Jul 22 Thu, 13:29

Post by m&m »

gut, gražiai guli!
User avatar
Dima
Posts: 1493
Joined: 2012 Aug 15 Wed, 21:34
Location: Vilnius

Post by Dima »

Ziurekit ka turiu :D Ji sek tek didesne uz tas kurias deda. Sita 15cm diametras, o tu 13cm. Bet visai nedidelis skirtumas, tai gali ir tikti, tik reikia pamatuot. Tik neaisku kaip ta padaryti kai toks saltis :?
User avatar
Dima
Posts: 1493
Joined: 2012 Aug 15 Wed, 21:34
Location: Vilnius

Post by Dima »

Buvo salta bet smalsumas nugalejo :twisted:
Mano pastebejimai siai dienai:
Dedant pagalves i gala teks atsisakyti stabilizatoriaus. Jis neleidzia masinai leistis. Dar amortizatoriaus eigos neuztenka tam, kad paguldit masiniuka pilnai ant zemes. Bet truksta visai nedaug. Manau leisiu iki tiek, kiek leidzia amortikas, kad neturet papildomu islaidu juos keiciant. Bus pakankamai zemai. Nieko tiksliai neaisku kaip ten kas gausis, paaiskes tik sumontavus. Veliau jau ziurint pagal situacija bus galima pareguliot :wink:
Nelabai man tik aisku kaip paviks privirint tvirtinimus prie remo su uzdetu kebulu :roll:
Apatini tvirtinima meginsiu pasigaminti panasu i sita (nuotr.) Del virsutinio dar neaisku. Pirmadieni is ryto lekiu pas tekintoja.......
User avatar
scardeep
Posts: 823
Joined: 2009 Jan 20 Tue, 14:42
Location: Oslas

Post by scardeep »

idomus planai! Kaip bus su TA kai tam ateis laikas? Sekmes!
User avatar
Dima
Posts: 1493
Joined: 2012 Aug 15 Wed, 21:34
Location: Vilnius

Post by Dima »

Su T.A galimi du variantai
"Jokiu problemu ir turi T.A" :wink:
Arba diena skiri tam kad viska grazint i originalia busena gauni T.A ir diena tam kad vel vabaliukas taptu air ride :lol:
User avatar
Dima
Posts: 1493
Joined: 2012 Aug 15 Wed, 21:34
Location: Vilnius

Post by Dima »

Po biski supirkineju jungtis voztuvus ir t.t. Ir iskilo klausimas. Greiciausiai jis skirtas Milashiui kaip oro meistru atstovui. Ka oro meistrai gali pasiulyti is monometru? Kiti irgi galetu pakomentuot jei turi ka pasakyti :wink:
Ir kitas, ne i tema, bet moki vezi parduotuveje akumuliatoriams akcija 30 ar 40 % zodziu galima isigiti akuma pigiau :idea: Tik nezinau kiek amperu rinktis? gal kas prasves?
Post Reply