Vabalų šventė 2010 (birželio 4-6 d.)

Pranešimai apie būsimus sąskrydžius ir praėjusių švenčių atsiliepimai
Post Reply
User avatar
PauliusT3
Posts: 428
Joined: 2009 Dec 30 Wed, 19:21

Post by PauliusT3 »

noriu pasitikslinti. ar teisingai suprantu kad II-VII zonos skirtos nakvynei? kuri vieta butu ramesne? atvaziuociau su maza dukrele.
VW T3 westfalia
User avatar
dzo_marija
Posts: 1695
Joined: 2007 Oct 22 Mon, 8:38
Location: Vilnius

Post by dzo_marija »

Visos sios vietos skirtos nakvynei...
Pernai nakvojau VIII, ten tikrai buvo ramu, II manau irgi bus ramiau nei kur kitur...
Tomvabalis
Posts: 365
Joined: 2008 Sep 04 Thu, 7:10
Location: UTENA

Post by Tomvabalis »

Aš galvoju ar ne geriau būtų skelbt info apie tai kiek liko panašiai vietų tam tikroje zonoje, nes vėliau gali kilti nesusipratimų dėl vietų..Pvz 2, 6, 3 vietose iš praktikos žinau kad ten yra maks. po 3-4 vietas. Ir kai atvyks žmogus ten bus jau kiti įsikurę, kurie sakys jog irgi čia isiregistravo. Bėda gali kilt tame jog nematėm kiek maždaug gali tilpti kiekvienoj zonoj auto. :?
Tomvabalis
Posts: 365
Joined: 2008 Sep 04 Thu, 7:10
Location: UTENA

Post by Tomvabalis »

Tomvabalis wrote:Dėl kainos pasidomėsiu.Mano dėdė užsiima sitais reikalais.
Tai pat jis turi mažą sraigtasparni kuris atlieka filmavimą iš viršaus,gali skraidyti po visą teritoriją ir filmuoti suvažiavimą.Manau būtų idomu pasižiurėti vėliau.
Ir beje nieks nepareiškė nuomonės dėl mano pasiūlymų. :( Toks vaizdas kad forume nelabai kas apsilanko. Dalinai atsakė tik vienas narys.....
Jei nesutinkat ir sakykit kad nesutinkam. Nes tokiu tempu nelabai ką kiekvienas suorganizuos... :)
User avatar
Sigis
Posts: 5429
Joined: 2007 Mar 23 Fri, 2:45
Location: Sos tinė

Post by Sigis »

PauliusT3 wrote:noriu pasitikslinti. ar teisingai suprantu kad II-VII zonos skirtos nakvynei? kuri vieta butu ramesne? atvaziuociau su maza dukrele.
Ramiausios vietos galėtų būti šalia upės, ypač IV, bet ji jau okupuota. Tuomet iš ramesnių belieka III ir dalis V-tos.
Geresniam orientavimuisi pavaizduota scenos vieta, kurioje naktį bus nelabai ramu :D.
User avatar
Linas
Posts: 707
Joined: 2008 Apr 27 Sun, 20:21

Post by Linas »

Tomvabalis wrote:Aš galvoju ar ne geriau būtų skelbt info apie tai kiek liko panašiai vietų tam tikroje zonoje, nes vėliau gali kilti nesusipratimų dėl vietų..Pvz 2, 6, 3 vietose iš praktikos žinau kad ten yra maks. po 3-4 vietas. Ir kai atvyks žmogus ten bus jau kiti įsikurę, kurie sakys jog irgi čia isiregistravo. Bėda gali kilt tame jog nematėm kiek maždaug gali tilpti kiekvienoj zonoj auto. :?
Mes daugmaž žinome, kiek dalyvių telpa kiekvienoje zonoje ir sekame padėtį. Jei kuri nors zona užsipildys - iškart paskelbsime forume. Taip jau padarėm su IV zona. Šiuo atveju taip pat galioja principas "Kas pirmesnis - tas gudresnis". :)
User avatar
dzo_marija
Posts: 1695
Joined: 2007 Oct 22 Mon, 8:38
Location: Vilnius

Post by dzo_marija »

Sigis wrote: Ramiausios vietos galėtų būti šalia upės, ypač IV, bet ji jau okupuota. Tuomet iš ramesnių belieka III ir dalis V-tos.
Geresniam orientavimuisi pavaizduota scenos vieta, kurioje naktį bus nelabai ramu :D.
Nelabai suprantu kaip gali būti rami IV zona kai ten "razbainikai" Radviliškiečiai susirinkę :?: :twisted:
Pro V zoną migruos žmonės iš gretimų link scenos ir atgal...
Man rodos jog kokia II zona tūrėtų būti ramiausia... :roll:
User avatar
Sigis
Posts: 5429
Joined: 2007 Mar 23 Fri, 2:45
Location: Sos tinė

Post by Sigis »

Vadinasi ramių vietų nėra, na nebent pirmoji zona arba namelis.
Banginis
Posts: 112
Joined: 2007 Nov 13 Tue, 20:37
Location: Kaunas

Post by Banginis »

Labas vakaras, ar galima mane butu irasyti i antra zona su visa kompanija
Vabalistas iki kaulų čiulpų
User avatar
Linas
Posts: 707
Joined: 2008 Apr 27 Sun, 20:21

Post by Linas »

Galima. Įrašėm.
Post Reply