Sniegius

Turimas ir prižiūrimas autobusiukas - trumpi aprašymai ir nuotraukos
Post Reply
zaparozec
Posts: 915
Joined: 2012 Oct 15 Mon, 6:20
Location: Salcininkai

Post by zaparozec »

Taigi persirinkau varikliuka peciuko ir vel tilei dirba :D kazkas isgazdino jog 4 valandos tik panele nuimt, radau buda kaip nuimt peciuka per 15 min :D
zaparozec
Posts: 915
Joined: 2012 Oct 15 Mon, 6:20
Location: Salcininkai

Post by zaparozec »

iviko stebuklas rudis pabego !! dar sugristu dazai i savo vieta butu nuostabu =]
zaparozec
Posts: 915
Joined: 2012 Oct 15 Mon, 6:20
Location: Salcininkai

Post by zaparozec »

Karoce hebrite greit iseis naujas serialas youtubei apie snegeus gyvenima :DD ir dar atkeliavo naujas varikliukas SEAT WAGEN :DD buvau nukeles voshtuvu dangteli, velenelei kaip nauji, variklio seimininkas patikino jog variklis prabeges 30k ir masyna buvo sudauzita ir variklis ven garaze nuimtas gulejo 10metu nevazinetas, nu koki varikliuka nepirkau visi sako idealus, o gaunas kaip visada, sys pirkinukas man apsiejo 50euro :D ziuresim kaip jis draugaus su sniegium :D :oops: Ir dar klausimas ar reikia butinai turbina perdet i apatini kolektoriu jeigu letenele ant kurios tvirtinas variklis ir taip tinka ? turbina 4skiliu k14? ar butina det kolektoriu 1.6td? varikliukas 1.9TD
zaparozec
Posts: 915
Joined: 2012 Oct 15 Mon, 6:20
Location: Salcininkai

Post by zaparozec »

Kas nors dar skaito mano tema isskirus donciu ir indet ?:D ar galiu jau amzinos temos nebetest ?:D nebeidomu gal ?:D o gal forumas ismire?
User avatar
dainiukas
Posts: 119
Joined: 2015 Jan 24 Sat, 20:16
Location: Kaunas
Contact:

Post by dainiukas »

Skaitom, skaitom :lol: Tavo tema, duoda daug vitamino c organizmui :D Laukiam tesinio :wink:
kubilas
Posts: 584
Joined: 2011 Jul 29 Fri, 18:05
Location: Alytus

Post by kubilas »

Tema gali baigtis po sio motoro sumontavimo. jei variklis prabeges 30 000 , tai nebetures ką rašyti, nes važiuosi ir važiuosi.
bet pažiūrėk , kiek skylių ant tarpinės po galva ( po siurbliu).
zaparozec
Posts: 915
Joined: 2012 Oct 15 Mon, 6:20
Location: Salcininkai

Post by zaparozec »

Nelabai supratau apie kokias skiles kalbama Bet labai tikios jog sito varikliu tos variklio kaitaliojimo problemos baiksis :lol:
Ident
Posts: 84
Joined: 2013 Feb 22 Fri, 20:22
Location: Kaunas

Post by Ident »

Nei kolektoriaus nei turbinos tau nereikia perdėti. Dedi taip kaip stovi, tik perdaryti turbinos grįžtamąjį į karterį, o ne į bloką kaip dabar.

O skylės apie kurias Kubilas šneka, tai yra galvos tarpinėje iškaltos jos matosi žiūrint iš viršaus tarp siurblio ir galvos. Paskaičiuok kiek skylių arba foto padaryk ir įmesk :) pridedu foto - rodyklė nr 3 rodo tas skylutes.
zaparozec
Posts: 915
Joined: 2012 Oct 15 Mon, 6:20
Location: Salcininkai

Post by zaparozec »

Panasu i 2 ar 3 skiles, kaip man paaiskino db jau man nebekvepe 30 tukst pravaziavusiu varikliu... visa notaika ...
zaparozec
Posts: 915
Joined: 2012 Oct 15 Mon, 6:20
Location: Salcininkai

Post by zaparozec »

Ir lapa ta po turbina 3 varstelei beveik prisiverze o vienas 1cm neustenka dasiversht i turbinos vakuma isireme .. reiks td kolektoriu detis
Post Reply