Sniegius

Turimas ir prižiūrimas autobusiukas - trumpi aprašymai ir nuotraukos
Post Reply
zaparozec
Posts: 915
Joined: 2012 Oct 15 Mon, 6:20
Location: Salcininkai

Post by zaparozec »

Per rastavkes keiciancias didi tarpu isidejau speedline wheels porsche dabar ratai kainoja daugeu negu busiukas :lol:
zaparozec
Posts: 915
Joined: 2012 Oct 15 Mon, 6:20
Location: Salcininkai

Post by zaparozec »

Zodziu pasivazinejas su 265 plocio padangom supratau jog ir su dideliu vairu labai sunku sukti vaira jegu vos vos uztenka reiktu ir stiprintuvo dabar svarstau apie elektrini vairo stiprintuva
zaparozec
Posts: 915
Joined: 2012 Oct 15 Mon, 6:20
Location: Salcininkai

Post by zaparozec »

Truputis dramblio kaulo spalvos :D
User avatar
Dima
Posts: 1493
Joined: 2012 Aug 15 Wed, 21:34
Location: Vilnius

Post by Dima »

Is tolo visai neblogai busas ziurisi 8) dar kad butu kokibiskiau nudazytas, visai gerai butu :wink:
zaparozec
Posts: 915
Joined: 2012 Oct 15 Mon, 6:20
Location: Salcininkai

Post by zaparozec »

nudazitas buvo kokibiskai, visa beda dazose nes paemeu tu dazu kur tvoras dazo ir rudis nepraleidze ;d o je lupasi kaskodel
User avatar
Dima
Posts: 1493
Joined: 2012 Aug 15 Wed, 21:34
Location: Vilnius

Post by Dima »

Jei dazai lupasi, reiskia buvo blogai paruostas pries dazant. Tevo busiukas dazytas paciais pigiausiais dazais tvorom dazyti. Jau nebezinau kiek metu. As savaji jau spejau suvazinet ir priduot i metalo lauza. O jis iki siol vazineja ir nieko nesilupa :wink:
zaparozec
Posts: 915
Joined: 2012 Oct 15 Mon, 6:20
Location: Salcininkai

Post by zaparozec »

Gal kas nors turi vilniui kulisa perjungimo 4 beges dezes vilniui? nes 5 bege greta deze per ilgos pavaros ir 5 pavara iseina isvis nebereikalinga ijungus ta truksta galios ir tik greitis krenta...
zaparozec
Posts: 915
Joined: 2012 Oct 15 Mon, 6:20
Location: Salcininkai

Post by zaparozec »

turejau problemu jog netrauke busiukas, pasikeiciau siurbli mehanini su tdi plunzereis, kolkas degimas is akies nustatitas ir gazo kai dodi jodais dumais ruksta, nieko gale nesimato bet 1.9D 140jam dabar neproblema :DDD
nufilmosiu video kai bus geresnis oras :DD
zaparozec
Posts: 915
Joined: 2012 Oct 15 Mon, 6:20
Location: Salcininkai

Post by zaparozec »

https://www.youtube.com/watch?v=yGnj1W1vnhw Jeigu kam idomu kaip vazioja 1.9d
zaparozec
Posts: 915
Joined: 2012 Oct 15 Mon, 6:20
Location: Salcininkai

Post by zaparozec »

Amzina tema IR vel pavasari dazisim busiuka ir vel keisim isvaizda, lupsim medena ir rudis. Kaip mane tas busiukas jau uzp* tek varikliu pakeista tiek kartu dazita,,.,, Butu pinigu pasidariciau melina benzinini busiuka ir vazineciau ... bet renku dalis jam po truputi... dabar kuro siurblis nesureguliotas, kuro sanaudos 30 litru-100 km, pravazevus lieka jodas smogas dar kokia minute :twisted: ir draugas nebedoda indikatoriaus man :D tesiog jau pavargau ir melinam busiukui buvo keista gal 5 varikliukai no originalo iki 1.6d ir 1.6td ir sitam viskas netinka, o zmones juk vazineja po 500000 kilometru ir nieko... dar durn*s buvau susidejau aukstesni stoga ir lb padidejo oro pasipresinimas lb jaucias, o kai soninis vejas pucia tenka gaudit busiuka per kele ... dezei salnikas varva, reikia dasipilt turbut tepaliuko... sitas varikliukas dabartinis valgo daug tepaliuko. Nors buvo pasakota jog nauji zedai stovi, sutaisita galva ir t..t. apip... mane bet vazioja ... saliaros valgo 12 su gerai istatitu siurbliu ir tepalo kokie 3 litrai ant 1000 km, nu supiliau dabar daktaro tepalo tankiui pakeist, paziuresim ka parodis.
Manau daugeliui mano lietuviu kalba akys bado iskarto atsiprasau, taip jau gavos ...paciam lb nemalonu jog tek klaidu..
Post Reply