VW T2 (Alvis)

Turimas ir prižiūrimas autobusiukas - trumpi aprašymai ir nuotraukos
bamboocha
Posts: 109
Joined: 2007 Dec 23 Sun, 17:53

Post by bamboocha »

RC wrote:Na uz vamzdzius tai nemanau ar baustu kas, bet uz langus tai ikliut nesunkiai galima. Na bet cia pagal kiekvieno kisene jau :lol:
sita dziaugsma turiu jau 5-tus metus, per ta laika pastebejau, kad policija kazkaip atlaidziai i sita auto ziuri. Stabde kelis kartus ir tai tik nakti, ir tik uz greiti (kas keisciausia). Pats dirbu su automobiliu stiklais, daugiau su stiklu tamsinimu, tai ............. Nu jei jau prades labai kabinetis tai nulupsiu
User avatar
Sigis
Posts: 5429
Joined: 2007 Mar 23 Fri, 2:45
Location: Sos tinė

Post by Sigis »

Gaila Lietuvos keliuose nepatruliuoja policininkės moterys, lange pamačiusios savo atvaizdą, jos ne tik nenubaustų, bet ir labai apsidžiaugtų... :D.
bamboocha
Posts: 109
Joined: 2007 Dec 23 Sun, 17:53

Post by bamboocha »

Jau pradejau salono irengimo darbus. Pirmas didelis darbas truko apie savaite aptraukinejau priekine panele. Kaip sako pirmas blynas, bet nelabai jau prisviles. Artimiausiu metu bandysiu imontuoti.
1.didesnė 2.didesnė
User avatar
PauliusT3
Posts: 428
Joined: 2009 Dec 30 Wed, 19:21

Post by PauliusT3 »

kokias medziagas naudojai?
VW T3 westfalia
bamboocha
Posts: 109
Joined: 2007 Dec 23 Sun, 17:53

Post by bamboocha »

Sveiki. Na isigyjau dar viena VW. Keisciausias dalykas, kad pro ta vieta kur jis stovejo n metu vaziuodavau vos ne kas diena ir niekad nepastebejau. Manau ant vasaros jau spausiu gaza, gal nenudazytu, bet su nauju varikliu tai tikrai. :)
Valius
Posts: 328
Joined: 2007 Mar 19 Mon, 20:44

Post by Valius »

Sveikinam su dar vienu puikiu pirkinuku,na matai kaip Saulius užsimaskaves aš ir tik į jo valdas užsukęs pamačiau kas ten ir kaip :D
User avatar
Saulius
Posts: 504
Joined: 2007 Sep 02 Sun, 16:25
Location: Kaunietis

Post by Saulius »

Smagu, kad busikas papuole i geras rankas ir manau ne man vienam bus idomu stebeti jo "reinkarnacija" i kazka grazaus ar greito :) Beje, tai mano pirmasis busikas mano busu kolekcijoje, kuri nupirkau 2003m., bet kaip bebutu gaila, taip ir neradau jam laiko.

Tad laukiam is Alvio issamaus projekto aprasymo su gausia foto iliustracija :D

Sekmes darbuose kolega :!:
Valius
Posts: 328
Joined: 2007 Mar 19 Mon, 20:44

Post by Valius »

Sauliau,kaip sakai,tai tik pirmas,iš kolekcijos,reik užsukt pas tave,gal ir man ką pasiūlytum.
User avatar
ROOS
Posts: 33
Joined: 2010 Dec 11 Sat, 8:05
Location: Light City

Post by ROOS »

Ten dar kas kox geltonas metesi ir pritsche kaireje;).. Gal koki aukciona surengtum?)) Perspek jai ka..
★VW T3 NE TEPALAIS MIZCIOJA O ZENKLINA TERITORIJA★
bamboocha
Posts: 109
Joined: 2007 Dec 23 Sun, 17:53

Ruslano t2

Post by bamboocha »

Mano garaze trecias t2, ne mano, bet trecias. Nuo rytdienos startuoja darbai.
Post Reply