Dainiaus T3 kemperiukas

Turimas ir prižiūrimas autobusiukas - trumpi aprašymai ir nuotraukos
Post Reply
allann
Posts: 144
Joined: 2013 Mar 14 Thu, 20:16
Location: Panevėžys

Post by allann »

Šiaip stiklo audinio gaminiai dengiami ne gruntu ir dažais, bet gelcoutu. Jei lupasi būtent jis, tai nušveitus, teks vėl dengt tokiu pat š. Ir tik tada dažyt jei norėsis. Jei lupasi kažkieno užpurkšti dažai, nuėmėjo naudot nereikėtų. Jei lupsi iki audinio, tai neaišku kokia derva naudojo senovėj. Jei poliesterinę, kaip dabar madoj, tai nuėmėjo naudot irgi nerizikuočiau. Poringas tas stiklo audinys realiai, i liks nuėmėjo. Paskui jau nieks normaliai nebesilaikys... Kažkaip taip...
User avatar
dainiukas
Posts: 119
Joined: 2015 Jan 24 Sat, 20:16
Location: Kaunas
Contact:

Post by dainiukas »

allann wrote:Šiaip stiklo audinio gaminiai dengiami ne gruntu ir dažais, bet gelcoutu. Jei lupasi būtent jis, tai nušveitus, teks vėl dengt tokiu pat š. Ir tik tada dažyt jei norėsis. Jei lupasi kažkieno užpurkšti dažai, nuėmėjo naudot nereikėtų. Jei lupsi iki audinio, tai neaišku kokia derva naudojo senovėj. Jei poliesterinę, kaip dabar madoj, tai nuėmėjo naudot irgi nerizikuočiau. Poringas tas stiklo audinys realiai, i liks nuėmėjo. Paskui jau nieks normaliai nebesilaikys... Kažkaip taip...
Iki pat stiklo audinio nesusisveicia. Lieka baltas pagrindas (turbut tas gelcoutas). Kolkas pora vietu tik prasveiciau. Lieka slidus pagrindas, kaip plastikas. Tai naudosiu dvikomponenti grunta, kuriuo gruntuojamos valtys. Kiek skaiciau - turi tikti. Bet darbelio kol susveisiu bus, planuoju visa savaitgali su stogu pazaist .
allann
Posts: 144
Joined: 2013 Mar 14 Thu, 20:16
Location: Panevėžys

Post by allann »

nu tai viską teisingai ir darysi. keli pratrinimai baika. Ir dažysi būtent tuo kuo reikėtų. A darbelis koks bebutų, galų gale pasidaro :wink:
Aš išsigandau, kad kokio nuėmėjo neužvarytum...
User avatar
dainiukas
Posts: 119
Joined: 2015 Jan 24 Sat, 20:16
Location: Kaunas
Contact:

Post by dainiukas »

Nu va, kas tulpes pirko, o kas garaze sedejo :lol: Zmona pradeda ligoniu vadint mane :lol: Bet stoga iveikiau. Pasirodo buvo kabinta saka, ir ilauzta dalis stogo. Vaziavau pirkti stiklo audinio, ir viska sutvirtinau. Nzn kokie ''meistrai'' pries tai ji ruose, bet man teko ju rezius plonai spaklium uzglaistyt. Rezultatas gavosi gan neblogas. Kol as dirbau prie stogo, tetis surado ir nupirko liuka. Maniskis buvo visas suluzes. Su dukryte isplovem - bukle ideali :D Dabar klausimas, kokia balta spalva dazyti stoga???
Beje gal galit pasakyt savo nuomone - kokia spalva dazyti busiuka? Daug kas rekomenduoja dazyti baltai, o as linkstu prie melynos (bus dazomas ir vidus). Perskaiciau visu busiuku temas ir vienoj radau LADA dazu melyna spalva - visai patiko. Ir dabar neapsisprendziu :roll:
User avatar
dainiukas
Posts: 119
Joined: 2015 Jan 24 Sat, 20:16
Location: Kaunas
Contact:

Post by dainiukas »

:arrow:
allann
Posts: 144
Joined: 2013 Mar 14 Thu, 20:16
Location: Panevėžys

Post by allann »

Nu tu kietas... Per savaitgalį paruošt tokį plotą :shock: Aš pasiūlyčiau spalvą, bet turbūt bus ne biudžetinis variantas :lol: Aš planuoju dažyt "LR5V". B5 pasatai būna dažnokai nuteplioti. Man patinka, bet kaip sakoma, dėl skonio nesiginčykim...
barzda
Posts: 19
Joined: 2013 Jun 13 Thu, 14:10
Location: Panevėžys

Post by barzda »

O kas per egzempliorius fone stovi? :)

Ne "Svajonė' kartais? :)
donciuz
Posts: 1063
Joined: 2012 Jan 17 Tue, 21:42
Location: Kaunas

Post by donciuz »

Jei planuoji naudoti kaip kemperį tai stogą tik baltai. Standartiškai vw alpen weiss.
VW T3 Westfalia California
---->> FORUME RAŠOME LIETUVIŠKAI! <<----
zaparozec
Posts: 915
Joined: 2012 Oct 15 Mon, 6:20
Location: Salcininkai

Post by zaparozec »

Siuliciau stoga tik baaltai =]
User avatar
Linas
Posts: 707
Joined: 2008 Apr 27 Sun, 20:21

Post by Linas »

Žiūriu, ir "Svajonė" sparčiai juda į priekį... Šaunuoliai!!! Žaviuosi jūsų visų trijų darbštumu ir ryžtu! :wink:
Post Reply