Dimos vabaliukas

Turimas ir mylimas Vabalas - trumpi aprašymai ir nuotraukos
Post Reply
Emilis
Posts: 504
Joined: 2008 Mar 09 Sun, 23:33

Post by Emilis »

manau kad,
Dima - metu debiutas
User avatar
Dima
Posts: 1493
Joined: 2012 Aug 15 Wed, 21:34
Location: Vilnius

Post by Dima »

dzo_marija wrote:Pelno nematei, nes legalus buvai, dabar nelegaliai gali atsigriebti...:)
Reikia man vieną ratą permontuoti, kada galima atvažiuoti? :)
Man iki garazo 23km tau kokie 7km Taigi pigiau rata sutvarkiti salia esanciame servise :lol:
User avatar
Dima
Posts: 1493
Joined: 2012 Aug 15 Wed, 21:34
Location: Vilnius

Post by Dima »

Emilis wrote:manau kad,
Dima - metu debiutas
Mano vabalas internetiniam laikrasti, pirmam puslapi vabalu tinklalapije ir dar tokie zodziai, jauciames kaip zvaigzdes su vabaliuku. 8) Taip netiketai daug demesio mano kukliai personai :oops:
Aciu visiems uz palaikima :wink:
User avatar
Dima
Posts: 1493
Joined: 2012 Aug 15 Wed, 21:34
Location: Vilnius

Post by Dima »

Si informacija gali ateiti kaskam praverst:
Zodziu i preki idejau posukelius kurie dedasi ant sparnu. Iprasta posukio lempute 21w o i situos dedasi 5w todel rele juos "nemate" ir posukiai mirksejo per greitai. Siandien nupirkau varza ir ja pajungiau prie posukio, viskas susitvarke. :wink:
User avatar
Dima
Posts: 1493
Joined: 2012 Aug 15 Wed, 21:34
Location: Vilnius

Post by Dima »

Negaliu nepristatyti jums mano aksesuaro.
Po ilgu paiesku internete, taip ir nepaviko rast tinkamos stogo bagazines. Jeskojau tokios senos kuri pagaminta vien is stripu, bet perziurejus visus zaz, vaz, moskvich ir kafer skelbimus, neradau nei vieno automobilio su tokia bagazine. Siandien visai netycia uzklauses kaimino apie stogo bagazine, gavau pasiulima: Stogo bagazine, saslas ir alutis mainais uz malku atvezima su mano darbiniu busu. :lol: Aisku apie malkas buvo sutarta senei bet nevisai tokia, kokios ieskojau, bagazine jau turiu! :lol:
User avatar
Dima
Posts: 1493
Joined: 2012 Aug 15 Wed, 21:34
Location: Vilnius

Post by Dima »

Dar pora zodziu apie bagazine:
Norejau pats suvirint is stripu bagazine, bet ji neturetu sendaikcio sielos.
Na suprantat apie ka as. Na ir gal visai ne i tema, bet kol vabaliukas stovejo isarditas, negalejom sutvarkyti sio sklipo kampo. Siuo metu jau stovi "paminklas" vabalui :lol: O jei rimtai, tai paprastas gelinas, na kaip paprastas.......
User avatar
Dima
Posts: 1493
Joined: 2012 Aug 15 Wed, 21:34
Location: Vilnius

Post by Dima »

Po biski ruosiu masina technikinei, siandien sutvarkiau atbulines sviesas. Besikrapstidamas pastebejau kad kliba 38 detale. Iskilo klausimas kaip ji issiardo? presuojama?
User avatar
dzo_marija
Posts: 1695
Joined: 2007 Oct 22 Mon, 8:38
Location: Vilnius

Post by dzo_marija »

Kliba šarnyras, be preso niekaip neišimsi ir neįdėsi. Reikia naujo arba restauruoti.
Radviliškiečiai turi patirties su restauravimu, aš dėjau naujus.
Gal netyčia galima restauruoti neišpresavus? Kas žino? :)
User avatar
Markas
Posts: 432
Joined: 2008 May 19 Mon, 19:54
Location: Radviliškis

Post by Markas »

galima neisemus. Man atrodo kad pas mum garaze yra nauji 2 reikia tik paziureti
User avatar
Dima
Posts: 1493
Joined: 2012 Aug 15 Wed, 21:34
Location: Vilnius

Post by Dima »

tai paziurek, man dveju ir reikia. Uz akcijine kaina paimciau :lol: Marius sake vaziuos i vilniu tai gal parveztu man :roll:
o virsutiniai neissiardo ar tik neparodita?
Post Reply