Tereikia tik labai norėti...

Turimas ir mylimas Vabalas - trumpi aprašymai ir nuotraukos
Post Reply
User avatar
scardeep
Posts: 823
Joined: 2009 Jan 20 Tue, 14:42
Location: Oslas

Post by scardeep »

Apziurejau kas dedasi mano centriniame kanale. Ruosiuosi keisti begiu rankena i kazka naujo. Tartejimas uzkniso juodai :) Is arciau apziurejus visas jungtis kanale bei plastiko ziedus, neradau nieko kas galetu kelt barskejima. Tad manau jog kalta mano begiu rankena ar tiksliau sakant sratas begiu rankenos apacios, jis isistato i grioveli bet turi per daug laisvos ertmes aplink save ir rankena tiesiog nuo vibracijos birbia. Gali but kad nauja ar standesne spyruokle galetu padet, bet nusprendziau pasikeist begiu rankena...
User avatar
scardeep
Posts: 823
Joined: 2009 Jan 20 Tue, 14:42
Location: Oslas

Post by scardeep »

Nustebino sujungimas toje vietoje kur sratas isideda i grioveli. Cia pas mane matosi virinimo siule. Nemaniau, kad cia turetu but suvirinta. Taip turi but???

Regis arteja sezono pabaiga. Gaila, bet eilini kart nepavyks sudalyvaut LT vabalistu suvaziavime, dedu siokias tokias viltis kitu metu atidarymui, gal pavyks suderint laika ir parvaziuot su vabalu i svente. Bet siem metam jau didieji pasivazinejimai baigesi. Vabaliukas ruosiasi rimtesniem darbam ziema, bet apie tai laikui atejus :wink:
User avatar
Sigis
Posts: 5429
Joined: 2007 Mar 23 Fri, 2:45
Location: Sos tinė

Post by Sigis »

Sauliaus nuotrauka, kurioje matomas visas tunelis, tiesiog šokiruoja. Neįsivaizduoju, kaip per tiek metų Sauliaus Vabalas galėjo taip gerai išsilaikyti. Matyt žiemą nebuvo važinėjama ir Vabalas buvo saugomas sausoje aplinkoje.

Dėl keliamo triukšmo salone. Labai sunku suprasti iš kur jis sklinda, stereo akustiniai "efektai" išblaško visus garsus ir neįmanoma surasti tikslios vietos.
Kartais pasitaiko, kad vibraciją sukelia blogai įtemptas sankabos trosas, tuomet tunelyje esančiame vamzdelyje jis ir sukelia pastovų zyzimą. Jei tai ne sankabos trosas, tikslią triukšmo sklidimo vietą geriausia nustatyti stetoskopu.

Bėgių perjungimo strypas yra suvirinamas gamykloje ir sudaro bendrą ilgą strypą. Kuo daugiau suvirinimo siūlių, tuo mažiau vėliau kyla bėdų.
User avatar
scardeep
Posts: 823
Joined: 2009 Jan 20 Tue, 14:42
Location: Oslas

Post by scardeep »

Tunelis greiciausiai buvo ispurkstas antikorozine medziaga dar pries ji pristatant pirkejui. Galiu paminet kad visas vabalas regis buvo kapitaliai apdorotas antikorozinem medziagom. Tai is ties dziugina :)

Birbejimas kyla tikrai is begiu rankenos, nes ja suemus ir prispaudus prie vieno ar prie kito sono, garsas dingsta. Sankabos trosas matosi graziai itemptas. Jei tai butu troso kalte, tada garsas dingtu tik begiu rankena prispaudus trosa. Be to, anksciau esu megines srata gerokai sutept tepalu, tai kol tepalai neisvirpejo tol garsas buvo dinges. Na zodziu, po mano ivairiu bandymu as priejau isvados, kad begiu rankena nestovi tvirtai. Pasikeisiu pamatysiu...
User avatar
Sigis
Posts: 5429
Joined: 2007 Mar 23 Fri, 2:45
Location: Sos tinė

Post by Sigis »

Palyginimui įkeliu 1980 metų Vabalo tunelio vaizdą, tačiau pasitaiko ir dar labiau surūdijusių tunelių, net pasidengusiais rudžių gabalais.
Dešinėje gerai matomas sankabos pedalo kablys su užkabintu trosu, o kairėje kuro vamzdelis vedantis link variklio.

Ir Vyto temos tunelio nuotraukos (apačioje):
http://www.vabalai.lt/forumas/viewtopic ... c&start=60
User avatar
Sigis
Posts: 5429
Joined: 2007 Mar 23 Fri, 2:45
Location: Sos tinė

Post by Sigis »

Ši australų tinklapio nuoroda forume jau buvo įkelta, bet vis tiek verta prisiminti.
Čia surinkta vidinių ertmių kolekcija ir tai, ko paprastai pamatyti beveik neįmanoma:
http://www.vwdcqinc.org.au/insideabug.html

Kai kurių nuotraukų ten jau nėra, tai viena iš jų, 1963-čių tunelis:
User avatar
scardeep
Posts: 823
Joined: 2009 Jan 20 Tue, 14:42
Location: Oslas

Post by scardeep »

Nusipirkau Bug-Tech begiu rankena. Kokybe nuostabi. Veikimas radikalus! Begiu perjungimo kelias net 62% trumpesnis, tad begiu rankena beveik nejuda keiciant begi. Prie to reikia priprasti... :)
Rankena aukstesne uz originalia, tad nebereikia prisilenkti keiciant begi, galiu sedet atsiloses kedeje, tai daug komfortabiliau.
Aptarnavimas buvo puikus, i prieda dar gavau srata pasikeisti jei nusibos juodas...
User avatar
scardeep
Posts: 823
Joined: 2009 Jan 20 Tue, 14:42
Location: Oslas

Post by scardeep »

Salonas mano vabalo pusiau "isprievartautas", ruosiuos ziemos darbam. Begiu rankena sumontavau irgi tik del smalsumo. Pakolkas dar per anksti ja galutinai patupdyt i vieta, bet smalsumas nugali :wink:

Taip pat isigijau komplekta Porsche Boxster 2001 metu modelio sedyniu. Odines, valdomos elektra. Planuose jas sumontuot vabale. Turbut nereikia net sakyt, kad sedejimas jose kur kas stabilesnis nei originaliose sedynese. As "kudas" zmogelis ir sios sedynes idealiai tinka mano formom :lol:

Nekantrauju pradet pritaikymo darbus! Ziema nusimato kupina idomiu projekteliu :wink:
User avatar
petras
Posts: 155
Joined: 2007 Dec 04 Tue, 19:15
Location: Prienai

Post by petras »

Saunios sedynes, bus grazu ir patogu :wink:
Subaru powered Bug
po
Posts: 185
Joined: 2008 Apr 25 Fri, 14:51
Location: Vilnius

Post by po »

Bug-Tech :shock:
Rimtai paziurejai i begiu svirties pakeitima.. :wink:
Post Reply