Pašnekesiai apie VW T3

Įvairūs patarimai, vertingos nuorodos, istorinė apžvalga
Post Reply
TomasBT
Posts: 154
Joined: 2014 Nov 03 Mon, 9:06

Post by TomasBT »

sveiki, turiu beda, mano t3 šyla, viskas gerai, pučia orą karštą, bet šiandien išvažiavau iš miesto ir per lango apiputimą pučia salta orą. bet tik per lango apiputimą, tiek šonuose, tiek per vidurį ant panelės. O iš šonu ir ant kojų nuo pečiuko pučia šiltą. kur ieškoti bėdos? ortakiai kokie valdo? nes yra tos keturios rankenėlės, bet pas mane paskutinė ketvirta niekur nepajungta ir net nėra kur pajungti. :?
TomasBT
Posts: 154
Joined: 2014 Nov 03 Mon, 9:06

Post by TomasBT »

kur rast greičiu dėžes kodą ant korpuso?palindes ieškojau, tepalais aplipusi, niekur nepasimate. dar klausimas yra, desiu 1,9 TDI, jau nusipirkau donorą, bet kol mano važiuoja dar, tai neskubu keist,. Gal kas turi turbinos perėjimo matmenis iš 4 varžtų i tris? Sankama paliekant senąja nuo 1,6 TD ar nuo kažko kito dedat? Starteri palikusių senąjį turbūt, nes naujai perrinktas visas. ir ką dar reikia perdaryti plius minus? turbinos tepalo nubegima į karterio apačią ar dar kažką pamirsau paminėti? visu temas skaičiau, bet gal kažkas pasimiršo :roll:
kubilas
Posts: 584
Joined: 2011 Jul 29 Fri, 18:05
Location: Alytus

Post by kubilas »

Flansa po turbina turiu.
TomasBT
Posts: 154
Joined: 2014 Nov 03 Mon, 9:06

Post by TomasBT »

kiek už ji nori?
kubilas
Posts: 584
Joined: 2011 Jul 29 Fri, 18:05
Location: Alytus

Post by kubilas »

100 , tiek kiek paeme tekintojas- frezuotojas, nes dare iskart keleta. Del vienos detales butu net darbo nepradejes.
kubilas
Posts: 584
Joined: 2011 Jul 29 Fri, 18:05
Location: Alytus

Post by kubilas »

:arrow:
donciuz
Posts: 1063
Joined: 2012 Jan 17 Tue, 21:42
Location: Kaunas

Post by donciuz »

Tomai, atkreipk dėmesį kad tdi turbinos skirtingos. Gali skirtis varžtų išdėstymas. Pvz žiūrint į šį perėjimą mano turimos turbinos nuo trečio golfo neprisuktum. Kokį donorą nusipirkai?
VW T3 Westfalia California
---->> FORUME RAŠOME LIETUVIŠKAI! <<----
TomasBT
Posts: 154
Joined: 2014 Nov 03 Mon, 9:06

Post by TomasBT »

94 metų VW mk3 1,9 TDI 66 kW.
donciuz
Posts: 1063
Joined: 2012 Jan 17 Tue, 21:42
Location: Kaunas

Post by donciuz »

Tada kaip pas mane. Būk atsargus pirkdamas šį adapterį nes jis gali netikti. Manau jis padarytas AFN 81kw kintamos geometrijos turbinai. Pasitikrink.
VW T3 Westfalia California
---->> FORUME RAŠOME LIETUVIŠKAI! <<----
TomasBT
Posts: 154
Joined: 2014 Nov 03 Mon, 9:06

Post by TomasBT »

Dėkui, reiks pasidomėti. O daugiau kaip ir viską paminėjau ar kažką pamiršau dar?
Post Reply