VW Caramelle

Turimas ir prižiūrimas autobusiukas - trumpi aprašymai ir nuotraukos
Post Reply
User avatar
DVD
Posts: 168
Joined: 2015 Mar 24 Tue, 19:51
Location: Vilnius/Panevezys

Post by DVD »

Uzpraito savaitgalio darbai. Kai kurie sudziauti "skalbiniai" po smeliavimo jau nugruntuoti, kiti dar laukia savo eiles.
User avatar
DVD
Posts: 168
Joined: 2015 Mar 24 Tue, 19:51
Location: Vilnius/Panevezys

Post by DVD »

Praita savaite taip pat atkeliavo dalis uzsakytu pirkiniu.
Sankabos komplektas: sankabos diskas nuo vw t3 2.1 ir isminamasis guolis.
Taip pat kruva plastikiniu detaliu, begiu perjungimo mechanizmui, deja plastikinemis detalemis esu siek tiek nusivyles del kokybes. Ne taip kokybiskai islietos kaip orginalios. Ko gero netolimoje ateityje teks nusipirkti geresniu firmu, kokybiskesnes detales. Kaip tik savaitgali perrinkau visa begiu perjungimo mechanizma.
Last edited by DVD on 2016 Mar 21 Mon, 15:23, edited 2 times in total.
User avatar
DVD
Posts: 168
Joined: 2015 Mar 24 Tue, 19:51
Location: Vilnius/Panevezys

Post by DVD »

Kitas savaitgalio atliktas darbas tai, begiu perjungimo stanga, kuri jungiasi prie greiciu dezes, buvo palankstyta ir jau gerokai padilusi (apie 1 mm. nuotaukose gal taip gerai nesimato). Plius uzdejau nauja pamatavimui, tai guma kuri uzsimauna ant tos vietos smukuliavo. Nusprendem sia dali pakeisti geru, nesudilusiu vamzdzio galu.
User avatar
DVD
Posts: 168
Joined: 2015 Mar 24 Tue, 19:51
Location: Vilnius/Panevezys

Post by DVD »

Kiek buvau rades VW T3 greicio pedalu, visiems kazkaip ten susilankste, nusilankste vyriai buvo arba surudije kaip reikalas. Tai ta ideja vedinas pagalvojau, kad pasidarysiu savo siek tiek didesnius greicio pedalo vyrius.
User avatar
DVD
Posts: 168
Joined: 2015 Mar 24 Tue, 19:51
Location: Vilnius/Panevezys

Post by DVD »

Ir pabaigai, ne tokia smagi istorija. Kai pirkau autobuseli buvo pas mane paprasto dyzelio karteris. Jau ir uzdejes buvau ant TDI motoro. Bet neseniai ant nupirkto donorinio autobuselio variklio buvo TD karteris, nors pats motoras nebuvo TD. Karterio apacia buvo kazkuom uzklijuota epoksidka ar pan. Nusukom mes ta karteri, nusveitem. Pasirodo jis buvo iskiles keli centimetrai. As pats neveziau suvirinti nes neturejau galimybiu, tai nuveze paprasytas zmogus. Atveze jis i kazkokia vieta kur virina aliumini, ir jam atliko paprasyta darba. Atveza man savaitgali karteri, as jau apsidziaugiau, kad pagaliau galesiu sujungti greiciu deze su motoru ir ikelti i autobusiuka. Pradejau ziureti kokiu snargliu man jie pridirbo, ir pamaciau, kad ne tik padare blogiau nei buvo bet dar ir nemazus pinigus paeme. Ipareigojau zmogu, kad nuvaziuotu ir pasiaiskintu kokiu briedu jie pridirbo. Nezinau ar gerai matosi nuotraukoje, bet trukis dabar yra pagal visa vidine siule.

Galbut zinote kas kokybiskai virina aliumini Panevezyje?
Kiek galetu kainuoti sveikas TD karteris?
allann
Posts: 144
Joined: 2013 Mar 14 Thu, 20:16
Location: Panevėžys

Post by allann »

Kur virino? Kur karterio gali paieskoti as tau anksciau i pm rasiau rodos. O kur virino tai mane butinai informuok.
donciuz
Posts: 1063
Joined: 2012 Jan 17 Tue, 21:42
Location: Kaunas

Post by donciuz »

Jei nerasi td karterio gali paprastam dyzeliniam karteryje padaryti pajungimą tepalo nubėgimui iš turbinos. Internete net yra nuotraukų ką ir kaip reikia padaryt, nesudėtinga visai.
VW T3 Westfalia California
---->> FORUME RAŠOME LIETUVIŠKAI! <<----
User avatar
DVD
Posts: 168
Joined: 2015 Mar 24 Tue, 19:51
Location: Vilnius/Panevezys

Post by DVD »

Karteri man virino Paliuniskio gatveje 9b, kad ir kiek veze taisyti padaryto broko, bet taip ir nesugebejo jo pataisyti, tik dar daugiau sugadindavo. Nezinau ka jie daro ar nepadaro, bet tai arba truksta salia siules arba kas keisciausia tai viduryje siules leidzia raudona skysti kuri jie pila. Ten daugiau tikrai nevesiu jokio aliumino virinti, labai nuvyle. Bet kokiu atveju sestadieni pasiemiau skyleta karteri ir tam kartui uzdejau ant variklio nes labai norejau pirmam kartui ideti varikli i autobuseli dar iki svenciu.
User avatar
Rimas
Posts: 272
Joined: 2008 Oct 09 Thu, 15:49
Location: Radviliškis

Post by Rimas »

Karteri suvirint nėra taip paprasta ,jis trukineja ir susikraipo,reikia žinoti kaip paruošti prieš virinant
User avatar
DVD
Posts: 168
Joined: 2015 Mar 24 Tue, 19:51
Location: Vilnius/Panevezys

Post by DVD »

Tikiu, kad tai gali buti sudetinga. As laikausi tokios nuomones, jei neismanai tai geriau nedaryk, nei bandyti ir sugadinti.

Ar kas zino is kokios cia knygos sitas manual'o lapas? Turiu dar kelis pdf puslapius apie elektronika ir transmisija. Galbut kazkas turit visa knyga/manual'a?
Gal atsirastu draugisku pilieciu kurie noretu pasidalinsit :)

https://drive.google.com/file/d/0B1n4IW ... sp=sharing
Post Reply