Tereikia tik labai norėti...

Turimas ir mylimas Vabalas - trumpi aprašymai ir nuotraukos
Post Reply
User avatar
scardeep
Posts: 823
Joined: 2009 Jan 20 Tue, 14:42
Location: Oslas

Post by scardeep »

Jo, nerasiau nes jo ir netepiau, o del to kad gruntas ilgai nelaikys be dazu tai irgi zinau. Zinau ir tai kad cia gavos liaudiskai tariant "halturke", bet geriau tai nei palikt toliau laisvai rudym isisenet. Kol grunta vel praes manau ir ziema baigsis, o toks ir buvo mano tikslas. Dabar neturiu galimybiu rimtesniem darbam, vabaliuku kasdien i darba vaziuoju, tai jei ka issiardau tai ir susirinkt atgal iskart turiu... kebloka situacija bet reik kazkaip suktis.

Dar kolega vakar prajuokino. As pasiteiravau kiek mazdaug kainuotu vabaliuko perdazymas cia Norvegijoj, tai jo pirmas klausimas buvo ar masina tokia vertinga kad ja perdazyt dar apsimoka... Na ka as galiu pasakyt, piniginiu atzvilgiu tai tikrai ne bet idejinu tai vertes daugiau nei reikia! ;) Na o ta kaina cia tai tikrai kosmine gautusi dar plius su paruosimu dazymui... Pribres laikas parvarysiu i LT tai procedurai...
User avatar
scardeep
Posts: 823
Joined: 2009 Jan 20 Tue, 14:42
Location: Oslas

Post by scardeep »

Jei kas galit pasufleruokit kaip vadinasi vaskas kuri purks i ertmes galima kad uzkonservuot pavirsiu??? Pamenu kazkur pas mus forume skaiciau kad kazkas purske...

Mano bagazines virsutiniuose kampu ertmese matosi kad sieneles kazkuo ispurkstos buvo kur giliau. Tik kad ten labiau tepalinio pobudzio purskalas regis buves :?
User avatar
scardeep
Posts: 823
Joined: 2009 Jan 20 Tue, 14:42
Location: Oslas

Post by scardeep »

Na ir tradiciska pries/po galerija :)

Seniai tiek meiles bagazinei skyriau... :lol:
User avatar
Rimgaudas
Posts: 717
Joined: 2007 Mar 19 Mon, 20:50
Location: Vilnius
Contact:

Post by Rimgaudas »

o kaip originaliai turėtų atrodyti tvarkelė mano Sparkäfer bagažinėje :?: Atviri laidai mane nervina
User avatar
Sigis
Posts: 5429
Joined: 2007 Mar 23 Fri, 2:45
Location: Sos tinė

Post by Sigis »

Ne Sparkäfer, bet galėtų atrodyti sakysim kad ir šitaip:
http://www.thesamba.com/vw/archives/man ... an/p18.jpg
User avatar
Rimgaudas
Posts: 717
Joined: 2007 Mar 19 Mon, 20:50
Location: Vilnius
Contact:

Post by Rimgaudas »

o ar dabar įmanoma gauti tokį kilimėlį ?
User avatar
Sigis
Posts: 5429
Joined: 2007 Mar 23 Fri, 2:45
Location: Sos tinė

Post by Sigis »

Originali danga buvo gaminama iš juodo impregnuoto kartono, yra VW kataloguose naujų tokių dangų, bet paprasčiau pasidaryti iš kiliminės dangos.

Sudėtingiau yra su laidų dangčiu, tokį pasidaryti būtų sunkiau:
http://www.cbperformance.com/catalog.asp?ProductID=1485
User avatar
scardeep
Posts: 823
Joined: 2009 Jan 20 Tue, 14:42
Location: Oslas

Post by scardeep »

Mano vabalo salone buvo du trukumai. Pirma tai grotuvas normaliai nesilaike savo vietoj ir truko kazkokios apdailos kad krastai graziai atrodytu, o antra tai kad nera jokios vietos kur butu galima isedus "pamesti" mobilu telefona, pinigine ir pan... Tai sugalvojau kad reik tam padaryt gala.

Pradejau konstruot vidurine konsole, bet darbo eigoj sumasciau kad reik pamegint nukelt grotuva i apacia. Kazkur buvau mates toki varianta...

Apardes panele, radau visokiu idomybiu. Viena ju tai raudonas nukirptas laidas, kuris svelniai tariant buvo apsilydes ir neizloiuotas (paskutine nuotrauka). Kiek zinau is elektros sferos tai raudoni laidai tai laidai kuriais teka srove ir neuzvedus masinos. Tad labai keista kad laidas buvo paliktas siaip nukirptas ir neuzizoliuotas...

Keletas nuotrauku is darbo eigos:
User avatar
Vytas
Posts: 587
Joined: 2007 Mar 19 Mon, 20:01
Location: Vilnius
Contact:

Post by Vytas »

Rimto darbo cia emeisi kolega.
As savo mobiliaka pasidedu i pelenine. :D
kadangi nerukau,ji visada svari. :D
User avatar
scardeep
Posts: 823
Joined: 2009 Jan 20 Tue, 14:42
Location: Oslas

Post by scardeep »

Nu teko laiduose nepamesti sistemos bet regis gavosi :)

O rukyt irgi nerukau, bet siaip pagailo telefono peleninej laikyt, ekranas labai braizosi 8) :lol:
Post Reply