Srovės nutekėjimas - "vagies" paieškos

Konsultacijos taisant, perkant vabalus, techniniai duomenys, priežiūra, remontas...
Donatas
Posts: 85
Joined: 2008 Sep 22 Mon, 16:49
Location: Vinius-Kaunas

Post by Donatas »

Geras, mano, na ne VW, o mazdute irgi žaibus leidžia :lol: Pastebėjau, kad baigus kelionę jau ne pirma kartą uždarinėjant dureles tik "čiaukšt" ar "p..st" (įteisintas ištiktukas :lol:) per nagus... seniau taip lyg ir nebūdavo, supyko matyt...
O jei rimtai, tai čia susirūpint reiktų, tipo "vagis" ar žaibus reiktų sieti su tarkim kitais batais, nors ir batų padai ale guminiai... gi neturėčiau būti laidininkas į žemę, teoriškai gi ir aš ore kabu. Ne?
User avatar
scardeep
Posts: 823
Joined: 2009 Jan 20 Tue, 14:42
Location: Oslas

Post by scardeep »

jo jo ir as su vabalu pavaziaves islipu lyg skraidydamas :lol:
Sokals
Posts: 47
Joined: 2008 Dec 08 Mon, 9:13
Location: Triškę, Tęlšiu r., Žemaitėjė

Post by Sokals »

Pamenu mokykloj, kai dar buvo uniformos mėlynos, patrini užpakali į mokykline kėdę kiek kilstelėjes kojas ir atsistojęs gauni geroka žaibą prilietęs kėdės rėmą. Taip kad daug nereikia krūviui susidaryti.
Sens arklys vaguos negadėn.
868239189
User avatar
dzo_marija
Posts: 1695
Joined: 2007 Oct 22 Mon, 8:38
Location: Vilnius

Post by dzo_marija »

Donatas wrote: uždarinėjant dureles tik "čiaukšt" ar "p..st" (įteisintas ištiktukas :lol:)
P*st nereikia bijoti, reikia jį naudoti drąsiai, netrumpinti, nedėti į kabutes:)

Abejojantieji kai kurių ištiktukų buvimu Lietuvių kalbos žodyne, gali pasitikrinti. Pavyzdžiui, Ñpystì kilęs nuo žodžio Ñpykštì, jis vartojamas smūgiui žymėti. Žodyne pateikiamos tokios citatos: ÑAns mun tik P*st į ausį!ì; ÑP*st par galvą su pagaliu!ì. ÑPystì vartojamas ir netikėtam veiksmui nuakyti: ÑP*st virvė i nutrūkoì; ÑP*st pašalpą gavauì.

P*st vabalą restauravau :D
User avatar
Sigis
Posts: 5429
Joined: 2007 Mar 23 Fri, 2:45
Location: Sos tinė

Post by Sigis »

Donatas žodį buvo įrašęs įprastai, žodį Donato sakinyje pakeičiau aš. Tačiau nuo šiandien šis žodis įtrauktas į cenzūruojamų žodžių automatinį taisymą.

Šiandien "P", rytoj "Š", po to "F" ir taip toliau. Manau mintims išreikšti puikiai galime apseiti ir be tokių žodžių.
Puoškime savo kalbą gražesniais ištiktukais :wink:.
Post Reply