Ko labiausiai bijoti ilgoje kelionėje?

Konsultacijos taisant, perkant vabalus, techniniai duomenys, priežiūra, remontas...
User avatar
Sigis
Posts: 5429
Joined: 2007 Mar 23 Fri, 2:45
Location: Sos tinė

Post by Sigis »

RC wrote:Pas mane tarp atsarginiu daliu yra generatoriaus dirzelis, tad noriu paklaust ar jis daznai truksta?
Dirželis kaip nebūtų keista be galo patvarus ir retai trūkinėja, be to, jis randasi atviroje vietoje ir gerai matosi jo susidėvėjimo lygis.
Bet vežiotis jį su savimi, tai šventas reikalas, ant jo "pakibęs" dar ir variklio aušinimas :roll:.
Sigitas

Post by Sigitas »

Kiek teko vazineti(teko ir po 2000km) ,jei viskas sutvarkyta,tai ir minetu gedimu neluzo ir negedo nieks.Viska reikia pasitikrinti ir pasikeisti pries keliones.Nera jau tokie brangus troseliai ir generatoriaus dirzelis.pasikeitei ir uzmirsai kad kas nors gali plysti :D
User avatar
scardeep
Posts: 823
Joined: 2009 Jan 20 Tue, 14:42
Location: Oslas

Post by scardeep »

Na as su savuoju vabalu esu riedejes iki Lietuvos pirmyn atgal, po Lietuva skersai isilgai ir vienintelis dalykas kas man atsitiko, tai Lietuvos autostradoj regis pramuse viena is tarpiniu tai pradejo laset tepalas siek tiek daugiau, bet esminiu problemu nebuvo. Tarpines nesu keites iki sol, tepalas tikrai nebega upem.

Reikia aisku paminet kad vaziavau 110km/h greiciu, buvom 4 zmones bei lauke kaitino saule! tad manau truputi per didelis apkrovimas gavos :)

Ziema vazineju i kalnus slidinet, pirmyn atgal susidaro apie 600km, kelionej nuo juros lygio tenka pasikelt kazkur iki 1800 virs juros. Vazinejant ziema geras daigtas yra vabalo sildymas kai jis stovi. Pas mane yra imontuotas tepalu sildytuvas, tad variklis buna siltas, salone laikau ijungta sildytuva-fena, ted lauke nors ir -20 is ryto vabaliukas siltas ir jaukus :)
Dar ziema vaziuojant sirdziai ramiau kai bagazinej grandines ratam, nors ir nera teke ju normaliai panaudot:)

Manau prie visu isvardintu daliu, reiktu prideti saugikliu komplekta bei lempu jei netycia perdegtu. Cia jau ne tik vabalam galioja :)
Post Reply