Štai manieji (Valdas)

Turimas ir mylimas Vabalas - trumpi aprašymai ir nuotraukos
Post Reply
User avatar
Vytas
Posts: 588
Joined: 2007 Mar 19 Mon, 20:01
Location: Vilnius
Contact:

Post by Vytas »

User avatar
dzo_marija
Posts: 1695
Joined: 2007 Oct 22 Mon, 8:38
Location: Vilnius

Post by dzo_marija »

Liko tik gruntas, dažai ir lakas iki superinio vaizdo...
Kokia bus spalva? 8)
Dėl lako klausimėlis, ar jį naudojo?
Ar dažydavo akriliniais dažais?
Kad išlaikyti originaluma tokiu atveju, reiktų paaukoti blizgesį...
Sigitas

Post by Sigitas »

Del dazu blizgesio galiu gincytis,kad ne visai taip.Sakykim mano buves vabaliukas "RUDIS" 1965m. laidos,gamykloje buvo nudazytas raudonais blizganciais dazais(esu net rades dazu koda).Ir siaip esu ziurejes tu metu dazu palete,ten visi dazai yra blizgantys,matiniu nebuvo.Lako kiek turiu ziniu,tada nenaudojo.
User avatar
Valdas
Posts: 275
Joined: 2007 Mar 19 Mon, 20:16
Location: Šiauliai
Contact:

Post by Valdas »

Sveiki kolegos. Iki superinio varianto dar aišku toli, bet viskas juda ta linkme. Dėl dažymo tai teko spręsti tikrą rebusą, visų pirmą padariau klaidą, kad nenusmėliavau visą kėbulą, nors ir apdorojau visas surūdijusias vietas visom reikalingom priemonėm, bet aišku rūdžių židinių manau liko, todėl nutariau dažyti senais dažais garažo sąlygomis. Bus kaip kontrolinis dažymas prieš tikrą dažymą, kuris manau bus atliktas po kiek tai metų kai atsiras tie raudoni kirminai ir bus pašalinti. Tada jau pagalvosiu apie tikrą spalvą. Štai toks tai planas. O dėl dabartinės spalvos tai tuoj bus atskleista paslaptis :roll:
User avatar
Valdas
Posts: 275
Joined: 2007 Mar 19 Mon, 20:16
Location: Šiauliai
Contact:

Post by Valdas »

Štai ir pirmieji dažymo darbai
-> didesnė
User avatar
dzo_marija
Posts: 1695
Joined: 2007 Oct 22 Mon, 8:38
Location: Vilnius

Post by dzo_marija »

Sigitas wrote:Del dazu blizgesio galiu gincytis,kad ne visai taip.Sakykim mano buves vabaliukas "RUDIS" 1965m. laidos,gamykloje buvo nudazytas raudonais blizganciais dazais(esu net rades dazu koda).Ir siaip esu ziurejes tu metu dazu palete,ten visi dazai yra blizgantys,matiniu nebuvo.Lako kiek turiu ziniu,tada nenaudojo.
Aš nekalbu apie matinius dažus, kalbėjau apie dažus be lako tiesiog...
Akriliniai dažai blizga pakankamai...
Su laku dažai blizga dar labiau, tą turėjau omeny...
User avatar
Sigis
Posts: 5429
Joined: 2007 Mar 23 Fri, 2:45
Location: Sos tinė

Post by Sigis »

Valdas wrote:... Bus kaip kontrolinis dažymas prieš tikrą dažymą, kuris manau bus atliktas po kiek tai metų kai atsiras tie raudoni kirminai ir bus pašalinti ...
Jei Vabalas stovės sausame garaže ir juo nebus važinėjama drėgnuoju metų laiku, rūdys jau nekils, net jei ir liko kokių rūdelių.

Ar tavo nauja spalva galėtų būti tarp šio katalogo spalvų, ar tiesiog sugalvojai naują spalvos variantą?
http://www.thesamba.com/vw/archives/inf ... stype1.php
User avatar
Vytas
Posts: 588
Joined: 2007 Mar 19 Mon, 20:01
Location: Vilnius
Contact:

Post by Vytas »

Spalva labai panaši į kariškių naudojamą kamufliažo pagrindą. Kitaip vadinama "haki" spalva. :wink:
User avatar
Valdas
Posts: 275
Joined: 2007 Mar 19 Mon, 20:16
Location: Šiauliai
Contact:

Post by Valdas »

Del spalvos tai kaip ir del dazymo atskira istorija, kada nors vabalistu susibegime papasakosiu. siaip spalva artima is vabalinio katalogo "iceland green L 213". Del spalvu tai dar trumpam kokiai savaitei lai lieka paslaptis, galiu pasakyti kad turetu buti dvi spalvos, jei viskas gerai gausis tai ir foto tuoj ikelsiu. Del rudziu atsiradimo po kiek tai laiko, tai patirties patikrinta kad ir vazinejant tik vasara, didieji zidiniai rudziu vis tik islenda.
-> didesnė
User avatar
Linas
Posts: 707
Joined: 2008 Apr 27 Sun, 20:21

Post by Linas »

Valdai, labai gražu !!! Nors bent jau nuotraukose man ši spalva labiau panaši į Mignonette arba Mango Green. :)
Post Reply