Langų rasojimas, šildymas

Konsultacijos taisant, perkant vabalus, techniniai duomenys, priežiūra, remontas...
User avatar
scardeep
Posts: 823
Joined: 2009 Jan 20 Tue, 14:42
Location: Oslas

Post by scardeep »

kurie neveikia as zinau tik kaip atrast kurioj vietoj jis nudeges. man nesildo siulo per visa langa, tai negi dabar visa ji ir taisyt.?
Sigitas

Post by Sigitas »

atidziau paziurejes pamatysi,tereiks tik sujungti :?
Sauliusmr
Posts: 583
Joined: 2009 Apr 23 Thu, 11:32
Location: Vilnius

Post by Sauliusmr »

Nenorejau kurt naujos temos, tad parasysiu cia.

Pradejau ardyt savaji autobuseli ir susidarinet plana nuo ko pradesiu restauruot ir radau viena detale, del kurios kilo keletas klausimu. Viename puslapyje radau paaiskinima, bet kaskaip nesutampa, net ziurint i sia schema man tai panasu i autonomini sildymo irengini.

Ar tai autonominis sildymas?
User avatar
Sigis
Posts: 5429
Joined: 2007 Mar 23 Fri, 2:45
Location: Sos tinė

Post by Sigis »

Taip, tai autonominis benzininis šildytuvas, Volkswagenas juos montuodavo automobiliams skirtiems vėsesnio regiono šalims.
VW gamykloje dažniausiai montuodavo Eberspächer gamintojo šildytuvus, o šiomis dienomis dažnai tenka girdėti ir apie Webasto gamintojo panašius pečiukus.

Scardeep tema mūsų forume: http://www.vabalai.lt/forumas/viewtopic.php?p=5701#5701

Originalūs Eberspächer pečiai:
Sauliusmr
Posts: 583
Joined: 2009 Apr 23 Thu, 11:32
Location: Vilnius

Post by Sauliusmr »

Dekui Sigi uz atsakyma,

Sakyciau labai geras dalykas :)
User avatar
scardeep
Posts: 823
Joined: 2009 Jan 20 Tue, 14:42
Location: Oslas

Post by scardeep »

Jo labai geras, o ypac kai veikia taip kaip turetu :) ziema arteja, jauciu kad teks grizt prie nebaigtu darbu siuo klausimu... :?
Sauliusmr
Posts: 583
Joined: 2009 Apr 23 Thu, 11:32
Location: Vilnius

Post by Sauliusmr »

Ziema tai nevazinesiu, bet koki rudeni kurnors pasisildyt tai tikrai gerai bus, reikes idemiai perziuret ir isbandyt kaip veikia, jei isvis veikia.
User avatar
Arunas
Posts: 325
Joined: 2007 Mar 19 Mon, 19:04
Location: Vilnius
Contact:

Post by Arunas »

Beje, kempinginiam naudojimui siuo metu patogesni yra dujiniai sildytuvai, nes benzininiai naudoja santykinai daug el. energijos, pvz. per nakti gali iskrauti nedideles talpos akumuliatoriu...
pries paleidziant vabaluose benzininius sildytuvus , rekomenduoju atiduoti juos patikrinti i specializuotus autoservisus.
Sauliusmr
Posts: 583
Joined: 2009 Apr 23 Thu, 11:32
Location: Vilnius

Post by Sauliusmr »

As tai dabar suku galva, ar man to isvis reikia. Nuemiau ta autonomke (sildymo stiprintuva kaip kitur raso), jos bukle tikrai gera, gal tik "babina" autonomkes zvakes kiek patrunijus. Viska nuemiau, nes maisesi, buvau isitikines, kad tikrai niekas neveikia, o dabar bevalydamas jos dalis pamaciau, kad esme gali but toje "babinoje". Na kad isbandyt visa autonomke, tai reiketu papluset, kad viska pajungti, tai vat ir mastau ar isvis man jos reikia. Tad autonomke paliksiu, gal paciai pabaigai.
Pagal techninius duomenis ant maksimalaus pajegumo ryja 1.1-1.3l benzino

As labiau esu linkes prie dujinio sildymo, tokio kaip TRUMA ar kasko panasaus.
ImageVW T2B 1979m
RCM.LT Radijo bangomis valdomi modeliai
User avatar
Arunas
Posts: 325
Joined: 2007 Mar 19 Mon, 19:04
Location: Vilnius
Contact:

Post by Arunas »

Trumatic S suskystintų dujų šildytuvų kainos prasideda nuo ~350 eurų.
Pigesni būna, kaip taisyklė, skirti tik kemperiukams priekaboms. turiu kontaktus kas veža tokius daikčiukus ir visokius priedus į Lietuvą.
Post Reply