Kiek benzino eikvoja Vabalas?

Konsultacijos taisant, perkant vabalus, techniniai duomenys, priežiūra, remontas...
User avatar
Ricardas
Posts: 608
Joined: 2007 Jun 21 Thu, 11:05
Location: Kauno miestelis

Post by Ricardas »

Vaziuojant i Latviu svente nuvaziuota apie 750 km. Vaziuota iki 100 km/h greiciu, be to apie 50 km zvyrkeliu zemesnem pavarom. Mano 1.2 l. vabaliukas valge apie 7 ltr/100 km.
Justinas
Posts: 574
Joined: 2007 Mar 19 Mon, 18:54
Location: Vilnius
Contact:

Post by Justinas »

Ech... Svajoju aš tik apie tokius rezultatus... :(
Kol forumas buvo mires, apsiskaičiavau savo suvartojimą pasiūlytais būdais... Deja rezultatai nenudžiugino... Geriausias rezultatas - 12,53 ltr/100 km...
Šiandien nusipirkau karbiuratoriaus valikli, taip pat artimiausiu metu zadu išvalyti žvakes ir tikiuosi tai šiek tiek padės...

P.S. Gal kas žinote ,kur galima būtų įsigyti matuoklį žvakių tarpeliams ? Jau žiūrėjau senukuose, autoaibej, tanagroj ir daugelyje kitų parduotuvių, bet niekas neturi...
User avatar
Valdas
Posts: 275
Joined: 2007 Mar 19 Mon, 20:16
Location: Šiauliai
Contact:

Post by Valdas »

Liaudiskas patarimas Justinui del zvakiu tarpeliu. Paimk paprasciausia metalui pjauti pjukleli, idek tarp elektrodo ir kojeles ir prispausk, cia ir yra tas tarpelis kuris idealiausiai atitinka beveik visiem automobiliam.
Sigitas

Post by Sigitas »

Justinas wrote:Ech... Svajoju aš tik apie tokius rezultatus... :(
Kol forumas buvo mires, apsiskaičiavau savo suvartojimą pasiūlytais būdais... Deja rezultatai nenudžiugino... Geriausias rezultatas - 12,53 ltr/100 km...
Šiandien nusipirkau karbiuratoriaus valikli, taip pat artimiausiu metu zadu išvalyti žvakes ir tikiuosi tai šiek tiek padės...

P.S. Gal kas žinote ,kur galima būtų įsigyti matuoklį žvakių tarpeliams ? Jau žiūrėjau senukuose, autoaibej, tanagroj ir daugelyje kitų parduotuvių, bet niekas neturi...
Ka tik grizau is Estu sventes... nuvaziavau apie 1300 km su 5-zmoniu ekipazu ir pilnai uzkrautas, kuro sanaudos isejo 8-8.5 ltr/100km.
Karolis
Posts: 591
Joined: 2009 Apr 08 Wed, 22:10
Location: Vilnius

Post by Karolis »

pas mane vabalelis eikvoja iki 10 litru mieste zinoma kaip kada ... jei maziau kamsciu tai telpu i 9 litrus bet 10 litru ribos neperkopia :)
Emilis
Posts: 504
Joined: 2008 Mar 09 Sun, 23:33

Post by Emilis »

kiek vabalas naudoja kuro, taip ir neišbandęs iki šiandien.
bet kai gyvenimas privertė taupyti kurą :(, persėdau i dyzelinį VW.
Bandymus su kuro sąnaudom pradėjau irgi važiuodamas iki kol užges, t.y. prisipyliau 5vnt bambalių po 2ltr kuro ir važiuoju kol užges, tada pilu 2ltr ir vėl važiuoju kol užges ir t.t.
Po pirmo užgesimo ir ipilimo 2ltr nuvažiuoju 76km :shock:,
po antro - 30km :shock: ,
sekančiais bandymais nuo 40km iki 50km :?. Nieko nepavyko.
Tiksliausiai yra pripilti (prikratyti) kuro iki viršaus (iki kakliuko), ir kuo daugiau nuvažiuoti km norimu rėžimu ir vėl pripilti iki viršaus, ir suskaičiuoti.
Ir, nepamiršti kuro temp. nes man buvo taip:
grįžinėjau iš Vilniaus į Uteną su XM 2,5td, pavasaris 11val ryto. Naktys šaltos, o dienos šiltos. Kuro lemputė sviečia, sustoju paskutinėje degalinėje išvažiuojant iš Vilniaus (dabar BP vadinasi), prisipilu iki viršaus ir važiuoju labai švelniai Molėtų plentu. XM kompas rodo vid. sanaudas 5ltr/100km. Ivažiavus į Uteną STATOIL prisipilu iki viršaus 2,25ltr :shock: -nerealu-permažai.
:idea: taigi Vilniuje prisipyliau šalto kuro iš požeminės talpyklos, kol nuvažiavau nepilną 100km kuras sušilo nuo lauko temp. ir nuo kuro apytakos sistemoje per šiltą motora- kuras išsiplėtė, jo padaugėjo.
Kuro benz. ir dyz. keičiantis temp. kiekis gali keistis iki 5%, o su dujomis iš vis mistika.
Taigi mano išvados nustatant kiek kuro naudoja:
tai pripilti-prikratyti iki viršaus kuro, jo temp. turi būti = lauko temp., ir nuvažiuoti kuo daugiau km norimu rėžimu, ir vėl pripilti kuro iki viršaus ir suskaičiuoti.
User avatar
Rimgaudas
Posts: 716
Joined: 2007 Mar 19 Mon, 20:50
Location: Vilnius
Contact:

Post by Rimgaudas »

vargšas dyzelinis VW. Negalima leisti, kad jam baigtusi kuras. Aukšto slėgio kuro siurbliui tai labai blogai - gyvenimą trumpina :(
Post Reply