Tereikia tik labai norėti...

Turimas ir mylimas Vabalas - trumpi aprašymai ir nuotraukos
Post Reply
User avatar
Vytas
Posts: 588
Joined: 2007 Mar 19 Mon, 20:01
Location: Vilnius
Contact:

Post by Vytas »

O man nera nieko graziau,nei posukiai ant sparnu :wink:
User avatar
scardeep
Posts: 823
Joined: 2009 Jan 20 Tue, 14:42
Location: Oslas

Post by scardeep »

Su buferiu viskas ok, ten as pasidarysiu ka noresiu, tai aisku. Perziurejau skelbimus ir neradau nei vieno vabalo pardavime 74m ir su posukiais buferiuose. Tik 75m. Gal vienais metais paankstinai pakeitimus? :) na nesvarbu tai... Anglies pluostas trapus, bet jo ir nededi tam kad smugius atlaikytu ;)

Tai kaip suprantu, posukiu ant sparnu neliko tada kai atsirado posukiai ant buferio? arba atvirksciai :lol: Tai man tokiu sparnu reikia, arba norisi :)

Dar kitas klausimas, gal kas zinot ir turit vaizdines medziagos kaip funkcionuoja priekinio kapoto pakelimas kai nuimama rankena?
User avatar
scardeep
Posts: 823
Joined: 2009 Jan 20 Tue, 14:42
Location: Oslas

Post by scardeep »

Na del skonio nesiginciysim Vytai, nes vienybes nerasim :) tiesiog man masina sportiskiau atrodo, o butent to ir noretusi. Galvoje turiu German Look stiliu. Jo kryptimi ir judesiu masinos modifikavime...

Oi kiek tas "carbon'as" velnias kainuoja :?
User avatar
scardeep
Posts: 823
Joined: 2009 Jan 20 Tue, 14:42
Location: Oslas

Post by scardeep »

Jei kas kur uztiksit priekiniu sviestuvu ziedus is anglies pluosto tai duokit zinot ar imeskit linka! dekui!

O gal kas zino anglies pluosto dirbtuve, kur dalis is anglies pluosto darytu???
Marius
Posts: 621
Joined: 2007 Aug 06 Mon, 10:53
Location: Radviliškis/Vilnius

Post by Marius »

Scardeep as manau jei isimsi priekinio kapoto rankena ir uzwirinsi skyles tai tiesiog jos funkcija dings ir paspaudus is bardacioko rankenele kapotas atsoks ir niekur nebus uzsifiksawes. Toks perdarimas lengvas, nes kapotas tvirtinasi dviem spynomis, isemus rankena antros spynos kaip ir nelieka ;)
User avatar
scardeep
Posts: 823
Joined: 2009 Jan 20 Tue, 14:42
Location: Oslas

Post by scardeep »

Logiskai skamba, jei taip ir yra tai tada perdarymo tikrai kazin kokio nereikia! Saunu, vienas is kebulo modifikavimo klausimu jau kaip ir issprestas tada, dedu i "lentyna" prie "up do do" saraso tai kas liecia kebula :)

Kol laukiu algos tai renku informacija, ratlankiu keitimo, vaziuokles gerinimo klausimu bei naujo variklio komplektacijos variantai. Nors manau pirmiausiai imsiuos naujo variklio. Visgi ziema zeminti vabalo nesinori, teks paskui sniega stumdyt :) Bet vat variklio surinkimas skamba viliojanciai ;)

Variklio klausimu tai dvejoju del poros dalyku, tai issirinkti galinguma/tipa/kombinacija ir ar paciam rinkti ir konstruoti ar tiesiog uzsisakyti ir laukt gatavo produkto...

Cia galima velgi diskutuot iki begalybes. Kadangi dabar vaziuoju 50AG tai kad pajust realu skirtuma noretusi kazko apie 100AG (plius masinos svoro mazinimas). Meginsiu per ateinancias pora savaiciu pasirinkt info del daliu kainu ir mechaniku pagalbos. Radau pora forumu kur zmones nuosekliai apraso tiuninguotu varikliu rinkima/konstravima, daug kas suprantama bet nemazai ir klaustuku. Ieskosiu pastovaus darbu eigos vadovo. Kiek teko dometis cia ju yra. Reik issirinkt tinkama... :?

Pirkt gatavo produkto nesinori del keletos dalyku, tai visu pirma brangiau, gauni mazai pazystama preke ir prarandi puse dziaugsmo. Jei jau investuot pinigus tai galvoju turi but ir man dziaugsmo ir naudos! Matysim kaip cia man seksis, bet iki pavasario planuoju naujam sezonui pasikinkyt daugiau "poniu"...
User avatar
scardeep
Posts: 823
Joined: 2009 Jan 20 Tue, 14:42
Location: Oslas

Post by scardeep »

Vabaliukas kazko pradejo ragus rodyt :) Nezinau kaip ta mistika ir apibudint bet pameginsiu:

Kartais, dazniausiai kai vabalas pastovi ramybes busenoj kuri laika (pvz per nakti), pasukus rakteli vabalas nesiveda. Pirma mintis buvo, kad akumuliatorius nusedes nes starterio nesuka. Po keliu tokiu kartu pastebejau, kad vabala pajudint is vietos uztenka kad ir 20-30 cm ir jis jau vedasi... Tiesa, turi buti ijunges begi. Uztenka ji su peciu stumtelt kol ijungtas begis toliau neleidiza judet ir to regis uztenka.

Darbe kolega megina speti kad tai starterio krumpliaracio problema, jis kazkuriuo budu uzsikerta ir tenka sujudint krumpliaracius kad jis atsilaisvintu ir suktu. Bet kaip tas krumpliaraciai gali uzstrigti masinai tiesiog stovin siltam garaze??? nelabai tiketina.

Man labiau tiketina atrodytu kontaktu problema, bet ir vel kaip tie kontaktai atsijungia vien tik nuo stovejimo? Tai kad masina reikia sujudint ijungus begi, leidzia speti, kad tai is ties kazkaip susije su starteriu, bet nesumastau kas jam galetu but. Starteris naujas keiciau pries pusantru metu, negi jam jau labanakt??? gal kas kazka panasaus patyret???
Sigitas

Post by Sigitas »

Pasitikrink starterio sepetelius :?
User avatar
Rimas
Posts: 272
Joined: 2008 Oct 09 Thu, 15:49
Location: Radviliškis

Post by Rimas »

O negali taip buti, kad tavo starterio bronzinė ivorė sudilo ir rotorius lieciasi prie statoriaus. Kada keitei starteri reikėjo pakeisti ir ta ivorike. Ji presuojasi i greiciu dėžės korpusą. Aš manau tau tokia vabaliuko liga.
Sigitas

Post by Sigitas »

gali buti,bet tai pasireiskia ne is karto ir dazniausiai tik kai variklis pasyla(as ta jau praejau),o ant salto vis tiek turi sukti.
Post Reply