Vabalų klubo puslapis "veidaknygėje" (angl.)

Įvairūs patarimai, vertingos nuorodos, istorinė apžvalga
User avatar
Ricardas
Posts: 608
Joined: 2007 Jun 21 Thu, 11:05
Location: Kauno miestelis

Post by Ricardas »

Tik nepradėkim karo tarp kaeferistų ir new beatlistų.
User avatar
dzo_marija
Posts: 1695
Joined: 2007 Oct 22 Mon, 8:38
Location: Vilnius

Post by dzo_marija »

Karą sunku būtų pradėti...Nėra su kuo...

Nelabai sekasi draugystė su New beetlais, jie gyvena sau, mes sau...
Aplenkia toks beetlas mane, sedi dažniausiai kokia moteriškė už vairo ir net nepasižiūri į savo pirmtaką, nekeliam jokių emocijų jiems... :?
Sena laužo krūva...

Iš esmės skirtingi žmones esame, pvz., mums prireikia dviračio, susitvarkom savo senąjį, o jie eina ir nusperka naują 8)

Tokia mano nuomonė apie juos.
User avatar
Linas
Posts: 707
Joined: 2008 Apr 27 Sun, 20:21

Post by Linas »

dzo_marija wrote:Aplenkia toks beetlas mane, sedi dažniausiai kokia moteriškė už vairo ir net nepasižiūri į savo pirmtaką, nekeliam jokių emocijų jiems... :?
dzo, tu gal su Vytu pasikonsultuok, ką reikia daryt, kad tokios New Beetle vairuotojos į tave pažiūrėtų. Ir ne tik... :lol: :wink:
User avatar
dzo_marija
Posts: 1695
Joined: 2007 Oct 22 Mon, 8:38
Location: Vilnius

Post by dzo_marija »

Konsultavausi, nepadėjo...
Žavesys turbūt duotas nuo motinos gamtos arba ne... :cry:

Karui pakurstyti, galiu pasakyti jog man tai New Beetlas visiškai nevykusi mašina, jei tai nebūtų vabalo atnaujinimas gal būtų ir nieko, bet dabar tai tik gadina reikalą ir didinga istoriją...


Mini cooperis ar Fiat 500 kaip tęstiniai modeliai tai atrodo žymiai geriau nei Beetlas.
User avatar
mj
Posts: 33
Joined: 2007 Jun 11 Mon, 14:50
Location: Vilnius
Contact:

Post by mj »

Vytas wrote:Kazin kuris facebook'e yra skyrelio "vedejas"?
nes turiu toki pastebejima,kad jo pavadinime turetu buti minimas vw kaefer o ne vw beetle. manau,kad taip butu tiksliau.
Nezinau ar galiu su Jumis visiskai sutikti. Cia tik kalbu variantai, jeigu Jums arciau vokieciu tai tada Kaefer, jei anglu - Beetle, jei lietuviu - Vabalas. O new beetle ir yra new beetle ir niekada nebus jie Beetle.

O padaryti facebook'o puslapi buvo mano ideja.. manau, kad taip galima platinti zinia apie Vabalu kluba.
User avatar
Sigis
Posts: 5429
Joined: 2007 Mar 23 Fri, 2:45
Location: Sos tinė

Post by Sigis »

dzo_marija wrote:...galiu pasakyti jog man tai New Beetlas visiškai nevykusi mašina...
Už skleidžiamą netoleranciją ir neapykantos platinimą kitos rasės automobiliams, Dzo_marija bus blokuotas, o jo poelgis bus svarstomas prokuratūroje :D.
User avatar
Vytas
Posts: 588
Joined: 2007 Mar 19 Mon, 20:01
Location: Vilnius
Contact:

Post by Vytas »

Gal geriau rakinam mes sita tema :lol:
Nenorejau iplieksti kazkokios nesantaikos,tiesiog man labiau patiktu jei facebook'e tiesiog butu vw vabalu klubo pavadinimas. :D
User avatar
dzo_marija
Posts: 1695
Joined: 2007 Oct 22 Mon, 8:38
Location: Vilnius

Post by dzo_marija »

Ar mes kuriame atvirą demokratinę visuomenę blokuodami temas? :)
Tomvabalis
Posts: 365
Joined: 2008 Sep 04 Thu, 7:10
Location: UTENA

Post by Tomvabalis »

Rado dėl ko konfliktuoti.... :D
Valius
Posts: 328
Joined: 2007 Mar 19 Mon, 20:44

Post by Valius »

dzo_marijos neatiduosim prokuroram,pridengsim Kaefer-iukais,nes New Beetl-ai su mj. Nors jo nesuprasi,jam visos mašinos vienodos pas ji facebook e.O Vyto mintis del pavadinimo gera :D .
Post Reply