Mano gyvenimo meilė

Turimas ir mylimas Vabalas - trumpi aprašymai ir nuotraukos
Banginis
Posts: 112
Joined: 2007 Nov 13 Tue, 20:37
Location: Kaunas

Mano gyvenimo meilė

Post by Banginis »

Štai mano gyvenimas nuo pat jaunystės iki dabar, čia bus ir mano senas vabaliukas ir ką tik įgytas bet ...... padarytas.

Pirmas mano senai turėtas Vabalas VW 1302:
-> Didesnė
Vabalistas iki kaulų čiulpų
Banginis
Posts: 112
Joined: 2007 Nov 13 Tue, 20:37
Location: Kaunas

Post by Banginis »

1. Mano dabartinis Vabalas VW 1303, pagamintas 1975 metais
2. Stabdžių sistemos remontas
3. Variklis
4. Radau tiuninguotą paskirstytoją, kurio neatsispyriau nusipirkti, užsidėsiu jį greitu metu arba prieš sezoną
Vabalistas iki kaulų čiulpų
Banginis
Posts: 112
Joined: 2007 Nov 13 Tue, 20:37
Location: Kaunas

Post by Banginis »

pasikeiciau siandien dar viena zvake, kuri nedirbo. pasireguliavau karba ir degima, rytoj varau i technikine tikiuosi praeisiu, o tada jau sutiksit mane kelyje, iki pasimatymo vabalistai.
Vabalistas iki kaulų čiulpų
User avatar
Sigis
Posts: 5429
Joined: 2007 Mar 23 Fri, 2:45
Location: Sos tinė

Post by Sigis »

Linkiu sėkmės techninėje apžiūroje, tikiuosi viskas praeis sėkmingai.
Dabar būsite kaip žadintuvas, skatinantis visus vabalistus kuo greičiau išsijudinti :D.
User avatar
Vytas
Posts: 587
Joined: 2007 Mar 19 Mon, 20:01
Location: Vilnius
Contact:

Post by Vytas »

Cia man taip atrodo,ar bugnuose yra greztos papildomos skyles kitiems ratlankiams???? :?:
Banginis
Posts: 112
Joined: 2007 Nov 13 Tue, 20:37
Location: Kaunas

Post by Banginis »

Taip, visiskai neklysti, dabar uzdeti keturiolikos ratlankiai, dekui Sigi uz sekme, jau pravariau tech., bet paskui dar teko pasikeisti babina, nes sunkokai dirbo ir per sestadieni pravaziavau apie 150 km. su sustojimais ir poilsiu, buvo smagu labai lekti su burzgiuku, dar pravazinejant islys kokia nors bedele, bet susitvarkysiu, ant laisvu apsuku sunkokai dirba, kartais gerai, kartais gesta, o dar ir varikliui apkatke nepadaryta, tai kita savaitgali vel apkatke darysiu aplink Lietuva, gal kur nors nuleksiu, ar yra norinciu prisijungti pasivazinejimui? (jeigu bus geras oras) tik perspeju, as dar negreitas, max 70 vaziuoju.
Vabalistas iki kaulų čiulpų
Banginis
Posts: 112
Joined: 2007 Nov 13 Tue, 20:37
Location: Kaunas

Post by Banginis »

Senai cia berasiau, nes ir taip kur nors susitinkam. galiu pasidalinti patirtim, po kapitalkes varikliui, daugiau 70 nevaziavo.... vaziavo, bet jauciu, kad smaugiu varikliuka, pravaziavus 4ooo km pajutau, kad ir trauka geresne atsirado ir greiciau lekti imanoma. dabar pravaziaves 5000 km ir be problemu vaziuojant 80 km/h be sustojimo 100 km nulekia ir varikliukas graziau dirba, gal galetu lekt ir sparciau, buvau karteli iki 100 spustelejes 2 sek, bet dar gaila. kai bus pravaziuota 10 000 km, tada busiu pilnavertis eismo dalyvis, meistras sake kad jau po 2000 turejau pajust pagerejima, bet as negailedamas is karto supyliau tufoil prieda, kuris mazina trinti, gal del to variklis ilgiau prisidirbineja, bet po tepalu pakeitimo manau vel pilsiu ..... dazniau mane kelyje matysit su veikianciu burzgium. siandien i Vilniu be sustojimo nudumiau ir viskas gerai, grizau taip pat sekmingai, dar Vilniuje vabalista sutikau atsitiktinai su vabalu (maza ta Lietuva).
Vabalistas iki kaulų čiulpų
Banginis
Posts: 112
Joined: 2007 Nov 13 Tue, 20:37
Location: Kaunas

Post by Banginis »

turiu toki klausima zinovams, pradejau krapstyti priekinius stabdzius ir pamates kaladeles siek tiek nustebau, ar jos istikruju yra originalios ar pas mane visas suportas pakeistas, kazkaip anksciau neteko tokiu matyti
Vabalistas iki kaulų čiulpų
Banginis
Posts: 112
Joined: 2007 Nov 13 Tue, 20:37
Location: Kaunas

Post by Banginis »

kaladeles
Vabalistas iki kaulų čiulpų
Sigitas

Post by Sigitas »

Panasiausiai ka radau,pasimatuok ismatavimus.
Post Reply