Pirkčiau T1 arba T2

Ieškantiems klasikinio VW automobilio
.giedrius.
Posts: 20
Joined: 2007 Jun 11 Mon, 20:21

Pirkčiau T1 arba T2

Post by .giedrius. »

reikalingas busiukas . bukle nesvarbu . kainos ir pasiulymai i PM . busiukas bus pilnai tvarkomas ir atiteks i geras rankas . laukiu pasiulymu.
User avatar
Mindaugas
Posts: 883
Joined: 2007 May 10 Thu, 10:01
Location: Vilnius

Re: Pirkčiau T1 arba T2

Post by Mindaugas »

jei rimtai ieskai T1, jamam is usa, yra variantu, vienas transportavimas butu..
.giedrius. wrote:reikalingas busiukas . bukle nesvarbu . kainos ir pasiulymai i PM . busiukas bus pilnai tvarkomas ir atiteks i geras rankas . laukiu pasiulymu.
.giedrius.
Posts: 20
Joined: 2007 Jun 11 Mon, 20:21

Post by .giedrius. »

gal turi foto to t1? man reiktu arba keleivinio arba krovininio su uzdaru kebulu. nu zinoma ten juk nebus visiska rudziu kruva istraukta is pelkes ? susidomejau . butu idomu pamatyt foto. aciu.
User avatar
Mindaugas
Posts: 883
Joined: 2007 May 10 Thu, 10:01
Location: Vilnius

Post by Mindaugas »

.giedrius. wrote:gal turi foto to t1? man reiktu arba keleivinio arba krovininio su uzdaru kebulu. nu zinoma ten juk nebus visiska rudziu kruva istraukta is pelkes ? susidomejau . butu idomu pamatyt foto. aciu.
ieskau is thesamba.com, ten ju didziausias pasirinkimas. Gali imti rudziu kruva, gali pilnai restauruota. As ieskau neremontuoto, bet judancio. Daznas parduoda po kelis, todel imanomas pirkimas susimetus is vieno zmogaus. Jei butu floridoj - turiu kas pagelbetu su transportavimu.
.giedrius.
Posts: 20
Joined: 2007 Jun 11 Mon, 20:21

Post by .giedrius. »

man taip pat tinka neremontuotas bet judantis.as dar pasitarsiu su keleis pazystamais ir manau bus galima uzsakyti. o koke pati didziause kaina gali buti?
User avatar
Mindaugas
Posts: 883
Joined: 2007 May 10 Thu, 10:01
Location: Vilnius

Post by Mindaugas »

.giedrius. wrote:man taip pat tinka neremontuotas bet judantis.as dar pasitarsiu su keleis pazystamais ir manau bus galima uzsakyti. o koke pati didziause kaina gali buti?
nuo 1000usd iki +-30000usd uz autobuseli
transportavimas is usa apie 1000usd
.giedrius.
Posts: 20
Joined: 2007 Jun 11 Mon, 20:21

Post by .giedrius. »

ten tikkrai 30000usd???? itariu suklydaj rasydamas .iseina apie 81 000lt :D nu vnz as pagalvosiu dar biski ir parasysiu
User avatar
Mindaugas
Posts: 883
Joined: 2007 May 10 Thu, 10:01
Location: Vilnius

Post by Mindaugas »

.giedrius. wrote:ten tikkrai 30000usd???? itariu suklydaj rasydamas .iseina apie 81 000lt :D nu vnz as pagalvosiu dar biski ir parasysiu
as parasiau nuo...iki
30.000 usd ne riba, mobile.de vienas visai nesenai buvo 59.000 EUR..
tybongo
Posts: 9
Joined: 2007 Nov 22 Thu, 19:53

Post by tybongo »

User avatar
Mindaugas
Posts: 883
Joined: 2007 May 10 Thu, 10:01
Location: Vilnius

Post by Mindaugas »

tik noriu ispeti nesusigundyti geros bukles, kartais net rodo kaip idealius, kainuojancius super mazai, 2500 -3500 EUR.. Uz tokia kaina sunkiai atsiranda nevaziuojantys, perpuve..
Vienam siulanciam idealu, buvau parases, prasidejo susirasinejimas, aiskiai matesi kad apgaule, prirase keliolika laisku - atsiusk pinigus, gausi busa per kelias dienas, galesi pabandyti, nepatiks bus galima grazinti ir t.t.t.t.t. pasakos.. Rasiau - koks adresas? atvaziuoju su pinigais, sake netinka ir pan.. Bukit atsargus.
Post Reply