2009 Vabalų šventė

Pranešimai apie būsimus sąskrydžius ir praėjusių švenčių atsiliepimai
Post Reply
User avatar
Auriux
Posts: 211
Joined: 2007 Apr 01 Sun, 22:18
Location: Radviliskis
Contact:

:)

Post by Auriux »

Viskas Buvo SUPER :wink: lengva diskutuoti kas negerai kaip paciam netenka daryti nieko 8) :wink:
Meta
Posts: 4
Joined: 2009 May 27 Wed, 21:35
Location: Vilnius

Post by Meta »

o kas jums sake, kad man neteke to daryti. Tiesiog is salies ziurint matosi kai kurie dalykai, kurie tikrai galetu buti daromi kitaip. Jus matau nemokate ramiai ziureti i kitu zmoniu nuomone:) viska reikia reaguoti paprasciau:)
User avatar
Arturas
Posts: 147
Joined: 2007 Mar 26 Mon, 7:58

Post by Arturas »

Didelis ačiū sąskrydžio dalyviams, svečiams bei ypač organizatoriams už puikų laiką.

O sveika kritika visuomet tik į naudą, tačiau ji turi būti konkreti bei su pasiūlymais ar pageidavimais...:)

Sezonas atidarytas, susitiksim kelyje !!!
visiems sėkmės!
User avatar
Mindaugas
Posts: 883
Joined: 2007 May 10 Thu, 10:01
Location: Vilnius

Post by Mindaugas »

Isskirtinis ACIU Arunui (Radviliskis) uz naktine ekskursija po vabalu stovykla ir supazindinima su prezidentu!! Renginys seniems vabalieciams gal ir iprastas, bet atvykusiems pirma karta - ispudingas ir uzkreciantis ;)
VW T1 '65
VW T2 '72
VW T3 '82 westfalia aircooled
VW T3' 87 doka SY
User avatar
Linas
Posts: 707
Joined: 2008 Apr 27 Sun, 20:21

Post by Linas »

Sveiki,

aš taip pat noriu padėkoti VISIEMS už puikią šventę, šaunią kompaniją, itin gausų dalyvavimą ir pamatuotą kritiką. Sėkmės ir gero kelio! :wink:

Pridedu ir paskutines akimirkas ant Birštono piliakalnio.
Tomvabalis
Posts: 365
Joined: 2008 Sep 04 Thu, 7:10
Location: UTENA

Post by Tomvabalis »

Sąskrydis buvo super. Ačiū organizatoriams.
User avatar
Paulius
Admin
Posts: 897
Joined: 2009 Jan 24 Sat, 21:33
Location: Kaunas

Post by Paulius »

http://www.lrt.lt/archyvas/?channel=234 ... 1243839018

Nežinau kaip pas kitus, bet pas mane yra be garso, o garsas atsiranda tik paspaudus "atsisiųsti". Man atsisiųsti nepavyko, net ir paspaudus "atsisiųsti", bet pabandykit ir jūs, gali ir pavykti :D
Edgaras
Posts: 148
Joined: 2009 Mar 15 Sun, 20:42

Post by Edgaras »

labai patiko paziureti si klipa, gerai pasake, Vabalais uzsikreti (kazkas panasaus)
be to aciu ir Organizatoriams, visiems dalyviams uz puikia svente :wink: :wink:
Titas
Posts: 16
Joined: 2009 Apr 17 Fri, 13:35

Post by Titas »

Svente buvo isties labai grazi.Visiems aciu uz praleista laika.O paziureti rodyta vaizda per LRT galima cia
http://www.lrt.lt/archyvas/?channel=234 ... 1243839018
User avatar
Sigis
Posts: 5429
Joined: 2007 Mar 23 Fri, 2:45
Location: Sos tinė

Post by Sigis »

Dėkoju už Panoramos nuorodą.
Priminsiu tik, kad reportažas Panoramoje apie Vabalų šventę įrašytas 16-oje minutėje. Failas įrašytas Quick Time Player programoje, jei nepavyksta pasižiūrėti šio įrašo, Quick Time programėlę galima tiesiog atsisiųsti.
Post Reply