Elektros laidai

Konsultacijos taisant, perkant vabalus, techniniai duomenys, priežiūra, remontas...
User avatar
scardeep
Posts: 823
Joined: 2009 Jan 20 Tue, 14:42
Location: Oslas

Post by scardeep »

pridedu generatoriaus vaizda is virsaus, bei babinos. numeriukas I zymi vieta kur buvo pajungtas juodas laidas, kuris taip pat pazymetas nr I, paskirtsytojo taip pat nufotografuotas zalias laidas nr II kuris kartu jungiasi prie babinos su laidu II (zalias/baltas laidas).

nezinau kiek suprantamai parasiau bet jei kas neaisku tai sakyk, meginsiu risliau issireiksti :wink:

ir sorry uz murzinus pirstus bei nevalytas dalis, vis dar nedaejau iki siu darbu :lol:
Eugenijus
Posts: 61
Joined: 2008 May 05 Mon, 21:11
Location: Vilnius

Post by Eugenijus »

Didžiulis dėkui aiškiau nebūna klausimų dėl elektros daugiau neturiu.Dar norėjau paklausti ar pas Tave yra elektrinis ventiliatorius dėžėj kur stovi langų valytuvų varikliukas?
User avatar
scardeep
Posts: 823
Joined: 2009 Jan 20 Tue, 14:42
Location: Oslas

Post by scardeep »

kiek pamenu nera. bet man langus menkai dziovina tai teks ieskot kazkokio sprendimo, kiek zinau Sigitas i savo masina fena buvo isidejes ir dziaugesi rezultatais. kazkur forume skaiciau... grizes is paskaitu zvilgtelsiu dar karteli, gal ka praziopsojau...
Eugenijus
Posts: 61
Joined: 2008 May 05 Mon, 21:11
Location: Vilnius

Post by Eugenijus »

Kažkokiam modelyje buvo montuojamas ventiliatorius lygtai 1303 L tiksliai nežinau, pas mane toj dėžėj yra kažkokie kronšteiniukai su sriegiais, įtariu kaip tik ventiliatoriaus montavimui
Sigitas

Post by Sigitas »

scardeep wrote:kiek pamenu nera. bet man langus menkai dziovina tai teks ieskot kazkokio sprendimo, kiek zinau Sigitas i savo masina fena buvo isidejes ir dziaugesi rezultatais. kazkur forume skaiciau... grizes is paskaitu zvilgtelsiu dar karteli, gal ka praziopsojau...
Mano vabale buvo idetas ne fenas :lol: ,o papildomas ventiliatorius.Efektas yra tikrai geras,bet teko pavargti kol ji pritaikiau,ilgokai teko raustis savartynuose kol radau tinkama..
User avatar
scardeep
Posts: 823
Joined: 2009 Jan 20 Tue, 14:42
Location: Oslas

Post by scardeep »

Eugenijus wrote:...Dar norėjau paklausti ar pas Tave yra elektrinis ventiliatorius dėžėj kur stovi langų valytuvų varikliukas?
Nei ventiliatoriaus nei kronsteiniuku pas mane nerasta :? ir deze pas mane kitokia nei pas pvz Sigita...
User avatar
Vytas
Posts: 588
Joined: 2007 Mar 19 Mon, 20:01
Location: Vilnius
Contact:

Post by Vytas »

Pas mane tokia pati situacija. Kai pirkausi vabaliuka, ventiliatoriaus nebuvo. Ir kai vaziavau i Lenkija atsivezti kito vabalo (ieskojau donoro), ten irgi varikliuko jau nebuvo. Nors lenkas minejo, kad yra....
Turiu itarima, kad ventiliatorius yra nedidelis ir jungiasi su ta juoda oro paemimo plasmase, o tvirtinasi ant to mazo kronsteiniuko salia.
Blogiausia sioje situacijoje, kad originalo tikriausia niekas nera mates ir nera su kuom palyginti ar ka nors parinkti.

PS: musu 1302/03 modeliu bagazine skiriasi nuo Sigito.
User avatar
dzo_marija
Posts: 1695
Joined: 2007 Oct 22 Mon, 8:38
Location: Vilnius

Post by dzo_marija »

Ar sitas ventiliatorius nebus tik originalas?

http://cgi.ebay.co.uk/VW-Kaefer-1303-Ca ... eile_Zubeh
User avatar
scardeep
Posts: 823
Joined: 2009 Jan 20 Tue, 14:42
Location: Oslas

Post by scardeep »

Orignala manau galima pamatyti cia:

http://www.hoffmann-speedster.com/us/prod/elek_2.asp

kaina 179 EUR :?

o is paziurejimo tai sakyciau cia jis atvirksciai kiba nufotografuotas. pas mane bent jau oro iputimo i salona anga uzsisuka i desine, ziurint is priekio. tai turbut si ventiliatoriu reiketu apvertus montuot... Kas nors esat susidure su montavimo dabrais?
User avatar
Sigis
Posts: 5429
Joined: 2007 Mar 23 Fri, 2:45
Location: Sos tinė

Post by Sigis »

Kad nesimaišytų temos, temą pratesiau čia: http://www.vabalai.lt/forumas/viewtopic ... 9&start=10
Post Reply