Nikeliuotos vabalo dalys - restauruoti ar pirkti naujas?

Konsultacijos taisant, perkant vabalus, techniniai duomenys, priežiūra, remontas...
User avatar
petras
Posts: 155
Joined: 2007 Dec 04 Tue, 19:15
Location: Prienai

Post by petras »

turiu buferiuka priekini, jei kam reiktu, kaina sutarsim ;)
Parduota.
Subaru powered Bug
User avatar
scardeep
Posts: 823
Joined: 2009 Jan 20 Tue, 14:42
Location: Oslas

Post by scardeep »

Gaila, man netiks. Mano posukiai ant sparnu...
User avatar
Sigis
Posts: 5429
Joined: 2007 Mar 23 Fri, 2:45
Location: Sos tinė

Post by Sigis »

scardeep wrote:Mano nikeliuotu daliu defektai
Buferį dar būtų įmanoma palyginti, šiuo atveju reikėtų pasidėjus ant medinio paviršiaus ar ant baldinio kartono, padaužyti plaktuku, prieš tai pasidėjus varinį metalo gabalą. Varis minkštesnis už plieną ir nepalieka gilių žymių.

Žibinto lankelį lyginti jau nebeverta, šiek tiek žinoma išsilygins, bet vaizdas nepagerės, gerokai matysis. O gaila, lankas atrodo kaip naujas, pagamintas iš žalvario ir visai nekorodavęs. Pirkti visiškai naują lanką rizikinga, taip sakant ''made in Taiwan'', geležinis kaip mat surūdys.
User avatar
petras
Posts: 155
Joined: 2007 Dec 04 Tue, 19:15
Location: Prienai

Post by petras »

Atsirado zmogus kuriam tiko. Buferis parduotas ;)
Sigitas.

Post by Sigitas. »

Sigis wrote:Žibinto lankelį lyginti jau nebeverta, šiek tiek žinoma išsilygins, bet vaizdas nepagerės, gerokai matysis. O gaila, lankas atrodo kaip naujas, pagamintas iš žalvario ir visai nekorodavęs. Pirkti visiškai naują lanką rizikinga, taip sakant ''made in Taiwan'', geležinis kaip mat surūdys.
Viska galima islyginti.... bet tai gali padaryti profesionalai. Tiems kas supranta rusiskai, bus tikrai idomu paziureti ir pasimokyti, REKOMENDUOJU:
http://www.videopokraska.ru/?dir=video
User avatar
scardeep
Posts: 823
Joined: 2009 Jan 20 Tue, 14:42
Location: Oslas

Post by scardeep »

vaizdine pagalba kaip atlikt vienus ar kitus darbus labai praverstu, tik gaila man neatidaro sio linko... rodo kad serveris laikinai nedirba, cia tik man taip rodo ar ir kitiem?
User avatar
scardeep
Posts: 823
Joined: 2009 Jan 20 Tue, 14:42
Location: Oslas

Post by scardeep »

Sigis wrote:O gaila, lankas atrodo kaip naujas, pagamintas iš žalvario .
Is ko Sigi sprendi, kad ziedas gamintas is zalvario. Su vinim ibrezes tai pasakyciau ar zalvaris, bet dabar tai niekaip :)
Sigitas

Post by Sigitas »

scardeep wrote:Is ko Sigi sprendi kad ziedas gamintas is zalvario. Su vinim ibrezes tai pasakyciau ar zalvaris bet dabar tai niekaip :)
Jei neklystu, tai ziedai buvo gaminami zalvariniai ir plasmasiniai, tai plastmasiniai taip nelinksta :lol:
User avatar
scardeep
Posts: 823
Joined: 2009 Jan 20 Tue, 14:42
Location: Oslas

Post by scardeep »

gali gi ir gelezinis but...
User avatar
Sigis
Posts: 5429
Joined: 2007 Mar 23 Fri, 2:45
Location: Sos tinė

Post by Sigis »

scardeep wrote:Is ko Sigi sprendi, kad ziedas gamintas is zalvario. Su vinim ibrezes tai pasakyciau ar zalvaris, bet dabar tai niekaip :)
Atskirti ar jis geležinis nesunku, dažnai jie būna jau su korozijos židiniais. Vabalas pastovėjęs lauke mėnesį laiko su geležiniais lankais, lankuose jau atsiranda nedidelės rūdžių žymės. O po pusmečio stovėjimo lauke lankas visai aprūdija ir tampa panašus į nuotraukos duslintuvo vamzdį.
Tokie vamzdžiai taip pat dažniausiai gaminami iš paprastos geležies, bet pasitaiko ir nerūdijančio plieno.
Post Reply