Stabdžių cilindriukai

Konsultacijos taisant, perkant vabalus, techniniai duomenys, priežiūra, remontas...
Eugenijus
Posts: 61
Joined: 2008 May 05 Mon, 21:11
Location: Vilnius

Stabdžių cilindriukai

Post by Eugenijus »

Sveiki bičiuliai, gal žinot kur galima nusipirkti stabdžių cilindriukus?
Sigitas.

Post by Sigitas. »

Galima uzsakyti "Interkars", Vilnius Kubiliaus 18, atveza per vieno darbo diena. As (nors man ir nereikia :) ) uzsisakiau 2vnt., atsargai (kai vienu metu prireike puse Vilniaus apieskojau). Kaina nedidele, turetu kainuoti iki 25-30 lt uz 1 vnt.

Pridedu ju katalogo numeri: LPR4933 arba orginalo Nr. 131 611 057.

St.cil.foto
Eugenijus
Posts: 61
Joined: 2008 May 05 Mon, 21:11
Location: Vilnius

Post by Eugenijus »

Didelis ačiū, ir dar taip operatyviai. Gal jie turi ir pagrindinį cilindriuką, gal turi jo kataloginį numeriuką?

Ačiū.
Sigitas.

Post by Sigitas. »

Paziurejau "Intercars" kataloge, gal ir galima pas juos uzsakyti, kaina apie 160 lt. Kodas "Intercars" kataloge LUC PMD123, orginalus Nr.113 611 015 AC; 113 611 015 AM; 113 611 015 AQ ir t.t.... bet tinka bet kuris is isvardintu.

Foto pagr. cil.
Eugenijus
Posts: 61
Joined: 2008 May 05 Mon, 21:11
Location: Vilnius

Post by Eugenijus »

Didelis dėkui tik dar norėjau paklausti, ar darbiniai cilindriukai pas juos vienodi, nes mano vabale priekiniai didesni?
Sigitas

Post by Sigitas »

Kelintu metu masina?

Is esmes galima deti visus vienodus, didesnio diametro (tai mano nuomone), nors tame paciame "Intercars" dalima uzsakyti ir mazesnio diametro (jie tikrai yra sandeliuose). Nr.lw41811
ARBA ORGINALUS Nr.113 611 053B
User avatar
Mindaugas
Posts: 883
Joined: 2007 May 10 Thu, 10:01
Location: Vilnius

Post by Mindaugas »

Sigitai, o ar jie gali tureti cilindriukus T1 autobuseliui? naujesniems dar nemazai kur turi, o klausimas del T1..

Ir dar vienas klausimas zmonems is praktikos. Greitu laiku ruosiuosi cilindriukus susipirkti naujus. Perku is UK (jei nesurasiu kanalo LT), atsiuntimas man kainuoja minimaliai, svaras pakrites..

Tas pats cilindriukas GERMAN ATE kaina pvz 35 svarai, braziliska kopija 11 svaru. Kazkaip nelabai galvoju apie pigesnius, bet kiek realiai gali itakoti kokybe pigesnio??
VW T1 '65
VW T2 '72
VW T3 '82 westfalia aircooled
VW T3' 87 doka SY
Sigitas

Post by Sigitas »

Na paziurejau per man prieinamas firmas, tai nieko pigesnio nera....orginalas ir viskas....kainos cilindriuku irgi truputi nustebino, jos tikrai nemazos
Eugenijus
Posts: 61
Joined: 2008 May 05 Mon, 21:11
Location: Vilnius

Post by Eugenijus »

Mano vabaliukas 73 m. dabar surinkinėju po kėbulo restauracijos, jau užsiveda, liko stabdžiai pajungti elektra ir salonas, gal kas turi salono ventiliacijos angų plastmasinius rėmelius kurie yra tarp galinio ir šoninio lango, ir nežinau kaip montuojasi užpakalinė sėdynė (apačia) gal kas turit kokių nors nuotraukų, ten turi būti kažkoks skersinis?
Sigitas

Post by Sigitas »

St. cilindriukai skirtingi, bet as 83m. vabale dejau vienodus.
Post Reply