TDI montavimas į T3

Konsultacijos taisant, perkant autobusiukus, techniniai duomenys, priežiūra, remontas...
Post Reply
HUU 119
Posts: 65
Joined: 2015 Aug 19 Wed, 22:30
Location: letuku.k

Post by HUU 119 »

Edvinas wrote:Ne apie TDi bet paklausiu čia. Dedant paprasta 1.9 d variklį reikalingi tokie pat perdarymai (sankaba, smagratis, starteris) kaip ir tdi ar ne?
ne
zaparozec
Posts: 915
Joined: 2012 Oct 15 Mon, 6:20
Location: Salcininkai

Post by zaparozec »

taip reikia det kojas no seno variklio tepalo siurbli ir padona ir ismetimo kolektoriu su duslintuvu
HUU 119
Posts: 65
Joined: 2015 Aug 19 Wed, 22:30
Location: letuku.k

Post by HUU 119 »

zaparozec wrote:taip reikia det kojas no seno variklio tepalo siurbli ir padona ir ismetimo kolektoriu su duslintuvu
gerai ,tinka trecio golfo,galima palikt stiprintuva vairo ir genera,net turbina as esu palikes galit paziuret . https://www.facebook.com/vidas.plascins ... 249&type=3
Edvinas
Posts: 141
Joined: 2012 Nov 26 Mon, 17:50
Location: Kaunas

Post by Edvinas »

Dėžė ir starteris 1.9d eina be perejimu?
User avatar
matel1s
Posts: 72
Joined: 2015 Aug 15 Sat, 9:13
Location: Vilnius
Contact:

Post by matel1s »

Tik tepalo siurblį kai dėsi, tai nepasimauko ant to, ko aš pasimoviau:
iš pirmo žvilgsnio vienodai ir 1.6 ir 1.9TDI atrodo, bet TDI gal 8mm didesni dantračiai, didesnis srautas. Tai pakeist tik tą patį galą reikia, kur į karterį nusileidžia.
IVAN T3 1.9mTDI
Edvinas
Posts: 141
Joined: 2012 Nov 26 Mon, 17:50
Location: Kaunas

Post by Edvinas »

Aš mastau apie paprastą 1.9d o ne tdi
User avatar
matel1s
Posts: 72
Joined: 2015 Aug 15 Sat, 9:13
Location: Vilnius
Contact:

Post by matel1s »

Nematau prasmės tada tokio keitimo.
IVAN T3 1.9mTDI
zaparozec
Posts: 915
Joined: 2012 Oct 15 Mon, 6:20
Location: Salcininkai

Post by zaparozec »

Usidejas dabar 1.9D varikli, tai tik teko perdet siurbli, kojas, padona, sankaba ir d smagrati no seno variklio ir duslerka, viskas tinka, galios stebuklingos jokios nera, vazioja ir vazioja. Kaip sakant 120 maximumas, nors ir variklis dar apsuku rezerve turi, truksta galios daugeu isukt.
DeividasM
Posts: 36
Joined: 2013 Feb 07 Thu, 14:10

Post by DeividasM »

Sveiki bendraminciai. Dedu 66 tdi, perskaiciau visa tema ir klausimai 3:

1. Tdi sankaba dedat tik del to kad stipresne gaunas ? (Pas mane 1.9 td ir as zadu palikt siurbli sena tai galia pas mane mazai keisis ir manau puikiai laikys ir senoji)

2. Starteri tdi dedat tik tam kad senas starteris dedant tdi sankaba nebetinka ? (Nes as savaji galvoju tik profilaktiskai perrinkt kad nebutu problemu netiketu kely)

3. Itariu generatoriu reiketu nuo tdi det nes senasis su 70 amperu gali sunkiai pavilkt nes zadu det garso aparaturas ir daryt krovima i abu akumuliatorius. Ar telpa be problemu didesnis generatorius kartu su automatiniais tempejais ?

Labai dekingas busiu uz atsakymus ! P.S. gal galit kas foto imest kaip griztami turbinu jusiskiai atrodo
kubilas
Posts: 584
Joined: 2011 Jul 29 Fri, 18:05
Location: Alytus

Post by kubilas »

Senoji kažkiek laikys. Aš pravažiavau su 1,6 sankaba, be buksyravimo, be priekabos apie 30 t km.
Bet dabar visuomet dedu arba kombinuotą, temoje turbūt yra aprašyta - tekintas TDI smagratis, VR6 kašikas ir benzino diskas. Laiko puikiai, dirba gerai, ilgaamžiška. Ir nepamiršk adatinio guolio į alkūninį.
Starteris dirba, reik jį paruošti, kad suktų, nes TDI smagratis jam didokas.
Čia tik mano nuomonė, kiti manau daro kažką savaip.
Post Reply