Dainiaus T3 kemperiukas

Turimas ir prižiūrimas autobusiukas - trumpi aprašymai ir nuotraukos
Post Reply
TomasBT
Posts: 154
Joined: 2014 Nov 03 Mon, 9:06

Post by TomasBT »

Nuorinimas gulint po masina net matosi, nebent gali būt nulaužtas jis (būtent man orinant ir nulūžo). Tada jo ir nematysi. Aš iškart 2,5 cm privirinau, tai galėjau puse sankabos pedalo isspaust, kad jungiant bėgius nieko neliestų, bet po to iki 1 cm pritrumpinau ir tikrai viskas gerai.
User avatar
dainiukas
Posts: 119
Joined: 2015 Jan 24 Sat, 20:16
Location: Kaunas
Contact:

Post by dainiukas »

TomasBT wrote:Nuorinimas gulint po masina net matosi, nebent gali būt nulaužtas jis (būtent man orinant ir nulūžo). Tada jo ir nematysi. Aš iškart 2,5 cm privirinau, tai galėjau puse sankabos pedalo isspaust, kad jungiant bėgius nieko neliestų, bet po to iki 1 cm pritrumpinau ir tikrai viskas gerai.
Itariu, kad pas mane ir bus nuluzes, nes cilindriuko virsuj nieko nebuvo :roll: kaip suprantu reiks ji imt lauk, ir bandyt issukt?
TomasBT
Posts: 154
Joined: 2014 Nov 03 Mon, 9:06

Post by TomasBT »

Pirmoji vietoj issiilgink stoka, o jei nepadės, tada reiks lupt cilindriuka ir bandyta issukt. man nebeissisuko, tai nauja už 22 eur nusipirkau ir viskas.
User avatar
dainiukas
Posts: 119
Joined: 2015 Jan 24 Sat, 20:16
Location: Kaunas
Contact:

Post by dainiukas »

Na ka, siandien nuo pat ryto griebiausi darbu. Is donaro nusiemiau cilindriuka, ant kurio buvo nenulauztas nuorinimas. Ji issiardziau, issivaliau. Bet jame gumyte buvo ciut pazeista. Tuomet ejau savo nuimineti. Nusieme lengvai, jame nuorinimas jau buvo nulauztas. Vidu sudejau is savo, nes gumyte buvo sveika. Tuomet prasiilginau stoka koki gera 1 0cm. Viska surinkau, nusiorinau ir ..... Tas pats kas buvo :evil: Kadangi laiko turejau tik iki pietu, tai nutariau su juo pasivazineti. Negana, kad sunkiai jungiasi, bet pasirodo dar 4 ir 5 begiu sankaba gerokai veda :x Gryzau, isemiau prailginta stoka, idejau paprasta, bet vistiek veda. Nesuprantu dabar as, sankaba nedasimina, bet tuo paciu ir veda :? Bus diskatorius su sankaba ''nueja''. Daugiau nzn kas gali buti. Ryt po darbu, jei oras leis, bandysiu lupt deze, tada ir pasimatys visos bedos, tikiuosi :roll:
donciuz
Posts: 1063
Joined: 2012 Jan 17 Tue, 21:42
Location: Kaunas

Post by donciuz »

Bus sankabos diskelis kaip ir sakiau. Laukiam temos atnaujinimų ir foto reportažo.
VW T3 Westfalia California
---->> FORUME RAŠOME LIETUVIŠKAI! <<----
Edvinas
Posts: 141
Joined: 2012 Nov 26 Mon, 17:50
Location: Kaunas

Post by Edvinas »

Pas mane buvo tas pats, prieš pat galą irgi vos jungėsi bėgiai, o tada pasigirdo pašaliniai garsai. Atrodė, kad iš dėžės, bet nuėmus dėžę radau kaltininką, t.y. sankabos disko spyruoklės ir kelios plunksnos iškrito nuėmus dėžę. Pakeičiau sankabos diską ir išminamą guolį ir viskas gerai. Prieš visą šitą irgi galvojau kad užsiorino ir net keičiau cilindriuką prie pedalo, nes kažkaip iš pradžių turėjau įtarimą, kad jis kaltas..
User avatar
dainiukas
Posts: 119
Joined: 2015 Jan 24 Sat, 20:16
Location: Kaunas
Contact:

Post by dainiukas »

Siandien nusiemiau deze ir radau kame yra beda. Trukes diskatorius, plius gerokai pakaitintas :x Sunku buvo metyti tuos begius zmonelei, ipratus prie automato :lol: Dabar ieskosiu naujo diskatoriaus. Gal zinot kokia parduotuve Kaune, kur butu galima isigyti? Jauciu toks eoltas tikrai netures. O deveta det, butu turbut loterija :roll:
User avatar
ShpokaZ
Posts: 551
Joined: 2012 Sep 12 Wed, 19:12
Location: Kaunas
Contact:

Post by ShpokaZ »

Paklausk čia:
www.autoplikis.lt
donciuz
Posts: 1063
Joined: 2012 Jan 17 Tue, 21:42
Location: Kaunas

Post by donciuz »

Kol ieškai dalių ir kadangi viską dėsi naują, visai sveika nuvežti smagratį tekintojui, kad atkurtų darbinę plokštumą.
VW T3 Westfalia California
---->> FORUME RAŠOME LIETUVIŠKAI! <<----
User avatar
dainiukas
Posts: 119
Joined: 2015 Jan 24 Sat, 20:16
Location: Kaunas
Contact:

Post by dainiukas »

donciuz wrote:Kol ieškai dalių ir kadangi viską dėsi naują, visai sveika nuvežti smagratį tekintojui, kad atkurtų darbinę plokštumą.
Smagratis geras. Nera isgrauztas, nera "ryzkiu". Manau neverta. Jau ryt gaunu nauja sankabos komplekta, bandysiu susirinkt jei laiko bus :)
Post Reply