Dainiaus T3 kemperiukas

Turimas ir prižiūrimas autobusiukas - trumpi aprašymai ir nuotraukos
Post Reply
TomasBT
Posts: 154
Joined: 2014 Nov 03 Mon, 9:06

Post by TomasBT »

Man teko tris kartus ardyti pečiu, tai nebėra toks ir bjaurus darbas, jau viska mintinai moku;D vienos valandos darbas, gal ir greičiau galima net;)
User avatar
Paulius
Admin
Posts: 896
Joined: 2009 Jan 24 Sat, 21:33
Location: Kaunas

Post by Paulius »

Kai tu įkėlei nuotraukas apie sutvarkytą pečių, stebuklingai pradėjo pūsti ir mano ventiliatorius :lol: patinka man mašinos, kurios pačios susiremontuoja, galėtų dar ir guolis nustot ūžti :D
User avatar
dainiukas
Posts: 119
Joined: 2015 Jan 24 Sat, 20:16
Location: Kaunas
Contact:

Post by dainiukas »

TomasBT wrote:Man teko tris kartus ardyti pečiu, tai nebėra toks ir bjaurus darbas, jau viska mintinai moku;D vienos valandos darbas, gal ir greičiau galima net;)
Na taip, dabar ir as manau greit susisukciau. Bet stengiausi daryti taip, kad nebetektu dar karta lupti lauk :roll: Ilgai prazaidziau su paciu varikliuku, kuris neatlaike ardymu (truko magnetas), tai teko lupti kita is donaro (gerai kai toks yra) :D
User avatar
dainiukas
Posts: 119
Joined: 2015 Jan 24 Sat, 20:16
Location: Kaunas
Contact:

Post by dainiukas »

Papildysiu tema keliomis foto is saskrydzio, kuris buvo SUPER!!!! Visi tokie draugiski ir bendraujantys, dabar atsirado dar didesnis pretekstas paleisti is seimos garazo t2 ir t1. Truksta tik labai nedaug - laiko :)
User avatar
dainiukas
Posts: 119
Joined: 2015 Jan 24 Sat, 20:16
Location: Kaunas
Contact:

Post by dainiukas »

:arrow:
User avatar
dainiukas
Posts: 119
Joined: 2015 Jan 24 Sat, 20:16
Location: Kaunas
Contact:

Post by dainiukas »

Busiukas vilkiko funkcija atliko puikiai :D Tik teko truputi ''uzsesti'', sustojau ant smeliuko, o pajudet jau sunku :lol:
User avatar
dainiukas
Posts: 119
Joined: 2015 Jan 24 Sat, 20:16
Location: Kaunas
Contact:

Post by dainiukas »

:arrow:
Nepartinis
Posts: 143
Joined: 2012 Mar 23 Fri, 14:20
Location: Kaunas

Post by Nepartinis »

Išties labai dailus autobusiukas gavosi :) Lauksim progreso su interjeru.
Vanagon California
User avatar
dainiukas
Posts: 119
Joined: 2015 Jan 24 Sat, 20:16
Location: Kaunas
Contact:

Post by dainiukas »

Nepartinis wrote:Išties labai dailus autobusiukas gavosi :) Lauksim progreso su interjeru.
Su vidum daug minciu buvo. Pradzioje norejau visu baldu su siaura lova, paskui tik spinteles su saldytuvu, dujine ir kriaukle su placia lova. Na o galiausiai priejau isvados, kad kolkas man uzteks tik placios lovos ir staliuko. Liko dar pasigaminti kede prie staliuko (mazdaug kaip multivanuose). Dabar is vaiko kambario pasiemes kubika, ant kurio sedi ir lengviau uzlipt i virsu. Dar ieskausi tvarkyngu priekiniu sedyniu su porankiais (pilku). Aisku viskas, kas cia padaryta, yra mano ranku darbas. Stogui buvo pagaminta metaline konstrukcija, prie kurios prisitvirtino faneros plokstes - aptrauktos medziaga. Virsutine lova issitraukia ir taip prasiilgina iki 1.80m Virs vairuotojo ir keleivio galvu pasidariau daiktadeze. Virs staliuko prisimontavau led sviestuva, dar liko prieki koki sviestuva imontuot. Aisku dar truksta uzuolaideliu ir dar visokiu smulkmenu.
Nzn kaip per nuotraukas persiduos vaizdas, bet realiai rezultatas mane tenkina :)
User avatar
dainiukas
Posts: 119
Joined: 2015 Jan 24 Sat, 20:16
Location: Kaunas
Contact:

Post by dainiukas »

:arrow:
Post Reply