VW Caramelle

Turimas ir prižiūrimas autobusiukas - trumpi aprašymai ir nuotraukos
Post Reply
allann
Posts: 144
Joined: 2013 Mar 14 Thu, 20:16
Location: Panevėžys

Post by allann »

as tik niekaip nesuprantu kam tas velenelio keitimas. nu kuo blogas diskas sankabos nuo t3 benzinkos. diametras toks 228mm, slicai pirminio velenelio tinka, prie tdi diskatoriaus ir smagracio tinka, pirkt nauju parduotuvej yra... Ko as nezinau sitoj vietoj, kokia cia paslaptis. Nu kad ir gavus ta neaisku koki veleneli, tai tiek ten tos dezes ardymo. as viska kai rinkausi, tai vien del dezes ardymo negalvojau apie veleneli, bet ... teko pasirodo paskui ir deze ardyt :lol: . Tai nuemus sankabos kozucha, manau jau galima ji islupt pasistengus, jei reduktorius be blokiruotes. Pas mane yra blokavimas, tai as lyg bandziau, bet visa ta trichamudija trukdo prieit prie fiksacijos ziedo, bet jei neblokuojamas, gal tada lengviau. Jei ne tai galima paleist reduktoriu verzles susizymejus ir pamatavus. Pats DVD gyresi,kad deze jau isardyta.
Pigiai nebus. Neuztenka gauti varikli tdi, bet jei reikia... negi gaila tos stukos :lol:
Toliau nuoroda, kur aiskiai parodyta ir aprasyta koks sankabos komplektas, ir kodel naudojamas, ka reikia tekint arba netekint, kazkas ieskojo kaip uzdeti elektrini vairo stiprintuva nuo astros C. Viskas sukramtyta ir parodyta rodyklytemis :lol: . Sita nuoroda turiu nes tai gal vienas is nedaugelio pavizdziu, kaip ideti naujo tipo TDI i T3. Bet galima neziureti i varikli, sankabos reikalai vienodi, tiek seniem tdi tiek naujiem. Sitas indas dave man keleta ideju, bet atlikimas jo man nelabai :lol: sekmes
allann
Posts: 144
Joined: 2013 Mar 14 Thu, 20:16
Location: Panevėžys

Post by allann »

kubilas
Posts: 584
Joined: 2011 Jul 29 Fri, 18:05
Location: Alytus

Post by kubilas »

Sauliau, diskas nuo benzo - viskas su juo gerai, puikiai tinka , gerai veikia. Isbandyta. Bet zmogus klausia kur deti TDI sankaba, tai tam , kad ja sunaudoti, ta TDI sankaba, nes ji pas ji guli- tam reikia keisti veleneli, kad uzmautu TDI diska- gal jam pigiau bus ))
TomasBT
Posts: 154
Joined: 2014 Nov 03 Mon, 9:06

Post by TomasBT »

Na dabar, kai viska tiksliai paaiškinote, tai taip, pirkti nauja diskelį nuo benzino 43 eur, greičiu dėžes velenas 100 eur. Aš ta ir norėjau sužinoti nuo kokio benzininio tinka jis.
allann
Posts: 144
Joined: 2013 Mar 14 Thu, 20:16
Location: Panevėžys

Post by allann »

As mokejau uz diskeli 90litu.
zaparozec
Posts: 915
Joined: 2012 Oct 15 Mon, 6:20
Location: Salcininkai

Post by zaparozec »

zaparozec mano greitintai dezei tiko no vw vento vr6 2.8 reik ziuret pagal veleneli
User avatar
DVD
Posts: 168
Joined: 2015 Mar 24 Tue, 19:51
Location: Vilnius/Panevezys

Post by DVD »

Cia daugiau atsakymu nei klausimu buta. Kazkaip cia apie sankabas atrodo ne taip ir daug klausiau, bet kazkaip daug atrase gal mano teiginiai nuo klausimu nelabai skiraisi, kita karta pasistengsiu rysliau rasyti. Dekui allann uz tikrai issamius postus. (Kartojimas mokslo motina) Manau daugiau neverta testi diskusiju apie sankaba nes man aisku jau, turbut ir visiems kitiems.
Kazkuriam poste allann prasei smagracio nuotraukos, skubejau ir nufotkinau tik viena puse.
allann
Posts: 144
Joined: 2013 Mar 14 Thu, 20:16
Location: Panevėžys

Post by allann »

O tai kam tu galvoji tau reikia ta smagrati keist? Jei nerupi sankaba, tai dek smagrati nuo savo senojo variklio . Ar tu apie sankabas zinojai viska, tik del smagracio neaisku buvo :lol: . Psipraso tadum.
User avatar
DVD
Posts: 168
Joined: 2015 Mar 24 Tue, 19:51
Location: Vilnius/Panevezys

Post by DVD »

Su TDI smagraciu ir diskatoriumi, paaiskinai, issiaiskinom ir aisku. Bet po to pradejai rasyti apie 2E smagrati ir tada kazkaip nelabai supratau kas ten su juo, bet dabar viskas aisku. :)
User avatar
DVD
Posts: 168
Joined: 2015 Mar 24 Tue, 19:51
Location: Vilnius/Panevezys

Post by DVD »

Po truputi judam i prieki. Suvirinom supuvusi slenkstuka.
Post Reply