Mano svajonė, mano vargai... T3 Syncro

Turimas ir prižiūrimas autobusiukas - trumpi aprašymai ir nuotraukos
Post Reply
allann
Posts: 144
Joined: 2013 Mar 14 Thu, 20:16
Location: Panevėžys

Post by allann »

Taip, ciut, ciut, ciut... Pora mm. Padėjau ant to, mazesnė blogybė negu velenėlį neaišku iš ko išdrožtą pirkt :lol: ir dėžę ardyt...
allann
Posts: 144
Joined: 2013 Mar 14 Thu, 20:16
Location: Panevėžys

Post by allann »

Eilinė porcijitė, kam įdomu...
nežinau kur ponai kiša interkulerius, tai pasidalinsiu savo sapalionėm. Sinkriukas kaip ir paprastas, turi dvi nišas variklio skyriuje. Bėda, kad dešinėj įrengtas kuro užpylimo vamzdis. Ana ir atkrenta. Lieka kairė nes daugiau nėr :lol: . Kai kas ten dar kiša oro filtrą. Aš ten dėsiu interkulerį. Per šrotus perlėkiau, nutariau kad labiausiai tilps su modais nuo mitsubo carisma. Trumpas siauras, bet storas... Siauras, bet taip, kaip reikia man, i nišą netelpa. Teko praplatint nišą 2cm į rato pusę. Kadangi niša interkulerio bus uždara, teko pakeist nišos dugną. Kad lengviau butų viską derint virš nišos teko išpjaut gabalą. Kad normaliau apsipūstų tą gabalą įvirinau jau kitokį... Dabar šakės, bagažinėj grindys nelygios :lol: fotkėse matysis. Nu tai ir pradedam...
allann
Posts: 144
Joined: 2013 Mar 14 Thu, 20:16
Location: Panevėžys

Post by allann »

Toliau...
allann
Posts: 144
Joined: 2013 Mar 14 Thu, 20:16
Location: Panevėžys

Post by allann »

Ir dar...
allann
Posts: 144
Joined: 2013 Mar 14 Thu, 20:16
Location: Panevėžys

Post by allann »

Čia irgi komentų nereikia...
allann
Posts: 144
Joined: 2013 Mar 14 Thu, 20:16
Location: Panevėžys

Post by allann »

Cia pats radiatorius. Nupjauta viskas kas nereikalinga. Ties antvazdžiais suformuota plokščia vieta, kad uždėt tarpinę tarp radiatoriaus ir nišos dangtelio.
allann
Posts: 144
Joined: 2013 Mar 14 Thu, 20:16
Location: Panevėžys

Post by allann »

Čia dar toks daigtukas... Nežinau nuo ko ventiliatorius. Šrote buvo užrašyta "gear" su markeriu. Nuo radiatoriaus, buvo du krūvoj. Panaudojau tik vieną :lol: . Padariau tvirtinimą savaip.
allann
Posts: 144
Joined: 2013 Mar 14 Thu, 20:16
Location: Panevėžys

Post by allann »

Nu ir čia be komentų :lol:

šiam kartui gal užteks... Išėjau dėžės skerst.
donciuz
Posts: 1064
Joined: 2012 Jan 17 Tue, 21:42
Location: Kaunas

Post by donciuz »

Aš ventiliatorių gal būčiau prie kėbulo tvirtinęs per gumines pagalvėles kaip būna radiatoriai pritvirtinti, kad nepersiduotų vibracija. Esu matęs kaip iš metalinio intercoolerio su išėjimai abiejuose galuose padaro būtent tokį kaip pas tamsta su išėjimais toj pačioj pusėj. Vėl gi labai vertinga informacija. Maniškis kabo toj vietoj tik po kėbulo ta niša. Tiesiog išpjoviau skylę skardoje. Tokiu būdu ten dar tilpo ir oro filtras pajungtas į originalų "snorkelį".
Tepalo papildomas aušintuvas neplanuojamas?
VW T3 Westfalia California
---->> FORUME RAŠOME LIETUVIŠKAI! <<----
allann
Posts: 144
Joined: 2013 Mar 14 Thu, 20:16
Location: Panevėžys

Post by allann »

Tepalo aušintuvas nelabai telpa. Ner ten vietos. Pakabint betkur- efekto nebus. Į priekį vest šlangas nenoriu. Efektas minimalus, greičiau teorinis. Kad ir priekyje jau irgi vita užsakyta :lol: ... gervė, kondiko radiatorius, oro kompresorius. Pradžiai užteks to kur po tepalo filtru, apaskiau matysim...
Nu oro filtras pas mane kitoj pusėj. Pabandysiu kada pafotkint. Filtras tas pats kur buvo busike su AAZ. Nišoj posė akumo, filtras šalia, toliau reik sutalpint ant to šono skysčio bakelį, kondiko džiovintuvą ir kuro filtrą.
Post Reply