Tepalo aušintuvas

Konsultacijos taisant, perkant autobusiukus, techniniai duomenys, priežiūra, remontas...
Post Reply
donciuz
Posts: 1063
Joined: 2012 Jan 17 Tue, 21:42
Location: Kaunas

Tepalo aušintuvas

Post by donciuz »

Man reikalingas išorinis tepalo aušintuvas. Gal kas pirkot, darėtės ar kažką žinot. Pajungimas matyt būtų per "sumuštinį" po tepalo filtru. Būtinai su termostatu. Laukiu patarimų/patirčių.
Kam man to reikia? Simple - tepalas kaista :)Žinau kur yra pirkti specialiai T3 pritaikytų komplektų bet kaina nemaža, norisi sutaupyti.
VW T3 Westfalia California
---->> FORUME RAŠOME LIETUVIŠKAI! <<----
klaipedskas
Posts: 468
Joined: 2012 Jun 14 Thu, 21:49
Location: klaipeda

Post by klaipedskas »

nu su termostatu biski sudetingiau. o be temostato manau tau nieko aiskint nereikia :)
Aleksas
Posts: 31
Joined: 2012 Oct 08 Mon, 17:52
Location: Vilnius

Post by Aleksas »

pigiausia tepalo ausintuva pigiausia susirasti nuo VW Golf GTI arba nuo 2,0 l Opel Calibros. Jis yra su termostatu.
Pas mane toks imontuontas i 1,6 l motora traike, vaziuojant didelem apkrovom labai gerai ausina tepala.
donciuz
Posts: 1063
Joined: 2012 Jan 17 Tue, 21:42
Location: Kaunas

Post by donciuz »

Aleksai, o kaip jis tvirtinasi prie motoro? Nusiima originalus tepalo fiktro kronšteinas ir dedasi šitas? Kiek matau iš jo išeina šlangos į tepalo radiatorių?
VW T3 Westfalia California
---->> FORUME RAŠOME LIETUVIŠKAI! <<----
Aleksas
Posts: 31
Joined: 2012 Oct 08 Mon, 17:52
Location: Vilnius

Post by Aleksas »

jis dedamas tarp filtro ir filtro laikiklio. Jei pas pati variklyje stovi filtras, tai reikia pailginto filtro laikymo vidinio sriegio. Uzdedi perejima i radiatoriu ir uzsuki filtra. Taip kaip kaferiniuose varikliuose filtro nera, tai stovi tiuninguotas isejimas i filtra. Perejimo i ausinimo radiatoriu reikia ieskoti nuo senesniu masinu.
Post Reply