TDI variklio legalizavimas T3 autobusėlyje

Konsultacijos taisant, perkant autobusiukus, techniniai duomenys, priežiūra, remontas...
Post Reply
donciuz
Posts: 1064
Joined: 2012 Jan 17 Tue, 21:42
Location: Kaunas

TDI variklio legalizavimas T3 autobusėlyje

Post by donciuz »

Norėjau paklausti ar kas yra legaliai pakeitę dokumentuose iš 1.6TD 51kw JX variklio į 1.9TDI 66kw 1Z/AHU? Jei taip tai kaip pavyko tai padaryti?
Prieš pora dienų buvau pasikalbėti pas ekspertus. Ir ne kokios žinios. Variklio galia padidėja 29.4% kas yra mažiau nei 30%, taigi tinka, bet variklio kubatūra padidėja 20.7% iš 1570ccm į 1896ccm ir todėl nebetelpa į leistinus 20%.
VW T3 Westfalia California
---->> FORUME RAŠOME LIETUVIŠKAI! <<----
Aurimka
Posts: 120
Joined: 2013 Aug 05 Mon, 20:55
Location: Lentvaris

Post by Aurimka »

Legalizuoti Lietuvoj nelabai netelpi i Ju parametrus.Nebent kitos valstybe tau padetu.
donciuz
Posts: 1064
Joined: 2012 Jan 17 Tue, 21:42
Location: Kaunas

Post by donciuz »

Ta ką aš ir sakau, netelpi per varganus 0.7%
Tačiau čia ne pasaulio pabaiga. Yra kelias kaip tą padaryti ir Lietuvoje. Klausiu gal kas jau tai padarė ir galbūt pasidalins informacija ar pagelbės. Arba gal atsiras ne vienas norintis tą padaryti ir susikooperuosim.
Reikia parašyti projektą, surinkti reikiamus popierius ir kreiptis į valstybinę kelių transporto inspekciją. Gavus jų palaiminimą galima kreiptis į ekspertus ir tada jie patikrinę pakeis duometis techniniam pase.
VW T3 Westfalia California
---->> FORUME RAŠOME LIETUVIŠKAI! <<----
User avatar
ShpokaZ
Posts: 551
Joined: 2012 Sep 12 Wed, 19:12
Location: Kaunas
Contact:

Post by ShpokaZ »

Prisijungčiau.
Nepartinis
Posts: 143
Joined: 2012 Mar 23 Fri, 14:20
Location: Kaunas

Post by Nepartinis »

Tikrai prisidėčiau bent jau pasirašydamas. Kolkas patenkintas ir 1.6 td, bet jis neamžinas :)
Sigitas
Posts: 525
Joined: 2014 Sep 29 Mon, 4:58
Location: VIsaginas.Tel.8-650 15616

Post by Sigitas »

Nepartinis wrote:Tikrai prisidėčiau bent jau pasirašydamas. Kolkas patenkintas ir 1.6 td, bet jis neamžinas :)
Reiškia man tikrai pasisekė,nes aš nupirkau autobusėlį su perdėtu iš 1,9l į 2,2l AUDI varikliu,kuris oficialiai įrašytas i tech. pasą.Šiais laikais tokį užregistruoti būtų nerealu....
zaparozec
Posts: 915
Joined: 2012 Oct 15 Mon, 6:20
Location: Salcininkai

Post by zaparozec »

mane irgi domintu ta legalizacijos tema =]
Post Reply