Smėliavimas ar šratavimas

Konsultacijos taisant, perkant autobusiukus, techniniai duomenys, priežiūra, remontas...
Post Reply
fototaste
Posts: 18
Joined: 2014 Feb 27 Thu, 19:33

Smėliavimas ar šratavimas

Post by fototaste »

noriu nusivalyti kebula ir visas kitas dalis ir neapsisprendziu smeliuoti ar sratuotiÖ
Sauliusmr
Posts: 583
Joined: 2009 Apr 23 Thu, 11:32
Location: Vilnius

Post by Sauliusmr »

Esu bandęs šratuoti įvairias dalis, tarp jų ir T2 variklio dangtį, tai šiek tiek ištampė metalą. Čia gal labiau priklauso nuo darbinio slėgio, bet kiek bandžiau tai šratai palikdavo išdaužytą paviršių.
ImageVW T2B 1979m
RCM.LT Radijo bangomis valdomi modeliai
giedrius.r
Posts: 34
Joined: 2012 Dec 06 Thu, 12:26

Post by giedrius.r »

Dugna -šratuoti
Kėbulą- smėliuoti
Smėliavimas nenuvalo smalos.
fototaste
Posts: 18
Joined: 2014 Feb 27 Thu, 19:33

Post by fototaste »

o smeliuoti ir sratuoti gal tik tas vietas kurios jau edamos rudziu? o ten kur visiskai yra ledas tai neliesti isvis tik ant virsaus dazyti??? kai manote?
User avatar
Valdas
Posts: 275
Joined: 2007 Mar 19 Mon, 20:16
Location: Šiauliai
Contact:

Post by Valdas »

Labai daug detalių esu smėliavęs ir šratavęs, galiu pasakyt rezultatas panašus, aišku storesnį, labiau pažeistą smaluotą metalą geriau šratuoti. Dėl metalo ištampymo, viskas priklauso nuo darbininko kuris valdo valymo įrenginį, reikia prašyti, kad skardas valytų mažesniu slėgiu (misija beveik neįmanoma) tada skardos neišsitampo. Valyti tik atskiras korozijos pažeistas vietas galima, bet paskui kai reikės sulyginti špakliavimu tas vietas su nevalytu paviršiumi, tai bus labai sunkus daug kruopštumo ir laiko reikalaujantis darbas, jūsų teisė rinktis.
zaparozec
Posts: 915
Joined: 2012 Oct 15 Mon, 6:20
Location: Salcininkai

Post by zaparozec »

aš nečiešinu, bet į jūsų transporto priemonę ant keturių ratų galėjo netyčia isimesti koks defekčiukas kuris užblokavo jūsų babinos kardaninį guolį ir pažeidė magnetolos laidus per kuriuos nebeveikė sėdynes atlošas ir iš įtampos suplyšo raktų pakabukas. :DD
Darkinas
Posts: 268
Joined: 2012 Aug 03 Fri, 7:24
Location: Molėtai-Vilnius-Molėtai

Post by Darkinas »

zaparozec wrote:aš nečiešinu, bet į jūsų transporto priemonę ant keturių ratų galėjo netyčia isimesti koks defekčiukas kuris užblokavo jūsų babinos kardaninį guolį ir pažeidė magnetolos laidus per kuriuos nebeveikė sėdynes atlošas ir iš įtampos suplyšo raktų pakabukas. :DD
Įtariu Šalčininkuose ne tik kontrabanda rūkoma, bet ir kai kas linksmiau :) :D
._/___\_
(o\_|_/o)
_U___U_
Sauliusmr
Posts: 583
Joined: 2009 Apr 23 Thu, 11:32
Location: Vilnius

Post by Sauliusmr »

aš dar nemačiau, kad jis būtų ką nors normalaus parašęs. Vienintelis toks nusišnekantis trolis forume, seniai laikas baninti.
ImageVW T2B 1979m
RCM.LT Radijo bangomis valdomi modeliai
Post Reply