Dimos vabaliukas

Turimas ir mylimas Vabalas - trumpi aprašymai ir nuotraukos
Post Reply
milashius
Posts: 109
Joined: 2012 Nov 04 Sun, 21:51

Post by milashius »

Guminis žiedas? gal dar galima parduot kokiam storuliui ant skrandžio užsidėt. O tas tai jo, tikrai, toks "vyriškas" kompresorius.
User avatar
Dima
Posts: 1493
Joined: 2012 Aug 15 Wed, 21:34
Location: Vilnius

Post by Dima »

Tik vakar isidejau nauja kompresoriu o jau siandien jis parejo :lol: Silpnas variklis, neuztenka jam jegu stumt stumoklius :roll:
Kaip sakoma, skupas moka du kart. Gal kas zino kaip vadinasi zmogus kuriam teks moket trecia karta? :lol:
m&m
Posts: 411
Joined: 2010 Jul 22 Thu, 13:29

Post by m&m »

Dima wrote:Tik vakar isidejau nauja kompresoriu o jau siandien jis parejo :lol: Silpnas variklis, neuztenka jam jegu stumt stumoklius :roll:
Kaip sakoma, skupas moka du kart. Gal kas zino kaip vadinasi zmogus kuriam teks moket trecia karta? :lol:
gal suvalkietis? :lol:
User avatar
Dima
Posts: 1493
Joined: 2012 Aug 15 Wed, 21:34
Location: Vilnius

Post by Dima »

Sveiki visi.
Senokai nieko nerasiau savo temoi. Orai atsilo, tai manau pats laikas.
Si sezona nusprendziau pradet nuo jeskojimo kur dingsta mano tepalo spaudimas ant silto variklio. Per sezono uzdarima Aurimka patare patikrint apsauginius voztuvus. Knigoi irgi parasita kad kai je uzstringa dingsta spaudimas. Kai juos issukau apsidziaugiau kad je neuzstrige ir be problemu iskrito is savo vietu. Bet is kitos puses nepagaunu KAME GI TADA REIKALAS :? Stumuokliukai turi pabraizimu, gal je nesandarina ten kasko? Jei rasiu pakeisiu naujais. Tesa spiruokles kaskodel skirtingo ilgio stovejo. Ant paveiksliuko jos lig ir vienodos. Jei kas turi kokiu minciu ar buvo pats susidures, pakomentuokit :wink:
P.s. kalba eina apie 6 ir 15 numeri.
Aurimka
Posts: 120
Joined: 2013 Aug 05 Mon, 20:55
Location: Lentvaris

Post by Aurimka »

Sveikas Dima.
Pagal prideta paveiksla spyruokles turi but vienodos, bet tada kas jas pakeite i mazesnes ir kodel?
Stumokliukai turi buti grazus, jai yra ibrezimu tai gal jie ir stringa kartais?cia tik pamastymas.Bet ju pavirsius turi buti grazus, o pabraizymai rodo kad kazkas jau netvarkinga
Sigitas
Posts: 523
Joined: 2014 Sep 29 Mon, 4:58
Location: VIsaginas.Tel.8-650 15616

Post by Sigitas »

Aurimka wrote:Sveikas Dima.
Pagal prideta paveiksla spyruokles turi but vienodos, bet tada kas jas pakeite i mazesnes ir kodel?
Stumokliukai turi buti grazus, jai yra ibrezimu tai gal jie ir stringa kartais?cia tik pamastymas.Bet ju pavirsius turi buti grazus, o pabraizymai rodo kad kazkas jau netvarkinga
Kazkada teko ardyti siuos voztuvelius,tai spyruokles buvo skirtingo ilgio,bet tepalo spaudimas buvo geras.
User avatar
Rimgaudas
Posts: 717
Joined: 2007 Mar 19 Mon, 20:50
Location: Vilnius
Contact:

Post by Rimgaudas »

jei šaltame variklyje spaudimas yra, tai čia tikrai ne vožtuvėliai kalti. Manau, kad alkūninis prašosi šlifavimo ir naujų indėklų
User avatar
Dima
Posts: 1493
Joined: 2012 Aug 15 Wed, 21:34
Location: Vilnius

Post by Dima »

Rimgaudai jei jus skaititumet mano tema anksciau, zinotumet kad kapitalinis jau padaritas. Pakeista viskas ka tik galima pakeist. Bet problema liko. Vienintelis daiktas kuris nebuvo keistas tai sie voztuveliai. Knigoi parasita kad je regulioja spaudima. Jei juos pakeitus nieko nepasikeis, daugiau nebus ko keist. Nebent pradet viska is naujo :lol:
User avatar
Rimgaudas
Posts: 717
Joined: 2007 Mar 19 Mon, 20:50
Location: Vilnius
Contact:

Post by Rimgaudas »

mano kuklios motoristinės žinios leidžia daryti tik tokią prielaidą
Sigitas
Posts: 523
Joined: 2014 Sep 29 Mon, 4:58
Location: VIsaginas.Tel.8-650 15616

Post by Sigitas »

Rimgaudas wrote:mano kuklios motoristinės žinios leidžia daryti tik tokią prielaidą
Man irgi Vilniuje ,dabar nepamenu kas,slifavo alkunini,bedos buvo tokios pacios kaip ir pas tave Dima.Blogi paskaiciavimai slifuojant.....
Post Reply