SOS! Westfalia T3 Joker 1.8 benzinas 1980 m.

Turimas ir prižiūrimas autobusiukas - trumpi aprašymai ir nuotraukos
User avatar
Paulius
Admin
Posts: 919
Joined: 2009 Jan 24 Sat, 21:33
Location: Kaunas

Post by Paulius »

Man ir taip atrodo... Anot Wikipedios, 1,6 būdavo su vienu karbu, o 2ltr su dviem karbais :)
User avatar
Dalgiz
Posts: 20
Joined: 2014 May 26 Mon, 15:08
Location: Kaunas

Post by Dalgiz »

..taip, siandien issiaiskinom kad vis del to tai 2L orinukas, ir taip jis dvieju karbu :) ir taip nebus jis labai ekonomiskas.., kas nelabai dziugina, bet reik bandyt issiaiskint DUJU dejimo tema daugiau maziau iki galo.. butu superB jei atsirastu zmogus jau isidejes LPG sistema i toki varikli kad realiai papasakotu kokie niuansai ir kokia ekonomija gaunasi (nes kolkas aplankyti dujininkai tik kratosi mano modelio..)

..siandien buvo labai faina diena, mus (busa ir mane:) aplanke kolegos entuziastai: Donciz ir Paulius, su saviskiais modeliais, puse rajono ziurejo akis ispute:))) daug visko pripasakojo.. daug issiaiskinom.. ir beabejo kilo daug nauju klausimu ir ideju:) esu labai dekingas vaikinam uz visus patarimus! manau reiks susitikt dazniau;)

po susitikimo, nulekiau ieskot kas diagnozuos ir suremontuos sankaba..
tai isemimas vien 300Lietuvisku.. nu F**ck;-// tai jei reik daliu kruvos poto tai kaip ir nebaisiai cia man patinka.. ;-// bet reikia kazkaip vistiek daryt nes reik vezt i TA.. gal kas turit kokiu minciu situo klausimu???

ACIU Edvinui ir Sigiui uz naudingas nuorodas!

beje Sigi, gal esi girdejes apie aerozoline tokia pacia ar kazkokia danga tam reikalui.. (kazkaip tepimas teptuku arodo baisiai neefektyviai..)
VW T3 80m 2L Joker Westfalia
GREEN KRYPTONITE
Edvinas
Posts: 141
Joined: 2012 Nov 26 Mon, 17:50
Location: Kaunas

Post by Edvinas »

Jei turi rankas ir garaza su duobe tai gali pats nusiimti deze. Nieko ten sudetingo nera ir nereikia jokiu specialiu irankiu.. jei rysiesi imti pats, parasyk. Paaiskinsiu kaip ir nuo kur ardosi..
User avatar
Dalgiz
Posts: 20
Joined: 2014 May 26 Mon, 15:08
Location: Kaunas

Post by Dalgiz »

tai va kad pproblema su salygom.. ner nei garazo kolkas nei duobes.. yrankiu tai taaip gal dar susiveikciau.. esme kad nezinosiu kas ten negerai ir nusiemes.. hmm hmm hmm..
bet aciu vistiek, gali reikt ir pasinaudot rekomendacijom..
VW T3 80m 2L Joker Westfalia
GREEN KRYPTONITE
Edvinas
Posts: 141
Joined: 2012 Nov 26 Mon, 17:50
Location: Kaunas

Post by Edvinas »

Pradziai gali ziuret sankaba nuo pedalo iki dezes, gal paorinimas kazka padetu :roll: :lol: o nuemus deze manau tikrai pasimatys kas buvo..
User avatar
Paulius
Admin
Posts: 919
Joined: 2009 Jan 24 Sat, 21:33
Location: Kaunas

Post by Paulius »

Apžiūrėjom, įvertinom, pagyrėm 8) laistysim, kai jau važiuos :lol:
User avatar
ShpokaZ
Posts: 551
Joined: 2012 Sep 12 Wed, 19:12
Location: Kaunas
Contact:

Post by ShpokaZ »

Na va, o manes ir nepakvietėte į komisiją. Aš gi irgi norėjau įvertinti... :(
zaparozec
Posts: 915
Joined: 2012 Oct 15 Mon, 6:20
Location: Salcininkai

Post by zaparozec »

Ir manes....
donciuz
Posts: 1064
Joined: 2012 Jan 17 Tue, 21:42
Location: Kaunas

Post by donciuz »

ShpokaZ wrote:Na va, o manes ir nepakvietėte į komisiją. Aš gi irgi norėjau įvertinti... :(
Labai spontaniskai cia viskas gavosi. Tikiu kad greitu metu padarysim ir didesni meeta :)
VW T3 Westfalia California
---->> FORUME RAŠOME LIETUVIŠKAI! <<----
User avatar
Dalgiz
Posts: 20
Joined: 2014 May 26 Mon, 15:08
Location: Kaunas

Post by Dalgiz »

TAIP! Labai greitai gavos tas meet'as, bet labai isejo produktyviai;))
Galesim padaryt gausesny susiburima greitu metu, kad tik ta nelemta sankaba kazkiap issisprestu..!!!

..radau idomia tema kas liecia LPG dejima i oirinius variklius, tik cia kalbama apie vabalus.. o kiap su T3 niuansais dar kolkas neaisku..

http://www.vabalai.lt/forumas/viewtopic ... os&start=0

..cia Britai kazka pasakoja apie panasia tema..
nelabai suprantu koks ten irengimas PRE-PRE-HEATER.. (?)

http://www.matthewwootton.com/Max-LPG-conversion.html
VW T3 80m 2L Joker Westfalia
GREEN KRYPTONITE
Post Reply