VW New Beetle iš USA. Šviesų perdarymas i ES. TA

Konsultacijos taisant, perkant vabalus, techniniai duomenys, priežiūra, remontas...
Post Reply
Tomas_K
Posts: 2
Joined: 2008 Jul 28 Mon, 12:48
Location: Vilnius

VW New Beetle iš USA. Šviesų perdarymas i ES. TA

Post by Tomas_K »

Sveiki,

gal kas susidūrėte su panašia problema. Pirkome prieš metus VW New Beetle LT, bet jis iš USA. Tuo metu buvo jo pirmoji registracija LT. Dabar negalima praeiti TA, nes pasak naujų reikalavimų, kurie galioja nuo š.m. liepos 1 d., jis neatitinka ES reikalavimų. T.y. ant priekiniu žibintų yra ženkliukas E, bet nepraleidžia dėl kitos priežasties. Mūsų auto yra šviesų jungiklis, kuris turi funkcija O ir artimųjų, su kuriomis iškarto įsijungia gabaritiniai bamperiuose tiek priekiniame tiek galiniame. O turi būti atskira padėtis įjungti gabaritams, plius turi atitikti spalvas: geltoni posūkiai, balti gabaritai. Gal kam teko perdarinėti, žino kas gali padaryti ir pasirūpinti detalėmis, nes kažkoks košmaras, visur eilės, niekas nenori apsiimti ir t.t. O laiko visi neturime, tiesiog norisi kad žmona toliau važiuotu mašina, o ne praleistu dienas garaže... Atsiliepkite kas galite kuom padėti ar patarti. Veiksmo reikėtų Vln.
VW NEW BEETLE 1.8 Turbo
kipras
Posts: 66
Joined: 2007 Apr 02 Mon, 22:33
Location: Kaunas
Contact:

Re: VW New Beetle iš USA. Šviesų perdarymas i ES. TA

Post by kipras »

Man atrodo nevarkite per daug ir sumokekite TA darbuotojam pinigelius - dar du metus vaziuosite be problemu :!:
User avatar
Sigis'
Admin
Posts: 304
Joined: 2007 Mar 19 Mon, 13:47
Location: Vilnius

Post by Sigis' »

Hmm... na... čia... Kipras kiek per stipriai, bet apsimesim, kad niekas nieko negirdėjo 8).
Tomas_K
Posts: 2
Joined: 2008 Jul 28 Mon, 12:48
Location: Vilnius

Re: VW New Beetle iš USA. Šviesų perdarymas i ES. TA

Post by Tomas_K »

kipras wrote:Man atrodo nevarkite per daug ir sumokekite TA darbuotojam pinigelius - dar du metus vaziuosite be problemu :!:
Koks tikslas moketi? Paaiskink, jeigu net keliu policija jau turi galimybes bausti uz neatitikimus. Tad nesvarbu kokia kaina praeitas TA, auto turi buti tvarkingas. O amerikona is tolo pamatysi ir pamatysi is karto kas ne taip...
VW NEW BEETLE 1.8 Turbo
Wabaliukas
Posts: 22
Joined: 2008 Jul 09 Wed, 18:12
Location: Vilnius

Post by Wabaliukas »

Pigiausias variantas pasikeisk faras. ir tada neturesi problemu. o tas derinimas tai daline apgaule isvilioti pinigu. plius seime norima del tu sviesu priimti istatyma.
ratacka
Posts: 3
Joined: 2008 May 30 Fri, 10:31
Location: Klaipėda

del ES standartu

Post by ratacka »

Mano vabalas irgi is JAV, ko man reikejo kad isduotu leidima registruoti bei praeiti TA:
- prasivesti i priekines lempas gabaritus (zinoma elektrikas turejo jas pajungti kad veiktu tinkamu TA eiliskumu)
- pasikeisti viena is galiniu begiu lempuciu i priesrukine, prasivedus jungtuka prie valdymo skydo.
atrodo viskas - vien e raide neisgelbes :)
o kai ejau TA dar pasake, kad priekines sviesos sureguliuotos amerikietiskai, t.y. sviecia ne vairuotojo kiek zemiau ir keleivio auksciau, o i viena juosta ir kazkokiai trikampiai tiesa sakant :)
taigi tiek zinau.. o kreiptis del tvarkymo manau reiketu i zmones kurie uzsiimineja masinu is JAV gabenimu, butent jie man ir patvarke
;)
ritukas
Post Reply