Švediškas kėbulas, Volto dugnui (laikinam naudojimui)

Turimas ir mylimas Vabalas - trumpi aprašymai ir nuotraukos
vabalas
Posts: 74
Joined: 2014 Feb 23 Sun, 10:15
Location: Ukmerge

Švediškas kėbulas, Volto dugnui (Laikinam naudojimui)

Post by vabalas »

Sveiki Mariau!Gražus manau gausis jūsų vabaliukas.Ir darbai matosi atliekami kokybiškai.Tiktai mano nuomonė jeigu ant tokio parudijusio kėbulo nulakuotumete,bet kokios firmos lakų,neužilgo turėtu iškilnot laką.Rudys savo vistiek daro.Suvirinus reiktų nusmelioti ir iš naujo nugruntuoti.
Sėkmės darbuose :)
User avatar
Dima
Posts: 1493
Joined: 2012 Aug 15 Wed, 21:34
Location: Vilnius

Post by Dima »

O man idomu, kaip nusmeliuot arba tesiog uzgruntuot tuose vietose kur negalima prieit? Pavizdziui slenksciose ir panasiose vietose? Jei is isores nusmeliota ir nudazita, vidui juk lieka plikas metalas :roll: Kas daroma tokiose vietose?
Marius
Posts: 621
Joined: 2007 Aug 06 Mon, 10:53
Location: Radviliškis/Vilnius

Post by Marius »

Na jei smeliuoti tai smėliuoti geriausiai su jau nupjaustytomis dalimis kurios yra surudijusiuos pvz kaip mano Voltas, ispjaustytos opiausios vietos nupjauti slenksciai, zodziu viskas atvira po smeliavimo nugruntuotas ir viskas visos neprieinamos vietos pasidengusios. O kai virini tai apdirbi detale pries virinima.
User avatar
Dima
Posts: 1493
Joined: 2012 Aug 15 Wed, 21:34
Location: Vilnius

Post by Dima »

Gerai bet paskui ta slenksti reikia privirint i savo vieta. Privirinus, isorine siule apdirbi o vidui kaip? Kiek maciau ivairiose laidose virina su TIGu kebulus. Bet vistiek neaisku kaip apdirbt is vidaus :roll:
User avatar
Rimas
Posts: 272
Joined: 2008 Oct 09 Thu, 15:49
Location: Radviliškis

sved

Post by Rimas »

Vidinems ertmems naudojamas vaskas tai paprastas budas siek tiek sustabdyti korozija, amzino juk nieko nera
vabalas
Posts: 74
Joined: 2014 Feb 23 Sun, 10:15
Location: Ukmerge

Švediškas kėbulas, Volto dugnui (Laikinam naudojimui)

Post by vabalas »

Aš tai nugruntuočiau detale iš vidinės pusės ir privirinčiau.O su vidinėm ertmėm pragrežiu skylute gražteliu (12mm) ir iš gravitekso pistoleto pripučiu prieš tai pašildžius bakeli šiltam vandenį nigrolo o skylute užkišu guminiu užkištuku.
User avatar
Dima
Posts: 1493
Joined: 2012 Aug 15 Wed, 21:34
Location: Vilnius

Post by Dima »

Aplink siule pakels ta grunta vistiek. Idomu o kaip gamykloi daro :roll:
User avatar
Sigis
Posts: 5429
Joined: 2007 Mar 23 Fri, 2:45
Location: Sos tinė

Post by Sigis »

Suvirintas kėbulas buvo merkiamas kelis kartus į įvairias vonias:
->didesnė
User avatar
Dima
Posts: 1493
Joined: 2012 Aug 15 Wed, 21:34
Location: Vilnius

Post by Dima »

Supratau :wink:
milashius
Posts: 109
Joined: 2012 Nov 04 Sun, 21:51

Post by milashius »

Ir vis tiek nepadėdavo
Post Reply